Tour de Femme 2012 – Danmarks bedst servicerede motionscykelløb for kvinder
Resultatliste Tour De Femme 2012
Tilmeldte i 2012: 918
Resultatlisten er opdateret. Har du tilføjelser kontakt da venligst supporten.
Placering Fornavn Efternavn Postnr. By Holdnavn Startnummer Tid
620   Betina  Smedegaard  6710  Esbjerg  Betina-sif  0053  06.02.22  
599   agnes  jakobsen  8200  århus n  TEAM TRUNTE  0786  05.55.35  
767   Agnete  Haarder  5592  Ejby  cykeltanterne  0106  06.48.41  
334   Ahn Louise  Larsen  3460  Birkerød  0002  05.02.24  
727   Alice  Jensen  8000  Århus C  Flying A&R  0196  06.31.07  
207   Alice  Sønderskov  8881  Thorsø  Team Lagkage  0707  04.34.21  
49   Alice  Larsen  8250  Egå  Cykeltøzerne  0112  03.45.08  
275   Alice  Banke  5620  Glamsbjerg  Svømmepigerne  0598  04.51.22  
146   Alice Grøn  Sørensen  6600  Vejen  Kæmp mod kræft og støt Kræftens Bekæmpelse  0319  04.18.46  
602   Allis  Bek  8200  århus N  TEAM TRUNTE  0785  05.56.16  
100   Amanda Gammelby  Qvesel  1879  Frederiksberg C  dådyrholdet  0185  04.02.23  
81   Anett  Madsen  5270  Odense N  Team FAIRYTALE FLOWERS  0664  03.54.01  
578   Anette  Steffensen  8000  Århus C  anette  0022  05.52.07  
481   Anette  Hvid  8700  Horsens  NRGi   0436  05.34.28  
657   Anette  Stockwell  8680  Ry  Pedullerne  0458  06.10.16  
359   Anette  Nielsen  5200  Odense V  Team FAIRYTALE FLOWERS  0658  05.06.52  
206   Anette  Fallesen  8270  Højbjerg  Anette's Sandwich  0024  04.34.16  
203   Anette  Frank  8462  Harlev J  JA  0264  04.33.57  
497   Anette  Damgaard  8000  Århus C  Team klippestuen  0701  05.36.34  
738   Anette   Mühlbrand  8850  Bjerringbro  Lindberg, Anno 1897  0338  06.34.56  
402   Anette  Svenningsen  16  8340 Malling  Team Sherlock  0761  05.16.47  
269   Anette  Diercks  8520  Lystrup  AGV  0018  04.50.34  
25   Anette Feldfos  Skjerbek  5683  Haarby  "hu-ahh"  0005  03.26.00  
772   Anette Kehlet  Jensen  8450  Hammel  Team Kehlet  0695  06.50.07  
637   Anette Lykkegaard   Andersen  6330  padborg  Sønderjyderne  0607  06.05.31  
88   Anette Møller  Takle  8000  Århus C  CK Århus  0094  03.55.59  
636   Anita  Broby  4200  Slagelse  Vestermose tøserne  0862  06.05.25  
249   Anita  Lehmann  8660  Skanderborg  singleture.dk   0534  04.45.31  
307   anita  rohde  8860  hvorslev  De glade motionister  0130  04.58.06  
431   Anita  Birkwald  8000  Aarhus C  Birkwald Cykling  0058  05.23.50  
DNF   Anita Holmegaard  Jensen  5471  Søndersø  Team Lykke  0712 
168   Anita Kirk  Hørdum  8362  Hørning  Ude-Motion  0849  04.25.08  
724   Anitta Klysner  Sindberg-Graham  8240  Risskov  Klysner  0305  06.30.08  
407   Anja  Kohmann  6230  Rødekro  FlowerGirls  0194  05.17.53  
93   Anja  Kristiansen  8000  Aarhus  ÅMK team tons  0909  03.57.46  
DNF   Anja  Grundvad  8270  Højbjerg  hvorfor ikke  0256 
46   Anja  Völker Johansen  9293  Kongerslev  Kongerslev  0309  03.43.35  
264   Anja  Holdgaard  8930  Randers NØ  TEAM TRUNTE  0799  04.50.00  
623   Anja   Stensdal  8250  Egå  Team ArosByg ApS  0633  06.02.52  
396   Anja   Nielsen  4653  Karise  Team Pride  0740  05.15.19  
134   Anja  Sørensen  8500  Grenaa  pipkvartetten  0464  04.15.12  
629   Anja Schmidt   Hou  6340  Kruså  Sønderjyderne  0611  06.04.35  
159   Ann  Jørgensen  6800  Varde  6800Varde   0013  04.24.18  
478   Ann  Christiansen  8544  Mørke  sunshine  0585  05.33.42  
624   Anna  Wowk Vestergaard  8230  Åbyhøj  Byspejderne  0087  06.02.57  
323   Anna  Boel  8700  Horsens  LRØ  0361  05.00.29  
132   Anna  Jørgensen  8544  Mørke  CK DJURS  0093  04.14.16  
531   Anna Valeri  Grigorova  5270  Odense N  Team FAIRYTALE FLOWERS  0665  05.43.31  
433   Annalise  Kohmann  6230  Rødekro  FlowerGirls  0195  05.24.57  
233   Anna-lise  Mortensen  8260  Viby  Team Sherlock  0762  04.40.10  
DNS   Ann-Camilla  Kjæmpe  8800  Viborg  Fuld fart frem  0207 
9   Anne  Brink  8200  Århus  Anne  0027  03.13.09  
511   Anne  Rosborg  8000  Aarhus C  COWI  0098  05.39.41  
808   Anne  Holst  8270  Højbjerg  Boobs and Brains  0077  07.20.12  
355   Anne  Mandal  8930  Randers NØ  Team GAAK  0671  05.06.32  
764   anne  fisker  8270  højbjerg  De søde sild  0152  06.43.27  
477   Anne   Hjort  8740  Brædstrup  NRGi   0431  05.33.42  
514   Anne  Skyum  8200  Aarhus N  Dameholdet  0117  05.40.31  
429   Anne   Bilø  8260  Viby J  HEKSENE  0231  05.23.48  
74   Anne  Bech  8210  Århus V  Anne Bech  0031  03.52.59  
