Tour de Femme 2010/2011 – Danmarks bedst servicerede motionscykelløb for kvinder
Placering Fornavn Efternavn Postnr. By Holdnavn Startnummer Tid
 
64 Agnethe Dahl 8382 Hinnerup Team Søften 0467 04.47.45
40 Ahn Louise Larsen 3460 Birkerød Ahn Louise Larsen 0032 04.33.33
350 Alice Køppen 8660 Skanderborg Skanderborg Bibliotek 0333 07.02.42
108 alice sørensen 8732 hovedgård 50'er tour 0262 05.20.08
109 Ane Bonderup 8240 Risskov Team Olivia 0222 05.20.11
102 Anette Fallesen 8270 Højbjerg Moesgård 0145 05.18.47
198 Anette Jørgensen 5000 odense C DIVA 0141 06.01.33
216 Anette Diercks 8200 Egå Team Carletti 0354 06.08.21
88 Anette Møller Hansen 8700 Horsens Møller 0499 05.08.47
13 Anita Søholm 8420 Knebel Mols 0376 03.57.45
372 Anita Jæger Madsen 7323 Give R 0457 07.18.13
383 Anita Vejlebo 5220 Odense SØ Vejlebo 0119 07.27.26
203 Anita Rohde 8860 Ulstrup De glade motionister 0225 06.03.50
414 Anita Broby 4200 Slagelse vestermose 0233 08.07.55
260 Anita Møller 8000 Århus C Revision 2 A/S 0257 06.24.36
87 Anita Kirk Hørdum 8362 Hørning COWI 0398 05.07.17
125 Anja Dowhan 5250 odense SV Le Pedaleur de Charme 0282 05.25.14
147 Anja Sørensen 8870 Langå Arbejdstilsynet 0214 05.32.57
348 Ann Birkmann 8900 Randers C Ann 0246 07.01.45
55 Anna Lise Gandrup 8920 Randers NV Storm 0052 04.46.44
379 Anna-Christa Bjerg 8270 Højbjerg Anna-Christa 0491 07.26.38
200 Anna-Lise Hededal Mortensen 8260 Viby J Norsminde 0493 06.01.45
- Anna-Marie Glavind 8330 Beder Spinning Wheels 0039 -
326 AnnBritt Schønberg Bødker 5250 Odense SV ABSUAA 0168 06.52.56
33 Anne Tøttrup 8000 Århus C Katan 0191 04.20.05
253 anne skyum 8200 århus n skyum 0243 06.22.06
375 Anne Maintz 6580 Vamdrup Team-Vamdrup 0254 07.26.08
11 Anne Ellegaard 8680 Ry Eftertilmeldt 0502 03.54.23
247 Anne Witte 8200 Århus N Super seje nurses 0475 06.20.24
86 Anne Rosborg 8200 Århus N COWI 0324 05.07.08
164 Anne Bilø Hansen 8260 Viby J HEKSENE 0400 05.44.28
393 Anne Birgitte Krogh 2640 hedehusene Team Aktiv 0265 07.33.27
168 Anne Falkesgaard Jørgensen 5462 Morud Webike 0368 05.45.39
332 Anne Grethe Borghelt 8250 Egå Helten 0117 06.55.30
311 Anne Louise Nielsen 8230 Åbyhøj Medicinerne 0338 06.45.33
305 Anne Marie Svendsen 8600 Silkeborg a+b 0405 06.41.35
29 Anne Marie Marthinsen 5210 Odense NV Fynsk Kvinder Cykler 0406 04.14.35
30 Anne Marie Kyed 5462 Morud Fynske kvinder cykler 0385 04.14.41
154 Anne Marie Vilhelmsen 8000 Århus C Team Vilhelmsen 0018 05.37.52
- Anne Merete Koefoed 2100 København Ø Cykelmosquitos 0089 -
146 anne sofie flintholm 8000 Århus c Skanderborg Bibliotek 0330 05.32.47
- Annelise Jørgensen 8260 Viby J. Skovlundgårdsvej 0323 -
262 Anne-Marie Jørgensen 7130 Juelsminde 7130 0194 06.25.12
151 Anne-Marie Hansen 5230 Odense M Anne-Marie Hansen 0021 05.36.42
194 Annemette Hansen 6715 Esbjerg N Team Langt Hjem 0428 06.00.53
12 Anne-Mette Andersen 8660 Skanderborg Anne-Mette 0486 03.57.43
245 Annette Jellesen 8920 Randers NV Sønderbæk Ekstremsport 0372 06.17.50
112 annette holm 8250 egå " 50' er tur" 0226 05.20.21
159 Anni Gadkjær 8270 Højbjerg Hold A 0266 05.41.06
370 Anni Kjeldahl 8300 Odder OsTo 0430 07.17.10
402 Annie Kallerup 6000 Kolding Vestre 0053 07.52.55
143 Annie Lønskov 8270 Højbjerg Annie Lønskov 0107 05.30.06
215 Astrid Hanghøj 8240 Risskov Team Veri 0419 06.08.13
195 Astrid Thim Larsen 8464 Galten Motions vennerne 0180 06.01.05
196 Benedicte Henriques 5230 Odense M DIVA 0121 06.01.28
333 Benedicte Work 8270 Højbjerg BJ & Bimse 0271 06.55.56
49 Benita Støckler 8660 Skanderborg COWI Århus Cykelklub 0342 04.37.42
127 Bente Bai 5000 Odense C Le Pedaleur de Charme 0283 05.25.17
105 Bente Bidmann 8320 Mårslet Moesgård 0393 05.18.57