DNS   Anne   Brøcker  8541  Skødstrup  Konsulenterne  0312 
244   Anne  Hougaard  8240  Risskov  Rullekonerne  0499  04.44.12  
740   Anne  Øfstedal Nilsen  3292  Stavern Norge  cykeltur Norden  0109  06.35.28  
493   anne birgitte  grønnebæk  8330  beder  sejecykelsild  0518  05.36.02  
279   Anne Charlotte  Klith  8000  Århus C  De vilde vulkaner  0158  04.52.14  
662   Anne Christine  Schiødt  2000  Frederiksberg  tomat  0841  06.15.13  
371   Anne Hedermann  Pedersen  9400  Nørresundby  Anne & Anne  0029  05.10.29  
124   Anne Lisbeth Leonard   Jensen  8200  Aarhus N  Miss Janum   0399  04.11.11  
508   Anne Louise  Nielsen  8230  Åbyhøj  Anne & Anne  0028  05.39.00  
224   Anne Marie  Vilhelmsen  8000  Århus C  Team Vilhelmsen  0804  04.39.10  
678   Anne Marie  Pedersen  9550  Mariager  vito  0887  06.16.28  
613   Anne Mette   Henriksen  6580  Vamdrup  Rumpenisserne  0500  05.59.39  
251   Anne Mette  Nørrelykke  9260  Gistrup  Lynet  0368  04.46.00  
DNF   anne sofie  flintholm  8000  århus c  annesofie  0033 
DNS   Anne Spanggård  Rasmussen  6100  Haderslev  Spanggård  0570 
550   Anne Svejbæk  Lange  8240  Risskov  Team Risskov LED  0748  05.47.18  
11   Anne Teglhus   Riis  8200  Aarhus  Team Anne  0631  03.13.11  
136   Anne-Dorthe  Hammer  8500  Grenaa  Hammer  0225  04.15.15  
702   Annelise  Jørgensen  8260  Viby J.  MTM-motion  0404  06.21.33  
721   Anne-Lise Sloth  Als  8260  Viby J  TEAM TRUNTE  0789  06.28.45  
114   AnneMarie  Gammelgaard  9230  svenstrup j  IN IT TO WIN IT  0261  04.05.23  
786   Annemarie  Backmann  8410  Rønde  Kaløsildene  0285  07.03.34  
361   Anne-Marie  Hansen  5230  Odense M  Hansen  0227  05.07.32  
444   Anne-Marie  de Fønss  6000  Kolding  annemarie  0032  05.27.24  
395   Anne-Mette  Rasmussen  4653  Karise  Team Pride  0739  05.15.14  
17   Anne-Mette  Andersen  8660  Skanderborg  Team Odder - Ladies  0726  03.13.20  
41   Annette  Thomsen  8464  Galten  Galten CK  0211  03.39.30  
357   Annette  Kryger  8320  Mårslet  Team GAAK  0669  05.06.37  
122   Annette  Jellesen  8920  Randers NV  FUSPIGERNE  0209  04.10.55  
DNS   Annette   Lønskov  8320  Mårslet  Møllegården  0415 
691   Annette  Abel  9000  Aalborg  Abel  0016  06.20.43  
770   Annette  Hentrich Petersen  8210  Aarhus V  De søde sild  0153  06.49.31  
358   Annette  Morsing  8600  Silkeborg  Team Morsing  0715  05.06.38  
50   Anni  Villefrance  8230  Åbyhøj  LINDBERG Aktiv  0335  03.45.12  
436   Anni  Skovby Jessen  8270  Højbjerg  Team Aarkrog  0815  05.25.54  
752   Anni  Ørskou  8340  Malling  Team Ajstrup  0627  06.40.17  
173   Anni Kirstine  Boi  7400  Herning  Lindberg, Anno 1897  0343  04.25.21  
DNF   Annie  Houlberg  8340  Malling  Annie  0034 
647   Anny  Pedersen  7700  Thisted  Dig og mig  0170  06.08.38  
237   Arense  Nordentoft  8410  Rønde  TEAM TRUNTE  0784  04.42.20  
605   Astrid  Højgaard  9000  Aalborg  Sneglene  0558  05.56.53  
434   astrid  krog  8382  hinnerup  tittier  0836  05.25.44  
680   Astrid Elisabeth   Brandt  8472  Sporup  De glade motionister  0127  06.17.19  
DNS   Astrid Kidde   Nørgaard  8800  Viborg  Novabil  0430 
315   Astrid Thim  Larsen  8464  Galten  singleture.dk   0547  04.59.00  
469   Ayeo   Haugaard  8210  Århus v  Haugaard  0229  05.32.34  
DNS   barbara  johansen  2740  skovlunde  Proof of Life  0471 
184   Bente  Hjortshøj  8300  Odder  Team Røddalsminde  0754  04.29.12  
276   Bente  Bjerregaard  8240  Risskov  Team klippestuen  0704  04.52.10  
120   Bente  Bregendahl  8700  Horsens  Bente   0051  04.10.39  
149   Bente  Staub  6100  Haderslev  susdal  0590  04.20.00  
397   Bente  Mygind-Klausen  8870  Langå  Team Mygind  0720  05.15.30  
367   Bente  Gravesen  8680  Ry  Rylady 2  0511  05.09.04  
127   Bente  Jordalen  8500  Grenaa  Jordalen  0272  04.12.52  
482   Bente   Jensen  4173  fjenneslev  livsnyderne  0349  05.34.33  
711   Bente Horslund   Kristiansen  8210  Århus V  Fokus  0200  06.24.09  
290   Bente Marie   Larsen  4250  Fuglebjerg  Team Olivia  0728  04.54.13  
785   Bente Mosgaard  Jørgensen  8220  Brabrand  Kaløsildene  0286  07.03.33  
484   Bente Thing  Holm  8464  Galten  Team Risskov LED  0744  05.34.44  
3   Berit  Bertelsen  8200  Århus N  Team BioCity Aarhus  0637  02.57.53  
123   Berit  Jepsen  5270  Odense N  Team FAIRYTALE FLOWERS  0656  04.11.00  
141   Berit  Reinau  7673  Harboøre  Lemvig Cykle Klub  0331  04.16.30  
363   Berit  Jørgensen  8210  Aarhus V  Boobs and Brains  0079  05.08.08  
382   Berit  Hansen  4320  Lejre  Team Osted  0731  05.14.22  
210   Berit  Saugbjerg  8800  Viborg  Team Nordbyen  0724  04.35.06  
743   Berit  Møller  8530  Hjortshøj  Berits tour  0052  06.37.46  
700   Betiina   Brusulixend  8500  Grenaa  GCC ( Grenå Cykelklub)  0215  06.21.14  
96   Betina  Ørslev  8783  Hornsyld  LRØ  0359  03.59.36  
97   Betina Kuntz  Olsen  8660  skanderborg  Hold D  0239  04.00.17  
794   Bettina  Henningsen  8000  Århus C  TGV Q  0821  07.06.05  
208   Birgit  Møller  8881  Thorsø  Team Lagkage  0706  04.34.23  
802   Birgit  Friis  6705  Esbjerg Ø  Vi gør det sgu  0868  07.12.18  
558   Birgit  Egesbæk  8260  Viby J  TeamEG  0818  05.47.34  
31   Birgit Klank  Christensen  8920  Randers NV  team råsted  0756  03.31.15  
406   Birgitte  Poulsen  8670  Låsby  Team Lykke  0711  05.17.49  
626   Birgitte   Mølgaard Jensen  9600  Aars  9600..  0015  06.03.21  
746   Birgitte  Arnoldsen  2900  Hellerup  såoghøst  0617  06.38.45  
78   Birgitte  Dahl  7400  Herning  Team DGI Kreta 2012  0647  03.53.23  
580   Birgitte  Rasmussen Barrutia  8541  Skødstrup  Sensommervej 2  0519  05.52.16  
564   Birgitte  Kærgård  8270  Højbjerg  Team BK/TS  0639  05.48.54  
415   Birgitte  Thorsen  8270  Højbjerg  Birgitte  0917  05.21.21  
82   Bírgitte  Trebbien Christensen  5270  Odense N  Team FAIRYTALE FLOWERS  0666  03.54.05  
4   Birgitte Jul  Kiil  8270  Højbjerg  Team Q  0741  03.02.18  
95   Birte  Møller  8260  Viby J  Cowi tøser  0099  03.59.31  
611   Birtemarie   Sørensen  6580  Vamdrup  Rumpenisserne  0504  05.59.34  
465   Birthe  Lyhne  8700  Horsens  METSO  0391  05.31.46  
649   Birthe  Andersen  8660  Skanderborg  LOBI  0351  06.08.54  
463   Birthe  Sørensen  8300  Odder  Hold NaBi  0242  05.31.07  
DNF   Birthe  Bogner  8355  Solbjerg  Team Virring  0805 
538   Birthe   Christensen  6710  Esbjerg V  Team Hindbærsnitte  0675  05.44.23  
573   birthe  nielsen  8230  åbyhøj  cookie  0097  05.50.59  
747   birthe  krabbe  8230  åbyhøj  birthe og de andre  0059  06.39.07  
645   birthe  lund  8600  silkeborg  bl 75  0068  06.08.15  
814   birthe  skov johs  5270  odense  veninderne  0860  07.28.29  
64   Birthe D. Frost   Villani  8260  Viby J  Oles Piger  0442  03.48.22  
284   Birthe Marie  Thomsen  6560  Sommersted  BEDST I MEDVIND  0042  04.52.23  
455   Birthe Møller   Hansen  7200  Grindsted  Møller  0417  05.28.59  
DNF   Birthe Rosted   Pedersen  8654  Bryrup  Team Kjær og co  0699 
608   Bit  Skinnerup  7700  Thisted  Dig og mig  0171  05.58.50  
556   Bodil  Madsen  8543  Hornslet  PwC   0474  05.47.30  
DNS   Bodil  Bertelsen  5610  Assens  BB  0040 
754   Bodil  Sejer  6760  Ribe  Vi cykler  0865  06.41.25  
694   Bodil  Hansen  6330  Padborg  Bodil  0074  06.20.55  
399   bodil  mygind  7800  skive  Team Mygind  0719  05.15.35  
641   Bodil  Ringgaard  8300  Odder  Cykelysterne  0115  06.07.18  
432   Bodil Abild  Jespersen  8220  Brabrand  Kleo  0302  05.24.13  
672   Britha  Rasmussen  8660  Skanderborg  Britha & Marianne  0084  06.15.55  
70   Britta  Fisker  8600  Silkeborg  BF  0054  03.49.58  
799   Britta Fischer  Hansen  5591  Gelsted  turbotøsen  0843  07.09.07  
709   Camilla  Thomsen  8240  Risskov  MillaMilla  0398  06.21.43  
707   Camilla  Lauritsen  8230  Åbyhøj  MillaMilla  0397  06.21.40  
DNF   Camilla  Daugaard  8940  Randers SV  TEAM Daugaard  0643 
DNS   Camilla  Hedenhoff  5610  Assens  BB  0039 
403   camilla Abel  Lindholm  9400  Nørresundby  The sunny side and the wild west  0828  05.16.52  
600   Camilla Julie  Gram  8860  Ulstrup  De glade motionister  0137  05.55.37  
773   Camilla Kehlet  Jensen  8450  Hammel  Team Kehlet  0696  06.50.08  
500   Camilla Smaakjær  Sørensen  5230  Odense M  Restaurant Cro'n, Odense  0480  05.36.41  
188   Carina  El-Shakarji Steen  6710  Esbjerg V  Team Sund Motion  0769  04.31.04  
194   cathrine   rasmussen  8420  knebel  bikegirls  0055  04.32.06  
471   Catrine  Brauer  8543  Hornslet  Team KLØVERVANGEN  0705  05.32.43  
45   Chanett Roland  Olsen  8000  Aarhus C  singleture.dk   0539  03.42.07  
646   Charlotte  Borreskov Dahl  8600  Silkeborg  Klub 75  0303  06.08.17  
520   Charlotte  Minds Ladegaard  8382  Hinnerup  Patrade-pigerne  0452  05.41.51  
416   Charlotte  Krüger  8464  Galten  BKI foods a/s  0067  05.21.31  