- Bente Hansen 6430 Nordborg Tøserne fra Als 0077 -
162 Bente Staub 6100 Haderslev Sct. Severin 0177 05.44.21
331 Bente Pedersen 8653 Them Skanderborg Bibliotek 0249 06.55.23
392 Bente Laursen 8310 Tranbjerg Team Damgaard 0236 07.33.23
117 Bente Marie Larsen 4250 Fuglebjerg Team Olivias Art 0396 05.21.30
201 Berit Jørgensen 8210 Århus V Boobs and brains 0046 06.02.16
249 Betina Christensen 8270 Højbjerg DXP 0306 06.21.41
- Betina von Meyeren Skov 7400 Herning von Meyeren 0182 -
275 Betty Bugge Jacobsen 8240 Risskov Patrade Pedal Pigerne 0092 06.29.16
- Birgit Dalby 4000 Roskilde Dalby 0002 -
15 Birgit Christensen 8920 Randers NV BIPICO 0173 03.57.53
118 Birgit Hessellund 5270 Odense N To af de seje sild. 0363 05.21.37
234 Birgit Krogh 8250 Egå Krogh 0479 06.16.21
233 Birgit Dilling Jandorf 3450 Allerød Kruk Amok 0150 06.16.17
359 Birgit Raaschou Nielsen 8689 Ry Team Raaschou 0014 07.09.32
- Birgit Skovsted Thomsen 8660 Skanderborg Skanderborg Bibliotek 0292 -
114 Birgitte Thorsen 8270 Højbjerg Team Olivia 0221 05.21.16
- Birgitte Brix 8381 Tilst Vagthold 7 0034 -
224 Birgitte Barrutia Rasmussen 8541 Skødstrup sensommer2 0346 06.12.17
322 Birte Friis 1632 København V MaleneS 0319 06.50.18
330 Birte Ohlsen 8330 Beder Frederikssund-Halsnæs Brandvæsen 0263 06.54.57
173 Birte Møller 6710 Esbjerg V borebisserne 0229 05.48.59
365 Birthe Andersen 8660 Skanderborg LOBI 0279 07.12.15
187 Birthe Pedersen 8680 Ry Gl. Rye MTB Piger 0417 05.56.27
274 Birthe Møller Hansen 7200 Grindsted Birthe 0480 06.29.13
366 Bodil Thorsen 6400 Sønderborg Tøserne fra Als 0075 07.16.33
182 Britha Rasmussen 8660 Skanderborg marianne 0252 05.54.26
54 Britta Fisker 8600 Silkeborg AB 0123 04.44.19
156 Britta Holst 9620 Ålestrup Det lette tråd 0349 05.39.17
423 Camilla Dam 8660 Skanderborg ditmer 0366 08.12.18
- Camilla Kirk Boesen 9220 Aalborg Ø CKB 0317 -
356 Camilla Vestergaard Jensen 8680 Ry 2 x Vestergaard 0425 07.07.48
- Camilla Thaysen 6580 Vamdrup Team-Vamdrup 0253 -
256 Camilla Kjær 1850 Frederiksberg C 7130 0204 06.23.02
403 Camilla Madsen 2720 Vanløse Familien Jørgensen/Madsen 0201 07.53.40
- Carina Rasmussen 2730 Herlev Elsket 0302 -
110 Cecilie Marie Engelund 8240 risskov 50'er tur 0004 05.20.14
238 Cecilie Tougaard Vistisen 8310 Tranbjerg Team Damgaard 0240 06.17.28
231 Charlotte Vedebech 7100 Vejle Go' røv - go' weekend 0267 06.15.51
- charlotte martens ljungmann 8240 risskov cykelmyggen 0047 -
21 Charlotte Baungaard 8700 Horsens Team Søvind 0068 04.06.05
- Charlotte Stolzenberg 8700 Horsens Team Mørkberg 0102 -
398 Charlotte Mikkelsen 8230 Åbyhøj ditmer 0377 07.41.03
369 Charlotte Mansouri 8990 Fårup OsTo 0489 07.17.02
8 Christel May Lovejoy 8000 Århus Compositech 0390 03.48.13
- Christina Groneman 2750 Ballerup Sander-Groneman 0028 -
220 Christina Mølgaard Rasmussen 8543 Hornslet 2you 0137 06.11.54
300 Christina Sigtenbjerggaard Eriksen 8700 Horsens Cykler som vinden blæser 0043 06.38.25
272 Christine Andreasen 6650 Brørup Team Langt Hjem 0427 06.28.58
318 Claudia Kristensen 8981 Spentrup Arbejdstilsynet 0207 06.49.53
- Conni Belmann 7100 Vejle BIPICO 0174 -
282 Conni Rasmussen 6430 Nordborg Tøserne fra Als 0078 06.31.47
126 Conni Hansen 5250 Odense SV Le Pedaleur de Charme 0284 05.25.16
320 Conni Føste 8240 Risskov Conni 0332 06.50.04
293 Conni Bettina Jensen 8270 Højbejrg DXP 0469 06.35.52
48 Connie Sørensen 8800 Viborg Eftertilmeldt 0583 04.37.31
104 Connie Kruse Andersen 8260 Viby J. Lady 0100 05.18.52
- Crisanta Klitgaard 8541 Skødstrup Patrade Pedal Pigerne 0245 -
336 Diana Høtoft 8000 Århus De Seje Jordemødre 2 0483 06.58.20
- Didde Poulsen 6710 Esbjerg Team hjernebarnet 0275 -
22 Ditte Lindberg 9000 Aalborg Lindberg 0122 04.07.45