574   Charlotte  Falck Jensen  9500  Hobro  Falck  0191  05.51.02  
459   Charlotte  Junge  8520  Lystrup  Team JUNGE  0693  05.29.45  
569   Charlotte  Degn  8250  Egå  Konsulenterne  0310  05.49.30  
61   charlotte  tybjerg  8300  Odder  Team wannabe  0809  03.48.09  
640   Charlotte  Krüger  8520  Lystrup  Pedullerne  0459  06.06.38  
499   Charlotte  Vedebech  7100  Vejle  Ses Senere  0524  05.36.41  
18   Charlotte  Hold  8410  Rønde  CK DJURS  0092  03.13.21  
409   Charlotte  Hildebrand  5240  Odense NØ  Team Aarslevbudcentral  0817  05.19.26  
486   Charlotte  Johansen  8740  Brædstrup  NRGi   0434  05.34.47  
55   Charlotte  Bundsgaard  6600  Vejen  Team Almind/Askov  0629  03.47.05  
104   Charlotte  Surland  8560  Kolind  Svanebo  0595  04.03.00  
439   Charlotte   Bjerregård  9000  Aalborg  the sunny side and til wild west  0830  05.26.30  
392   Charlotte Juhl  Holm  6560  Sommersted  BEDST I MEDVIND  0045  05.15.05  
345   Charlotte Mecklenburg   von Undall   8400  Ebeltoft   Søstrene von   0614  05.04.34  
373   Christina  Rasmussen  8000  Aarhus C  Anne & Anne  0912  05.10.31  
616   Christina   Rauter  8464  Galten  TEAM TRUNTE  0796  06.01.15  
698   Christina  Alexander  8500  Grenaa  Christina  0091  06.21.11  
547   Christina  Lassen  8270  Højbjerg  PwC   0473  05.47.02  
812   Christina  Kristensen  9500  Hobro  Sin and Spin  0531  07.26.31  
652   Connie   Tanderup  8220  Brabrand  De Hjulbenede  0141  06.09.35  
101   Connie Kruse  Andersen  8260  Viby J.  Hammel Cykle Klub  0223  04.02.51  
321   Crestina  Cornett  8200  Århus N  Team Naboerne!  0723  04.59.30  
653   Ditte   Iversen  2860  Søborg  De to  0155  06.10.03  
DNF   Ditte Bahl   Nielsen  6700  Esbjerg  Team Hindbærsnitte  0674 
567   Dorethe   Tholstrup  8900  Randers C  Randers Atletik Freja  0477  05.49.02  
650   Dorit  Mathiesen  9550  Mariager  svigermor  0597  06.08.57  
659   Dorrit  Keiding  8000  Århus C  Vagthold 7  0854  06.14.38  
561   Dorrit Thordal   Nielsen  8300  Odder  Solbakken  0569  05.47.40  
540   Dorte  Ellegaard  2760  Måløv  sofacyklerne  0564  05.44.36  
170   Dorte  Jørgensen  8660  Skanderborg  Dorte Jørgensen  0183  04.25.13  
661   Dorte  Rysgaard  8260  Viby J  Team Blicher  0641  06.15.07  
187   Dorte  Stribolt  8260  Viby J  Nanaogdorte  0420  04.31.01  
236   Dorte   Qvesel  8270  Højbjerg  Rasmussen og Qvesel  0479  04.41.57  
192   Dorte  Schmidt  7000  Fredericia  Kageholdet  0280  04.31.51  
71   Dorte  Eriksen  8200  Århus N  kvinder på tour, gl.skejby  0317  03.50.49  
153   Dorte  Mortensen  8320  Mårslet  Møllegården  0416  04.22.04  
628   Dorte  Angermair  8200  Aarhus N  Team Morsing  0716  06.04.31  
32   Dorte  Lund  8240  Risskov  Spinning Wheels  0578  03.31.25  
732   Dorte Birgitte  Jensen  8850  Bjerringbro  Lindberg, Anno 1897  0340  06.33.44  
604   dorte holm  hansen  6100  haderslev  De Lette Madamer  0143  05.56.45  
372   Dorthe  Jungersen  9430  Vadum  Anne & Anne  0030  05.10.29  
157   Dorthe  lauridsen  8620  Kjellerup  Kage Holdet  0277  04.23.41  
DNF   Dorthe  Simonsen  5250  Odense SV  Team Twins  0801 
354   Dorthe   Vestergaard Blom  7000  Fredericia  Baghjulet  0037  05.06.28  
751   Dorthe  Waldemar  6715  Esbjerg N  Vi cykler  0867  06.40.12  
453   Dorthe   Maagaard  8310  Tranbjerg  BKI foods a/s  0063  05.28.33  
515   Dorthe  Holste  8000  Aarhus C  Patrade-pigerne  0449  05.40.49  
162   Dorthe  Qvist  8200  Aarhus N  UV99  0853  04.24.43  
185   Dorthe Kolkjær   Kristensen  8300  Odder  Team Røddalsminde  0755  04.29.16  
642   Edel  Ottesen  8350  Hundslund  Cykelysterne  0116  06.07.20  
23   Elin   Daugaard  8680  Ry  TEAM Daugaard  0642  03.25.33  
541   Elin   Laursen  8930  Randers NØ  E-HOLDET  0187  05.45.19  
268   Elinor  Wadsager  8240  Risskov  one  0443  04.50.19  
86   Elisabeth  Sørensen  9520  Skørping  Team Pink  0736  03.55.42  
181   Elisabeth  Andersen  6700  Esbjerg  Two Weeled Brainiacs  0847  04.26.38  
211   Elisabeth  Westergaard  8800  Viborg  Viborg  0879  04.35.10  
DNS   elisabth maria  eriksen  6800  varde  eriksen  0189 
383   Elise  Munch  4140  Borup  Team Osted  0735  05.14.28  
213   Ella Juhl  Hansen  8340  Malling  singleture.dk   0545  04.35.48  
586   Ellen  Thomassen  8700  Horsens  LRØ  0354  05.53.30  
DNF   Ellen  Sig  8260  Viby J  Team Aarhus Motion  0916 
DNS   Ellen   Fjordside  8240  Risskov  Team Aarkrog  0814 