240 Ditte Bahl Nielsen 6700 Esbjerg Team Esbjerg 0374 06.17.32
45 Dora Risbjerg 7330 Brande Brande Motion 0082 04.36.27
75 Dorethe Gamborg 8600 Silkeborg Arbejdstilsynet 0213 04.57.43
270 Doris Kirial 8270 Højbjerg Vagthold 7 0035 06.28.48
285 Dorit Mathiesen 9550 Mariager svigermor 0389 06.32.38
236 Dorrit Keiding 8000 Århus C Vagthold 7 0033 06.17.19
19 Dorte Mortensen 8700 Horsens Team Søvind 0064 04.06.02
9 Dorte Post 8800 Viborg Karen Lykke Nielsen 0298 03.48.23
- Dorte Prangley 8382 Hinnerup Team Prangley 0015 -
28 Dorte Larsen 6862 Tistrup Team Larsen 0361 04.11.19
43 dorte skov laustsen 9620 aalestrup DSL 0044 04.34.10
268 Dorthe Holste 8320 Mårslet Patrade Pedal Pigerne 0091 06.27.11
179 Dorthe Laursen 7130 Juelsminde 7130 0196 05.53.09
107 dorthe hornhaver 2000 frederiksberg Me Myself I 0387 05.19.57
206 dorthe birk petersen 3460 Birkerød krukkerne 0135 06.04.25
171 Dorthe Rode Jørgensen 5450 Otterup Fynske Sild Cykler 0274 05.48.16
137 Eli Lundberg Thomassen 8000 Århus Livestrong 0492 05.27.49
184 Elisabeth Andersen 6715 Esbjerg N borebisserne 0230 05.54.37
136 Ella Marie Hansen 7430 Ikast ikast duo'en 0164 05.27.43
237 Ellen Ladegaard 8210 Århus V Vagthold 7 0149 06.17.24
411 Elly Kjær Jensen 8680 Ry Skanderborg Bibliotek 0344 07.58.44
71 Else Bjerregaard Nielsen 8860 Ulstrup 1234 0498 04.53.55
360 Else Marie Hviid 6040 Egtved Team 96 0412 07.09.36
77 Elsemarie Neimann 7100 vejle Go' røv - go' weekend 0415 04.59.19
310 else-marie van hout 9000 aalborg team bordeaux 0423 06.43.47
148 Emilie Sørensen 8870 Langå Arbejdstilsynet 0215 05.33.00
- Eva Staal 8800 Viborg Vestre 0054 -
- Eva Aaen Skovbo 8270 Højbjerg Patrade Pedal Pigerne 0093 -
- Fritse Hove 7400 Herning Fritse 0343 -
140 Fritze Heide-Jørgensen 8230 Åbyhøj Medvind 0025 05.29.08
- Gerd Nielsen 8220 Brabrand Team Gerde 0042 -
219 Gitta Salin Madsen 7100 Vejle Go' røv - go' weekend 0269 06.10.10
343 Gitte Schøn 2791 Dragør Elsket 0470 07.01.02
345 Gitte Rasmussen 2860 Søborg Elsket 0384 07.01.10
361 gitte haagensen 2100 københavn ø Team 96 0413 07.09.42
106 Gitte Kjeldsen 8270 Højbjerg Moesgård 0099 05.19.05
308 Gitte Poulsen 5000 Odense C. Restaurant Cro'n 0133 06.43.29
408 gitte nielsen 8920 Randers NV Four Wheels 0217 07.55.24
213 Gitte Skov Knudsen 8310 Tranbjerg Team Damgaard 0237 06.07.34
- Grethe Fuglsang Nielsen 8240 Risskov Vagthold 7 0036 -
382 gudrun knudsen 5300 kerteminde GFB 0297 07.27.16
364 Gyda Sigtenbjerggaard 7300 Jelling Cykler som vinden blæser 0098 07.10.25
165 Hanne Hyldgaard 8270 Højbjerg Spinning Wheels 0040 05.44.33
385 Hanne Poulsen 5474 Veflinge Restaurant Cro'n 0151 07.28.54
409 Hanne Petersen 6430 Nordborg Tøserne fra Als 0076 07.56.21
95 Hanne Miller 8700 Horsens Team Søvind 0069 05.11.33
36 Hanne Damgaard 8361 Hasselager Team Damgaard 0234 04.24.59
- Hanne Rasmussen, 5750 Ringe De midtfynske piger 0134 -
14 Hanne Jepsen 6990 Ulfborg Angel 0382 03.57.48
192 Hanne pedersen 8310 tranbjerg solo 0501 05.58.01
217 hanne kristoffersen 8300 odder Kristoff 0481 06.08.26
286 Hanne Bach Holm 3200 Helsinge Hanne Bach 0171 06.33.21
257 Hanne Katrine Olesen 8000 Århus C Minolta 0320 06.23.09
113 Hanne Lykke Jensen 8960 Randers SØ Hanne Lykke Jensen 0073 05.20.40
80 Hege Sætrum 8210 Århus Det lette tråd 0359 05.04.48
5 Heidi Nielsen 7100 Vejle Team CUBE Vejle 0312 03.45.24
290 Heidi Klit 8240 Risskov Femmes fatales 0189 06.34.08
- helene munch-madsen 8420 knebel he 0295 -
- Helga Bojesen 5750 Ringe De midtfynske piger 0353 -
163 Helle Thomsen 6094 Hejls Sct. Severin 0176 05.44.24
211 Helle Johnsen 8310 Tranbjerg J Team Damgaard 0238 06.07.20
271 Helle Rasmussen 6760 Ribe Team Ribe 0216 06.28.55
306 Helle Kristensen 8981 Spentrup Arbejdstilsynet 0208 06.42.01
349 Helle Sørensen 8960 Randers sø A4 0287 07.01.50
291 Helle Haahr 8300 Odder DXP 0305 06.35.41
166 Helle Bak 8410 Rønde HEKSENE 0399 05.44.34
90 Helle Tryggedsson 8230 Åbyhøj team GAM 0473 05.10.15
124 Helle Skovsen 8541 Skødstrup Helle Skovsen 0459 05.25.12
214 Helle Marx Lauridsen 8300 Odder DXP 0435 06.07.56
230 Henny Andersen 4200 slagelse Team Frøkjær 0392 06.15.15
298 Henny Nielsen 5471 Søndersø Team Z 0181 06.36.40
131 Henriette Hansen 2200 København N Chiquitas 0085 05.26.38
235 Henriette Brauer 7200 Grindsted Team hjernebarnet 0255 06.16.28
255 Henriette Jørgensen 7130 Juelsminde 7130 0192 06.22.59
380 Henriette Hansen 5300 Kerteminde GFB 0296 07.27.03
72 Henriette Mørup Sørensen 2600 Glostrup henriettemaler.dk 0124 04.55.44
287 herdis lange sørensen 5491 blommenslyst Wein 0186 06.33.25
- Ida Bjerrisgaard 6670 Holsted Holsted Pigerne 0006 -
413 Ida Skouvig 8800 Viborg Vestre 0055 08.07.09
265 Ilona Straaby 5792 Årslev Restaurant Cro'n 0169 06.26.33
25 Ine Øllgaard 6862 Tistrup Øllgaard 0381 04.07.52
34 Inga Holm 8320 Mårslet mårslet cykel motion 0109 04.21.16
199 Inge Svane 5230 Odense M DIVA 0139 06.01.42
283 Inge Matzen 6430 Nordborg Tøserne fra Als 0079 06.31.57
204 Inge Merethe Pedersen 8320 Mårslet UPS Holdet 0059 06.04.05
- Ingelis Vendel Nielsen 8320 Mårslet Cykelmosquitos 0090 -
- Ingelise Nielsen 8220 Brabrand Team Gerde 0358 -
4 Ingelise Sørensen 8340 Malling Ingelise Sørensen 0031 03.42.55
407 inge-lise Frandsen 8981 spentrup Four Wheels 0218 07.55.19
47 Inger Kjærsgaard 7330 Brande Brande Motion 0083 04.36.39
284 Inger Steffensen 8981 Spentrup svigermor 0388 06.32.35
258 Inger Knude Larsen 5300 Kerteminde GFB 0334 06.23.52
135 Inger Marie Nielsen 7430 ikast ikast duo'en 0165 05.27.42
368 Inger Marie F. Skov 6920 Videbæk von Meyeren 0445 07.16.49
226 Ingrid Rasmussen 5210 Odense NV Restaurant Cro'n 0154 06.13.04
208 Ingrid Johansen 6051 Almind KBCM Kolding 0097 06.05.54
- Isabella Birk Uhrskov 8200 Århus N Team Uhrskov 0436 -
424 Jane Ditmer 8600 Silkeborg ditmer 0362 08.12.27
93 Jane Thierry 8700 Horsens Team Søvind 0065 05.11.29
410 Jane Nicolai 6430 Nordborg Tøserne fra Als 0080 07.56.28
51 Jane Kræmer 8260 Viby J MIR 0163 04.40.15
153 Jane V.A.O. Vilhelmsen 8220 Brabrand Team Vilhelmsen 0017 05.37.48
406 Jannie Leiton Jørgensen 3310 Ølsted Familien Jørgensen/Madsen 0200 07.53.56
325 Jannie Davidsen 9550 Mariager Jette 0370 06.51.51
341 Jeanette Vedel 8270 Højbjerg Vagthold 7 0050 06.59.49
38 Jeannette Jalving 7120 Vejle Øst TeamBob 0012 04.31.27
46 Jette Henneberg 7330 brande Brande Motion 0084 04.36.30
261 Jette Jørgensen 8200 Århus N Arbejdstilsynet 0206 06.24.58
205 Jette Sandris 8860 Ulstrup De glade motionister 0395 06.04.15
327 Jette Kjær 9550 Mariager Jette 0369 06.53.05
31 Jette Rohde 5462 Morud MIC 0378 04.14.51
57 Jette Sørensen 8382 Hinnerup Team Søften 0450 04.47.27
358 jette hagelquist 8381 tilst os 2 0472 07.08.26
103 Joan Villadsen 8270 Højbjerg Moesgård 0146 05.18.47
254 Johanne Kærgaard Jensen 6700 Esbjerg Johanne 0440 06.22.33
252 jonna brandt 8240 risskov brandt 0270 06.21.55
273 Jonna Dahl Andersen 7200 Grindsted Bedste 0383 06.29.09
181 Josephine Charlotte Mørk Hansen 6400 Sønderborg Team Mørkberg 0101 05.53.50
207 Julie Knudsen 8900 Randers C JULIE 0247 06.05.03
419 June Thomsen 8000 Århus C June&Kathrine 0485 08.08.13
338 Jytte Leth 3550 Slangerup Smid Rygsækken 0148 06.58.31
363 Jytte Rasmussen 5000 Odense Mormors piger 0159 07.09.56
295 Jytte Hagelskjær Lund 8000 Århus C Team Lund 0020 06.36.33
17 Kamilla Nørgaard 8320 Mårslet knørgaard 0220 04.00.15