579   Ellen  Andersen  7160  Tørring  LRØ  0358  05.52.13  
660   Ellen  Ladegaard  8210  Århus V  Vagthold 7  0855  06.14.40  
380   Els  Punt  8860  Ulstrup  De glade motionister  0138  05.13.15  
542   Elsa  Knudsen  8900  Randers  E-HOLDET  0186  05.45.22  
712   Else  Johnsen  8500  Grenaa  De seje fra Grenaa  0148  06.24.41  
690   Else  Sall  8210  Århus V  kaffesøstrene  0276  06.20.40  
327   Else  Toft Sørensen  7480  Vildbjerg  Divaerne fra vildbjerg  0180  05.01.29  
116   emelie  Dam Hansen  4700  næstved  singleture.dk   0535  04.06.47  
818   Emilie Mølgaard  Jørgensen  9400  Nørresundby  L Ladies  0325  07.30.31  
DNS   Emma  Lyngholm  9530  Støvring  Team Lyngholm  0714 
DNF   Emma Cecilie  Hansen  5000  Odense C.  Restaurant Cro'n, Odense  0487 
248   Ena  Måhr  5450  Otterup  Team FAIRYTALE FLOWERS  0654  04.45.09  
784   Esther  Uhrenholt  8270  Højbjerg  Team Stoffer  0767  07.01.46  
521   Eva  Kirketerp  8520  Lystrup  Psyklerne  0472  05.41.51  
145   Eva  Johnsen  5200  Odense V  Team FAIRYTALE FLOWERS  0657  04.17.04  
565   Eva Gunn  thomsen  6971  spjald  husted  0250  05.48.55  
525   eva højgaard  sørensen  8600  Silkeborg  Mark og co.  0381  05.42.32  
576   eva juul  mohamed  8270  højbjerg  TEAM TRUNTE  0782  05.51.41  
DNS   eva nygaard  hansen  8000  Århus  eva  0190 
126   Fanni  Wang  8732  Hovedgård  LRØ  0355  04.12.49  
175   Frederikke  Vedel  8260  Viby J  Specialized  0571  04.25.24  
548   Fritze  Heide-jørgensen  8230  Åbyhøj  Medvind  0389  05.47.05  
588   Gerda  Madsen  8500  Grenaa  Madsen  0371  05.53.34  
DNF   Gerda  Svendsen  8543  Hornslet  vinther-svendsen  0883 
610   Gertrud   Andersen  8600  Silkebog  jordbærfræserne  0273  05.59.29  
56   Gitta  Walsted  8220  Brabrand  BKI foods a/s  0062  03.47.10  
219   Gitte  Pedersen  5000  Odense C.  Restaurant Cro'n, Odense  0481  04.37.56  
658   Gitte  Kall  8200  Aarhus N  Pedullerne  0457  06.10.23  
DNS   Gitte  Brokær  8200  Århus N  Team Risskov LED  0752 
246   Gitte  Ottosen  8270  Højbjerg  Team Hygge  0690  04.44.37  
DNS   Gitte  Agersbæk  7000  Fredericia  Tandfeerne  0621 
79   Gitte   Simon  9900  Frederikshavn  Team Østervig  0811  03.53.48  
209   Gitte  Kjeldsen  8270  Højbjerg  Anette's Sandwich  0023  04.34.23  
792   gitte  nielsen  8930  randers nø  Vitoseje  0888  07.05.14  
314   Gitte  Langberg Lildholdt  6100  Haderslev  Gitte  0217  04.58.55  
806   Gitte Berg  Jakobsen  8300  Odder  De eneste to  0124  07.17.47  
245   Gitte Møller  Thomsen  6710  Esbjerg V.  "hu-ahh"  0003  04.44.18  
261   Gitte Rolskov  Andersen  5500  Middelfart  Kageholdet  0278  04.49.23  
524   Gitte Salin  Madsen  7100  Vejle  Ses Senere  0521  05.42.31  
389   Gitte Vallebæk  Jensen  6500  Vojens  Simone, Gitte og Helle  0526  05.14.59  
19   Grete  Vangsø  8270  Højbjerg  Empower erhvervspykologi  0188  03.13.41  
780   Grete  Tingleff  6000  Kolding  Svalerne  0594  07.00.02  
490   grete  jensen  4000  Roskilde  NRGi   0439  05.35.10  
340   Grete Fugleberg  Nielsen  8240  Risskov  Bonven og Risborg, vagthold 7  0075  05.03.36  
535   Gry  Randrup  8920  Randers NV  Team GAAK  0670  05.43.50  
756   Gunhild  Bertram  8740  Brædstrup  Nina KZ  0427  06.41.44  
468   Gunnur   Johansen  8464  Galten  Team GJ/HB  0668  05.32.26  
768   Hanna  Joensen  5591  Gelsted  cykeltanterne  0107  06.48.43  
545   Hanne  Andersen  8680  Ry  sofacyklerne  0561  05.46.59  
68   Hanne  Vestergaard  8340  Malling  Team Odder Hanne  0727  03.49.28  
238   hanne  berg  7850  stoholm  knoldogtot  0308  04.42.32  
94   Hanne  Damgaard  8000  Aarhus C  Hanne Damgaard  0226  03.59.29  
103   Hanne  Nissen  6520  Toftlund  Toftlund Cykel Motion ( TCM )  0839  04.02.54  
816   Hanne  Mikkelsen  7130  Juelsminde  L Ladies  0320  07.29.52  
739   Hanne  Thomsen-Mühlbrand  7280  Sdr. Felding  Lindberg, Anno 1897  0339  06.35.01  
391   Hanne  Just Christensen  6560  Sommersted  BEDST I MEDVIND  0046  05.15.04  
299   Hanne  Aarup  8240  Risskov  MTM-motion  0411  04.56.16  
592   Hanne  Bagge Salomonsen  8643  Ans By  LUNAs på farten  0364  05.54.26  
705   Hanne  Droob  8200  Århus N  MTM-motion  0405  06.21.36  
398   hanne  mygind  8800  viborg  Team Mygind  0718  05.15.35  
571   Hanne  Poulsen  5474  Veflinge  Restaurant Cro'n, Odense  0489  05.50.52  
554   Hanne  Kristensen  8230  Åbyhøj  Team Risskov LED  0750  05.47.24  
DNF   Hanne  Lillelund  8300  Odder  NRGi   0437 