351 Karen Thomsen 8680 Ry Skanderborg Bibliotek 0251 07.02.49
354 Karen Rasmussen 8700 Horsens Mormors piger 0160 07.06.51
- Karen Dalby 8000 Århus C Pinks 0432 -
317 Karen Holm 8210 Århus V Bendix 0290 06.49.40
7 Karen Lykke Nielsen 8800 Viborg Karen Lykke Nielsen 0026 03.48.11
- Karin Kristiansen 6670 Holsted Holsted Pigerne 0007 -
297 Karin Vorsaa 8541 Skødstrup Vorsaa 0103 06.36.40
362 Karin Rasmussen 8700 Horsens Mormors piger 0161 07.09.46
266 Karin Nielsen 5792 Årslev Restaurant Cro'n 0155 06.27.00
- Karin Grantzau 8462 Harlev J Team Havremark 0367 -
70 Karina Palmquist 8660 Skanderborg Skanderborg Bibliotek 0337 04.51.47
202 Karina Steffen 8260 Viby J Boobs and brains 0045 06.02.26
378 Kate Peters 2300 København S Ama'r Pigerne 0023 07.26.14
417 Kathrine Højbjerg Christensen 8000 Århus C June&Kathrine 0484 08.08.04
- Katrine Falgaard 8000 Århus C myggene 0336 -
142 Katrine dengsø svith 8700 horsens 7130 0357 05.29.56
251 kirsten pedersen 5250 Odense sv Wein 0184 06.21.50
189 Kirsten Bundgård Lassen 6100 Haderslev Sct. Severin 0175 05.57.14
416 Kirsten Pedersen 4200 Slagelse vestermose 0365 08.07.59
418 Kirsten Dethlefsen 4190 Munke Bjergbu vestermose 0231 08.08.04
188 kirsten gebauer 4460 snertinge kgc 0001 05.56.31
277 Kirsten Flou 9310 Vodskov Kirsten Flou 0106 06.29.31
- Kirsten Jessen 6400 sønderborg Team Stryhns 0339 -
139 Kirsten Bay 5600 Fåborg Fåborg ski- og motionsklub 0350 05.28.44
229 Kirsten Frøkjær Jensen 4200 Slagelse Team Frøkjær 0391 06.15.09
337 Kirsten Haulrik Bech 8800 Viborg De Seje Jordemødre 2 0482 06.58.24
172 Kirsten Lind Bjørnkjær 8600 Silkeborg Kirsten - solo 0316 05.48.52
133 Kirsten Louise Feddersen 2000 Frederiksberg Chiquitas 0086 05.26.50
367 Kirsten S. Thorsen 6400 Sønderborg Tøserne fra Als 0074 07.16.43
241 Kirsten Ørnsbjerg Jensen 8000 Århus C Alkymisterne 0313 06.17.32
58 Käthe Ballegaard 8382 Hinnerup Team Søften 0451 04.47.32
223 Laila Harbo 8530 Hjortshøj sensommer2 0414 06.12.13
79 Laila von der Maase 2900 Hellerup cykelmyggene 0008 05.01.01
84 Lene Vibberstoft 8330 Beder Spinning Wheels 0024 05.05.05
94 Lene Christensen 8350 Hundslund Team Søvind 0066 05.11.33
65 Lene Ritter Olesen 8382 Hinnerup Team Søften 0452 04.47.46
63 Lene Brejnegaard 8370 Hadsten Team Søften 0449 04.47.42
144 Lene Behr Krogsdal 8370 Hadsten Rumle race 0407 05.30.40
89 Lene Nielsen 8000 Århus godeben 0308 05.09.48
339 Lene Hededal 8340 Malling Norsminde 0494 06.58.32
161 Lene josefsen 8230 åbyhøj Maraton-kørerne 0442 05.41.48
91 Lene Nedergård Petersen 8260 Viby J team GAM 0461 05.10.23
422 Lillian Gryesten Jensen 8541 Skødstrup Genetik-pigerne 0401 08.11.57
- Linda Skaalum 6000 Kolding linda 0276 -
401 Linda Nielsen 8520 Lystrup Arbejdstilsynet 0212 07.47.33
352 Linda Frederiksen 8382 Hinnerup Mormors piger 0162 07.06.29
73 Linda Hammersholt Petersen 2605 Brøndby henriettemaler.dk 0125 04.55.54
116 Linda Mie Hansen 4200 Slagelse Team Olivias Art 0397 05.21.28
- Line Thomsen 2000 Frederiksberg C RIKKELINE 0127 -
228 Line Sigh 5000 Odense C. Restaurant Cro'n 0156 06.13.11
190 Line Varneskov 7100 Vejle Go' røv - go' weekend 0268 05.57.33
197 Lis larsen 5230 Odense M DIVA 0140 06.01.31
218 Lis Bildsøe Virlev 8543 Hornslet Team Carletti 0356 06.09.41
- Lis Normand Anesen 8660 Skanderborg Team Virring 0081 -
212 Lisbet Hebsgaard 8320 Mårslet Team Hebsgaard 0087 06.07.26
- Lisbeth Frost 8000 Århus C Vestre 0056 -
371 Lisbeth Lüdemann 8530 Hjortshøj Team Lüdemann 0016 07.17.16
100 Lisbeth Ermegaard 8240 Risskov Familien Ermegaard 0223 05.16.21
225 Lisbeth Kristensen 8543 Hornslet Team Carletti 0355 06.12.58
59 Lisbeth Rasmussen 8382 Hinnerup Team Søften 0453 04.47.34
309 lisbeth bisgaard sørensen 8382 hinnerup team bordeaux 0422 06.43.36
- Lisbeth Dam Jensen 4300 holbæk kgc 0071 -
149 Lisbeth Heiselberg Pedersen 8210 Århus V. Heiselberg 0458 05.34.02
32 Lisbeth Schjødt Rasmussen 8240 Risskov Lisbeth Schjødt Rasmussen 0058 04.16.40
- lisbeth uhrskov sørensen 8200 århus n Team Uhrskov 0437 -
2 Lisbeth. Laugesen 7490 Aulum TTH 0448 03.36.04
346 Lise Bendix 8680 Ry Bendix 0291 07.01.22
324 Lissi Jensen 5560 Aarup Turbotøserne 0341 06.51.06
304 Lissi Larsen 7830 Vinderup Larsen 0447 06.41.28
- Lone Sørensen 8270 Højbjerg Bodydesign 0278 -
- Lone Hansen 5250 odense sv Le Pedaleur de Charme 0280 -
92 Lone Rasmussen 8700 Horsens Team Søvind 0067 05.11.29
20 Lone Gammeltoft-Hansen 8700 Horsens Team Søvind 0063 04.06.05
101 Lone Rasmussen 8920 Randers NV Fotogaven.dk 0227 05.17.58
279 Lone Abild 8700 Horsens Lone Abild 0187 06.29.50
313 Lone Agersnap Thomsen 8000 Århus C Medicinerne 0328 06.45.44
145 Lone Bay Petersen 8240 Risskov Fellini s Hundesalon 0260 05.31.18
53 Lone Franch Nielsen 2500 Valby Team Tone Sisters 0096 04.41.03
129 Lone Skotte Find 5230 Odense M Le Pedaleur de Charme 0285 05.25.31
- Lonnie Bøgeholm Nebelung 5462 Morud Fynske Sild Cykler 0166 -
335 Lotte Wiemann 8300 Odder LOBI 0277 06.57.21
389 Lotte Holm Hansen 8860 Ulstrup lotte holm 0416 07.32.53
415 Lotte Skougaard Jørgensen 4200 Slagelse vestermose 0232 08.07.57
176 Louise Friis 6100 Haderslev Sct. Severin 0386 05.50.33
259 Louise Juul 8200 Århus N. 7130 0205 06.24.32
227 Louise Poulsen 5210 Odense NV Restaurant Cro'n 0153 06.13.08
292 Louise Tvede 8600 Silkeborg DXP 0303 06.35.50
355 Louise Vestergaard Jensen 8680 Ry 2 x Vestergaard 0424 07.07.48
303 Louise Cecilie Larsen 5230 Odense Louise og Stine 0011 06.40.41
210 Majbrith Söholt Drescher 6000 Kolding KBCM Kolding 0061 06.06.07
- Major Vandkanin 8200 Århus C 3fisk 0403 -
405 Malene Leiton Jørgensen 3400 Hillerød Familien Jørgensen/Madsen 0198 07.53.50
321 Malene Schütt 8200 Århus N MaleneS 0309 06.50.06
98 Malene Klinksgaard Glenstrup 5000 Odense C Malene med mere... 0347 05.16.20
155 Maren Holst Gundersen 8000 Århus C Det lette tråd 0348 05.39.02
278 Marethe Rasmussen 8700 Horsens Lone Abild 0188 06.29.48
315 Margit Nielsen 8000 Århus margit 0203 06.46.23
169 Margit Høg 8340 Malling Spinning Wheels 0178 05.46.15
276 Margit Rode Fausing 8722 Hedensted Fausing 0345 06.29.30
391 Maria Rosborg Carlsen 2600 glostrup Team Aktiv 0264 07.33.19
177 Mariann Lindberg 6700 Esbjerg borebisserne 0228 05.51.30
357 mariann vinther 8200 århus n os 2 0471 07.08.25
248 Marianne Randropp 8200 Århus N Super seje nurses 0476 06.20.36
6 Marianne Nielsen 7100 Vejle Team CUBE Vejle 0311 03.45.34
74 Marianne Gaba Nielsen 8881 Thorsø De glade motionister 0224 04.57.33
329 Marianne Nielsen 3300 Frederiksværk Frederikssund-Halsnæs Brandvæsen 0261 06.54.23
41 Marianne Bjørn 7480 vildbjerg Vildbjerg Motion 0242 04.33.33
404 Marianne Leiton Jørgensen 2100 København Ø Familien Jørgensen/Madsen 0199 07.53.40
- Marianne Feld Bak 8200 Århus N Katan 0380 -
289 Marianne Petersen 8000 Århus C Femmes fatales 0190 06.34.00
288 marianne Smith@mail.dk 5400 bogense Wein 0185 06.33.27
56 Marianne Fynbo 8660 Skanderborg Marianne Fynbo 0030 04.46.54
183 marianne mikkelsen 8660 skanderborg marianne 0005 05.54.36
376 Marianne Rasborg 2300 København K Ama'r Pigerne 0022 07.26.10
- Marianne Thyrring 3460 Birkerød Cykelmosquitos 0088 -
1 Marianne Holm Nielsen 8230 Åbyhøj myggene 0335 03.34.00
10 Marianne Rørbæk Saugbjerg 8230 Åbyhøj Saugbjerg 0421 03.51.02
193 Marianne Thordal Hansen 8700 Horsens 7130 0351 05.58.06
342 Marie Christine Randløv 2300 Kbh. S Elsket 0315 07.00.50
412 Marie S. Mikkelsen 8800 Viborg Vestre 0057 08.05.10