247   Hanne Holm   Jensen  5462  Morud  Team FAIRYTALE FLOWERS  0661  04.45.09  
413   Hanne Lind  Nielsen  8680  Ry  Frida Kahlo  0202  05.21.16  
350   Hanne Lund  Jensen  6560  Sommersted  BEDST I MEDVIND  0047  05.05.15  
292   Hanne Rigmor  Vinderslev  4230  Skælskør  Team Olivia  0729  04.54.17  
28   Hanne Værum  Sørensen  8200  Aarhus N  The Dream Team  0824  03.26.45  
34   Heidi  Falsig Hansen  8270  Højbjerg  Team Hygge  0691  03.34.17  
DNF   Heidi  Jørgensen  7080  Børkop  Team Thilde  0775 
186   Heidi  Gaba Nielsen  8210  Aarhus V.  De glade motionister_  0139  04.29.57  
176   Heidi  Mortensen  5471  Søndersø  Team Lykke  0713  04.25.26  
595   Heidi  Klit  8240  Risskov  Den store klinge  0168  05.55.01  
44   Heidi   Bechmann  8250  Egå  Hjortshøj Løberne  0237  03.42.02  
DNS   heidi  lagermann  2770  kastrup  lagermann  0328 
14   Heidi  Thegen  8930  Randers NØ  assentoft cykelmotion  0036  03.13.15  
177   Heidi  Czaja  8240  Risskov  AKK  0019  04.25.32  
201   Heidi  Visbjerg  8240  Risskov  Visbjerg  0884  04.33.38  
622   Heidi Batz  Danielsen  8230  Åbyhøj  Team ArosByg ApS  0632  06.02.48  
66   Heidi Kamper  Petersen  8660  Skanderborg  singleture.dk   0550  03.49.06  
20   Heidi Slyk  Simonsen  8541  Skødstrup    0001  03.17.21  
461   Helen Sandal  Simonsen  8940  Randers SV  Team Hygge  0688  05.30.05  
411   Helene  Himmelstrup  5492  Vissenbjerg  Team Aarslevbudcentral  0816  05.19.44  
133   Hella  Bargum  8881  Thorsø  Team Bargum  0634  04.15.02  
376   Helle  Jacobsen  8000  Aarhus C  HELLA  0233  05.11.01  
526   Helle   Mark Sørensen  8960  Randers SØ  Mark og co.  0379  05.42.33  
666   Helle  Svendsen  8210  Aarhus V  Material Girls  0387  06.15.23  
DNS   Helle  Jørgensen  8000  Århus C  Dig og mig og vi to sejled i en træsko  0173 
466   Helle  Bergstroem  8100  Aarhus  Deloitte  0166  05.32.21  
274   Helle  Nielsen  5560  Aarup  Svømmepigerne  0601  04.51.22  
117   Helle   Haahr  8300  Odder  Team Tramp  0777  04.07.12  
147   Helle  Jensen  6700  Esbjerg   Team Sund Motion  0771  04.18.57  
115   Helle  Brinch  2770  Kastrup  Cykelmyggene  0104  04.06.11  
479   Helle  Sørensen  8740  Brædstrup  NRGi   0440  05.33.49  
27   Helle  Ravn  8260  Viby  Bossen og Bumsen  0081  03.26.30  
529   Helle  Hansen  4540  fårevejle  toeren  0837  05.43.26  
430   Helle  Bak  8410  Rønde  HEKSENE  0230  05.23.49  
328   Helle  Kjærsgård  7480  Vildbjerg  Divaerne fra vildbjerg  0175  05.01.32  
67   Helle  Sørensen  8300  Odder  Helle  0234  03.49.23  
421   Helle  Matthiesen  8210  Århus  Buster  0086  05.22.22  
DNF   Helle  Vinther  9000  Aalborg  vinther-svendsen  0882 
265   Helle  Hansen  8200  Aarhus N  AGV  0017  04.50.13  
DNF   Helle   Marcussen  8320  Mårslet  cykelmyggen  0102 
DNF   Helle Boe  Sørensen  8410  Rønde  Kaløsildene  0284 
549   Helle Marianne  Laugesen  8600  Silkeborg  skitøserne  0554  05.47.14  
281   Helle Møller  Holm  8000  Århus C  De vilde vulkaner  0157  04.52.19  
388   Helle Overgaard  Pedersen  6500  Vojens  Simone, Gitte og Helle  0525  05.14.56  
DNS   Henny  Gundersen  6800  Varde  Vi gør det sgu  0870 
630   Henny   Andersen  4200  slagelse  Frøkjær  0206  06.04.35  
563   Henny Kirstine   Broberg  8000  Århus  Solbakken  0565  05.47.49  
378   Henriette  Nielsen  8000  Århus C  Rumpenisserne  0502  05.12.48  
352   Henriette  Holmberg  8210  Aarhus V  Team Blicher  0640  05.06.09  
DNS   Henriette  Graversen  7000  Fredericia  Tandfeerne  0620 
769   Herdis lange  Sørensen  5491  Blommenslyst  Wien  0895  06.49.15  
458   Ida Sandal   Simonsen  8900  Randers C  Team Hygge  0685  05.29.44  
155   Ilona  Straaby  5792  Årslev  Restaurant Cro'n, Odense  0494  04.22.47  
DNS   Ilse  Taudorf  8680  Ry  de seje 60'ere  0145 
48   inga  holm  8320  mårslet  tour de taxa  0842  03.45.08  
337   inga juul  wolf  2920  charlottenlund  mallorcapigerne  0374  05.02.31  
312   Inge  Hansen  7000  fredericia  Baseby  0038  04.58.47  
296   Inge  Vandbæk  8240  Risskov  Team klippestuen  0703  04.55.41  
442   Inge  Budolfsen  7000  Fredericia  bikerchick  0057  05.26.58  
271   Inge  Ottesen  5560  Aarup  Svømmepigerne  0602  04.51.14  
DNF   Inge  Sørensen  8320  Mårslet  Is-pigerne  0263 
793   inge lise  frandsen  8981  spentrup  Vitoseje  0889  07.05.16  
683   Inge Merethe  Pedersen  6000  Kolding  Ryde Skoles seje tøser  0507  06.17.33  