- Marie-Louise Rask Wiwel 9000 Aalborg Wiwel Sport 0318 -
388 Marlene Frank Bruun 7441 Bording Grammar Girls 0130 07.32.42
- Martin Brandt Rasmussen 8240 Risskov Team Veri 0420 -
264 Mathilde Læssø Christensen 7700 Thisted Pedalkraft? Ja tak! 0114 06.26.12
301 Mathilde Dalsgaard Pedersen 7100 Vejle Cykler som vinden blæser 0128 06.38.31
- Merete Lindholm Nielsen 5560 Aarup Turbotøserne 0340 -
- Mette Hansen 6270 Tønder MaleneS 0433 -
191 Mette Rudebeck Karlsson 7080 Børkop ava 0288 05.57.57
396 Mette Troelsen 8230 Åbyhøj Team Awesome 0468 07.38.14
281 mette lange sørensen 8362 hørning Wein 0183 06.31.39
- Mette Bech Nielsen 1708 København V mettebech81@hotmail.com 0136 -
76 Mette Kabell 8000 Århus C Arbejdstilsynet 0209 04.57.51
96 Mette Løye Balle 4654 Faxe Ladeplads Solisten 0144 05.12.21
312 Mette Marie Mikkelsen 5000 Odense C Medicinerne 0326 06.45.40
263 Mia Madsen 8260 Viby J Revision 2 A/S 0258 06.26.10
387 Mia Meier 8700 Horsens Grammar Girls 0132 07.32.41
307 Minna Sørensen 7250 Hejnsvig Cykeltøsen 0294 06.42.31
158 Mona Nielsen 6400 Sønderborg godeben 0307 05.41.05
170 Mona Gitte Rasmussen 5462 Morud Fynske Sild Cykler 0273 05.48.11
66 Monica Pedersen 8382 Hinnerup Team Søften 0454 04.47.47
421 Monna Caprani 8000 Århus C Genetik-pigerne 0402 08.11.50
334 Nanna Pharsen 8270 Højbjerg BJ & Bimse 0272 06.55.57
299 Nanna Vorsaa 8541 Skødstrup Vorsaa 0104 06.36.44
186 Nanna Gebauer 4460 Snertinge kgc 0072 05.56.24
319 Nanna Rømer Haubjerg 8680 Ry Skanderborg Bibliotek 0250 06.49.58
314 Nina Wegner 8700 Horsens Nina 0219 06.46.22
221 nina knudsbo 8270 højbjerg Energisterne fra Fyn 0138 06.11.59
128 Nina Egesborg 5230 Odense M Le Pedaleur de Charme 0286 05.25.22
244 Nina Lock 8200 Århus N Alkymisterne 0299 06.17.41
381 Ninna Vejlebo 5220 Odense SØ Vejlebo 0118 07.27.14
- Ninna Gravesen 2450 København SV Team hjernebarnet 0256 -
- Pernille Telling 2650 Hvidovre Team Stryhns 0321 -
99 Pernille Rykær 8240 Risskov Scott 0411 05.16.21
239 Pernille Nielsen 6700 Esbjerg Team Esbjerg 0375 06.17.31
3 Pernille Bonne 8000 Århus C Eftertilmeldt 0504 03.38.55
85 Pia Mathiasen 8210 Århus V Eftertilmeldt 0503 05.05.26
97 Pia Jørgensen 8462 Harlev J Pyt! 0310 05.15.54
250 Pia Holst 8240 Risskov DXP 0304 06.21.49
374 Pia Karmark 8260 Viby J Skanderborg Bibliotek 0248 07.18.22
67 Pia Belmann 8900 Randers BIPICO 0172 04.47.53
35 Pia Bundgaard Mortensen 8680 Ry Kildebjerg 0202 04.22.37
141 Rikke Thorup 8700 Horsens 7130 0327 05.29.52
400 Rikke Borgbjerg 8870 Langå Arbejdstilsynet 0211 07.47.31
- Rikke Hald 2800 Lyngby RIKKELINE 0126 -
37 Rikke Mossin 8660 Skanderborg Rikke Mossin 0105 04.30.10
18 Rikke Bjerre Guldbæk 8721 Daugaard Vejle IF 0460 04.02.23
111 Rikke Kjær Jensen 8000 Århus C La femme fatale 0490 05.20.17
150 Rikke Skjødt Johnsen 8310 Tranbjerg J Team Damgaard 0239 05.36.32
62 Rikke Slivsgaard Brahe 8382 Hinnerup Team Søften 0455 04.47.38
373 Rosa Hansen 7323 Give R 0410 07.18.20
138 Ruth Glerup 5462 Morud To af de seje sild. 0364 05.28.33
353 Sabina Rasmussen 8000 Århus C Mormors piger 0158 07.06.41
394 sandie lilja 2860 søborg Elsket 0301 07.34.11
50 Sanne Ternstrøm 7000 Fredericia Baghjulet 0426 04.37.49
119 Sanne Stjernholm Andersen 5474 Veflinge Restaurant Cro'n 0157 05.21.42
78 Sarah von der Maase 8000 Århus C cykelmyggene 0009 05.00.59
160 sarah emborg 8362 hørning Sarah EmborgTour 0441 05.41.44
267 Sif Holten 8250 Egå Patrade Pedal Pigerne 0094 06.27.06
- Sif Drachmann Thomsen 9000 Aalborg Pedalkraft? Ja tak! 0115 -
384 Signe Grundsø Petersen 5474 Veflinge Restaurant Cro'n 0152 07.28.49
178 Signe Johannesen 9000 Aalborg Team TopNice 0495 05.52.39