198   Inge Stenner  Rasmussen  9000  Aalborg  Sneglene  0557  04.33.12  
87   Ingelise  Sørensen  8340  Malling  Mårslet Cykel Motion  0418  03.55.43  
643   Ingelise  Enevold  8350  Hundslund  Cykelysterne  0114  06.07.20  
692   Ingelise Ølgaard   Jakobsen  9492  blokhus  preben  0466  06.20.43  
DNF   Inger   Svankjær  8000  Århus C  Spinning Wheels  0574 
651   Inger  Steffensen  8981  Spentrup  svigermor  0596  06.09.00  
440   Inger Højgaard  Nielsen  8000  Aarhus C  Inger  0262  05.26.30  
445   Ingrid  Johansen  6051  Almind  KBCM Pigerne  0295  05.27.29  
360   Ingrid  Rasmussen  5210  Odense NV  Restaurant Cro'n, Odense  0484  05.07.26  
755   Inken  Nielsen  6700  Esbjerg  Vi cykler  0866  06.41.40  
369   Irma   Nielsen  8920  Randers NV  Vibeke Storm  0877  05.10.19  
530   Jacqueline  Amholt  4560  vig  toeren  0838  05.43.28  
633   Jane  Thomadsen  8860  Ulstrup  os  0446  06.04.45  
408   Jane   Kristensen  8270  Højbjerg  Team easy on  0652  05.17.54  
544   Jane  Wenneberg  8660  Skanderborg  De seje søstre  0151  05.46.34  
DNS   Jane  Ditmer  8600  Silkeborg  GRENKE GIRLS  0221 
239   jane  gundersen  8800  viborg  knoldogtot  0307  04.42.55  
180   Jane  Vedel  8210  Aarhus V  Specialized  0572  04.26.17  
615   Jane B.  Larsen  8600  Silkeborg  Dominus vobiscum  0182  06.00.35  
809   Jane Leschly  Jacobsen  8210  Aarhus V  Boobs and Brains  0078  07.20.19  
225   Jane V.A.O.  Vilhelmsen  8220  Brabrand  Team Vilhelmsen  0803  04.39.11  
77   Janette  Søgaard  7400  Herning  Team DGI Kreta 2012  0648  03.53.21  
730   Janie   Petersen  8732  Hovedgård  hvorfor ikke  0255  06.33.39  
138   Janne  Møller  8500  Grenaa  GCC  0214  04.15.20  
193   janne   jensen  8400  ebeltoft  bikegirls  0056  04.32.03  
205   janni  Bigum  8462  Harlev J  JA  0265  04.34.02  
89   Jannie  Ehlersen  8260  Viby J  Ehlersen  0913  03.56.04  
294   Jannie  Sørensen  8240  Risskov  Schweizer Bageriet  0515  04.55.18  
320   Jannie Lillienskjold  Andersen  8200  Århus N  Team Naboerne!  0722  04.59.26  
DNF   Jeanette  Gaba Nielsen  8832  Skals  De glade motionister  0132 
393   Jeanette  Myntman  5270  Odense N  Team FAIRYTALE FLOWERS  0653  05.15.12  
99   Jeanette  Løgstrup  8530  Hjortshøj  Cykeltøzerne  0113  04.01.13  
464   Jeanette  Ibsen  8230  Åbyhøj  Team Hygge  0686  05.31.09  
106   Jeanette Vesterlund  Madsen  5466  Asperup  Team Lykke  0709  04.03.13  
583   Jeanette Winther  Olsen  8210  Århus V  TEAM TRUNTE  0800  05.52.40  
260   Jeannette  Jalving  7120  Vejle Øst  Team Desparadas  0645  04.49.23  
258   Jennie  Schlüter  8930  Randers NØ  Team Schlüter  0757  04.47.58  
749   Jessie   Vestskov  8240  Risskov  zally  0905  06.40.02  
805   Jessie  Dalgaard  8270  Højbjerg  2 generationer  0011  07.13.53  
DNF   Jette   Abraham  8270  Højbjerg  Team easy on  0651 
DNF   Jette  Kjeldgaard  8722  HEDENSTED  NRGi   0438 
215   Jette   Jensby  7500  Holstebro  The Sisters  0827  04.37.18  
414   Jette   Kirkegaard  8362  Hørning  Jette  0268  05.21.17  
DNS   Jette  Frederiksen  8355  solbjerg  Jette Frederiksen  0271 
60   Jette   Eriksen  8960  Randers Sø  Team DDTri.dk  0644  03.48.07  
568   Jette  Bødker  8920  Randers NV  Bødker  0089  05.49.12  
DNF   Jette  Nielsen  5474  Veflinge  Restaurant Cro'n, Odense  0490 
183   jette  Nordenhof  7130  Juelsminde  MTB 7130+  0403  04.28.17  
257   Jette   Petersen  7160  Tørring  LRØ  0356  04.47.55  
384   Jette  Bay-Smidt  4320  Lejre  Team Osted  0733  05.14.29  
148   Jette  Heiberg  6710  Esbjerg V  Team Sund Motion  0772  04.19.02  
601   Jette   Bak  8000  Århus C  Jette Bak  0269  05.55.38  
152   Jette  Hæstrup  8450  Hammel  Revision 2  0495  04.21.18  
285   jette  sandris  8860  Ulstrup  De glade motionister  0136  04.52.41  
226   Jette  Enghild  8000  Århus C  Jette Enghild  0270  04.39.20  
676   Jette  Kjær  9550  Mariager  vito  0886  06.16.21  
329   Jette  Houlind  2900  Hellerup  Bjørnebanden  0060  05.01.36  
800   jette  hellemoes  8340  malling  Spinning Wheels  0575  07.11.03  
410   Jette Amtkjær  Nielsen  8920  Randers NØ  Vibeke Storm  0878  05.19.40  
685   Jette Bjerregaard  Rasmussen  8450  Hammel  BKI foods a/s  0065  06.18.37  
266   Jette Falsig  Hansen  8260  Viby J  Team Hygge  0689  04.50.14  
DNS   jette højris  Jørgensen  8270  Højbjerg  Højris  0257 
324   Joan  Held  6400  Sønderborg  Gaspigerne  0212  05.01.05  