294 Signe Hagelskjær Lund 2700 Brønshøj Team Lund 0019 06.36.30
420 Signe vinther Hansen 8400 Ebeltoft Signeis 0477 08.09.42
280 Sigrun Smith 2900 Hellerup junk 0439 06.31.36
23 Sofie Jespersen 8000 Århus C Pinks 0431 04.07.49
115 Sofie Frogner Krusell 8000 Århus C Aarhus Lokalbank 0409 05.21.23
399 Solvei Andersen 8520 Lystrup Arbejdstilsynet 0210 07.47.25
390 Sonja Jensen 8860 Ulstrup De glade motionister 0394 07.32.53
122 Sophia Lønborg Baden 5000 Odense C Energisterne fra Fyn 0108 05.24.46
302 Stine Sørensen 8000 Århus C Louise og Stine 0010 06.40.33
395 stine lilja 2860 søborg Elsket 0300 07.34.15
- Stinne Bjerg Damgaard 8000 Århus C Team Damgaard 0235 -
26 Susanna Pakkasmaa 8680 Ry Gl. Rye MTB Piger 0434 04.08.03
27 Susanne Theils 6715 Esbjerg N Team Larsen 0360 04.11.08
323 Susanne Søndergaard 8300 Odder Skanderborg Bibliotek 0331 06.50.56
69 Susanne Feld Bak 8000 Århus C Katan 0379 04.51.12
16 Susanne Kornvig 8330 Beder Team Fit over 50 0029 03.58.00
243 Susanne Frogner 8240 Risskov Vagthold 7 0037 06.17.36
- Susanne Susanne Hyldborg 8660 Skanderborg Team Søvind 0070 -
340 Susanne Kijak Andersen 5260 Odense S Smid Rygsækken 0147 06.58.36
123 Sussie Svarer 5260 Odense V Le Pedaleur de Charme 0281 05.25.10
242 Tanja Guldager 6710 Esbjerg V Team Esbjerg 0373 06.17.34
- Tanja Nielsen 5240 Odense NØ Pedalkraft? Ja tak! 0113 -
397 Teresa Alvarez 8230 Åbyhøj Team Awesome 0446 07.38.19
24 Tina Jensen 8000 Århus Pinks 0429 04.07.50
- Tina Gladov 8250 Egå Ukendt2 0314 -
39 Tina Sandgren 7120 Vejle Ø TeamBob 0013 04.31.30
316 Tina Skriver 8260 Viby J Revision 2 A/S 0259 06.49.29
347 Tina Grimstrup 8600 Silkeborg Skanderborg Bibliotek 0293 07.01.41
232 Tina Vestermark 6740 Bramming Team hjernebarnet 0244 06.16.16
222 Tina Birgitte Nielsen Baden 5220 Odense SØ Energisterne fra Fyn 0129 06.12.03
180 Tina Deleuran Klostergaard 7130 JUELSMINDE 7130 0193 05.53.13
52 Tine Taarsted 2610 Rødovre Team Tone Sisters 0095 04.40.53
- Tine Sanden 8260 Viby J Sander-Groneman 0027 -
344 Tine Holm 8381 Tilst Bendix 0289 07.01.05
386 Tine Kisendal Fabricius 8600 Silkeborg Grammar Girls 0131 07.32.37
185 Tone Juhl Pedersen 8680 Ry Gl. Rye MTB Piger 0418 05.56.11
269 Tove Bonven 8240 Risskov Vagthold 7 0038 06.27.32
209 Tove Söholt Larsen 6580 Vamdrup KBCM Kolding 0060 06.06.03
83 Trine Tangaa 5690 Tommerup Pedaltramp sydfyn 0143 05.05.04
120 Trine L. Gaarsdahl 7400 Herning Den friske cykel-lalle 0062 05.24.16
328 Ulla Aarenstrup 5210 Odense NV Key2energy 0170 06.54.07
42 Ulla Olesen 7480 Vildbjerg Vildbjerg Motion 0241 04.33.40
- Ulla Christensen 8520 Lystrup GFB 0463 -
174 Ulla Behr 8370 Hadsten BEHR 0325 05.49.00
44 ulla kaiser 6400 sønderborg kaiser 0329 04.36.03
167 Ulla Falkesgaard 5560 Aarup Aarup 0352 05.45.37
61 Ulla Kaspersen 8382 Hinnerup Team Søften 0456 04.47.36
- Ulla Helleskov Uldal 6500 Vojens Æ Vojens Piche 0003 -
157 Vibeke Evert 2200 København N Spinning Wheels 0041 05.39.24
68 Vibeke Storm 8920 Randers NV Storm 0051 04.48.01
121 Vibeke Riis Hansen 5450 Otterup Energisterne fra Fyn 0116 05.24.38
- Vibeke Petersen 8300 Odder Vibeke 0167 -
60 Vibeke Kongensgaard 8382 Hinnerup Team Søften 0408 04.47.34
152 Vibeke Brinkmann Kristensen 9000 Aalborg Team TopNice 0496 05.37.03
175 Vibeke Roest Pedersen 8330 Beder Ronja 0443 05.49.28
82 Vivi Drejer 8382 Hinnnerup Team 2 0179 05.05.03
81 Vivian Tangaa 5690 Tommerup Pedaltramp sydfyn 0142 05.04.58
246 Wendy Smits 8830 Tjele ydnew 0371 06.17.57
132 Zandra Larsen 5000 Odense Team Z 0111 05.26.47
134 Zebina Larsen 4800 Nykøbing Falster Team Z 0112 05.26.58
296 Zenia Larsen 4800 Nykøbing Falster Team Z 0110 06.36.34
130 Zophie Helen O Hougaard 5000 Odense C Team Z 0120 05.26.34