801   Joan   Sandholt  6705  Esbjerg Ø  Vi gør det sgu  0869  07.12.13  
518   joan viola  Mortensen  8240  Risskov  Team Sherlock  0760  05.41.10  
217   Joanna  Morandin  8410  Rønde  Pedal Power  0453  04.37.21  
306   Johanne Brodersen  Lind  6500  Vojens  Vi Ka' Jo  0874  04.57.32  
627   jonna  sørensen  7182  Bredsten  den seje  0167  06.04.28  
512   Jonna  Brandt  8240  Risskov  Brandt  0082  05.40.20  
381   Jonna  Kristiansen  8860  Ulstrup  Vellev  0858  05.13.15  
DNF   Julia  Dalgaard  8660  Skanderborg  Go girls  0220 
731   Julie  Jensen  9000  Aalborg  Lindberg, Anno 1897  0346  06.33.41  
267   Julie  Hald  8700  Horsens  METSO  0392  04.50.16  
DNF   Julie  Hvidberg  8520  Lystrup  TEAM TRUNTE  0791 
DNS   Jytte  Leth  3550  Slangerup  Smid Rygsækken  0556 
713   Jytte  Nautrup  8500  Grenaa  De seje fra Grenaa  0149  06.24.43  
308   jytte  schæfer  8300  odder  dynaudio  0184  04.58.30  
789   Jytte  Rasmussen  5050  Odense  Wien  0900  07.04.49  
282   Karen  Andreasen  8200  Århus N  De vilde vulkaner  0159  04.52.20  
782   Karen  Lintner  8230  Åbyhøj  Dejlig Piger Ruller  0162  07.01.14  
182   Karen  Henningsen  8200  Aarhus N.  0008  04.26.54  
775   karen   Grimastadt  8000  århus C  såoghøst  0619  06.54.54  
423   Karen  Hove  8464  Galten  Team Risskov LED  0743  05.22.44  
DNF   Karen   Hansen  8653  THem  Team Kjær og co  0698 
821   karen   bengtsen  8330  beder  Team  0624  07.33.43  
603   Karen Frølund   Poulsen  8210  Århus V  TEAM TRUNTE  0792  05.56.29  
5   Karen Hviid  Christensen  8722  Hedensted  LRØ  0360  03.11.46  
441   Karen Kim  Søndergaard  9500  Hobro  Mark og co.  0382  05.26.57  
725   Karen Klysner  Sindberg  8250  Egå  Klysner  0306  06.30.11  
300   karen l.  madsen  8600  silkeborg  MTM-motion  0409  04.56.16  
272   Karen Linddal  Pedersen  5620  Glamsbjerg  Svømmepigerne  0600  04.51.16  
448   Karen Lund  Madsen  8260  Viby J  søfryd-sild  0606  05.27.36  
302   Karen Norlyk  Hjort  6200  Åbenrå  KAN  0288  04.56.22  
7   Karen Thimsen  Kjærside  8250  Egå  Kat  0291  03.12.01  
356   Karin  Kramer  8300  Odder  Team GAAK  0672  05.06.33  
128   Karin  Hansen  8700  Horsens  Spinning Wheels  0579  04.13.54  
161   Karin  Iversen  6800  Varde  "hu-ahh"  0004  04.24.23  
492   karin  Jepsen  6580  Vamdrup  BEDST I MEDVIND  0041  05.35.26  
341   karin  nielsen  5792  Årslev  Restaurant Cro'n, Odense  0482  05.04.26  
655   Karin Nedergaard  Jacobsen  8400  Ebeltoft  Pedullerne  0456  06.10.11  
401   Karin Winkler  Hansen  6818  Årre  Team Kjær og co  0700  05.16.37  
480   Karina   Baagøe  6000  Kolding  livsnyderne  0348  05.34.25  
137   karina  dannerfjord  8500  grenå  pipkvartetten  0463  04.15.19  
364   Karina  Steffen  8260  Viby  Boobs and Brains  0076  05.08.12  
460   Karina  Palmquist  8200  Aarhus N  Team JUNGE  0694  05.29.47  
303   Karina Kjær  Mortensen  8200  Aarhus N  September  0520  04.56.43  
288   Karla  Søegaard  8230  Åbyhøj  LINDBERG Aktiv  0336  04.53.42  
560   Katarzyna Ewa   Skoularakos  8270  Højbjerg  Solbakken  0568  05.47.39  
262   Katherine  Poulsen  7100  Vejle  Team Desparadas  0646  04.49.25  
387   Katja  Kuntz Thomsen  8543  Hornslet  KATJA   0292  05.14.55  
DNS   Katja  Sigsgaard  9700  Brønderslev  Novabil  0429 
820   Katrine  Rosenørn Jakobsen  8250  Egå  L Ladies  0323  07.30.32  
534   katrine  sørensen  8000  Aarhus  piaogkat  0461  05.43.46  
305   Katrine Brodersen  Lind  8000  Århus C  Vi Ka' Jo  0872  04.57.26  
DNS   Kerstin  Brüning  6200  Aabenraa  de få rå fra Aabenraa  0125 
80   Kikki  Møller  5270  Odense N  Team FAIRYTALE FLOWERS  0663  03.53.54  
DNS   Kira  sonnichsen  8380  trige  Hold nr 15  0246 
718   Kira Nieman  Petersen  5000  Odense  Niemann-Barker-Fabric  0424  06.27.06  
664   Kirsten  Jensen  8000  Aarhus C  Material Girls  0383  06.15.20  
735   Kirsten  Hoberg  7171  Uldum  METSO  0393  06.33.53  
174   Kirsten  Nielsen  2760  Måløv  VLP Tøserne  0890  04.25.23  
385   Kirsten  Haugegaard  4320  Lejre  Team Osted  0732  05.14.45  
139   Kirsten  Aakjær  6230  Rødekro  Rødekro Tri  0512  04.15.34  
614   kirsten  Henriksen  8700  Horsens  Hoptimisten  0247  05.59.39  
325   Kirsten  Jørgensen  7480  Vildbjerg  Divaerne fra vildbjerg  0178  05.01.25  
150   Kirsten  von Meyeren Christiansen  6900  Skjern  von Meyeren  0892  04.20.19  
286   Kirsten   Pedersen  5000  Odense  Wien  0899  04.53.01  
621   Kirsten  Østergaard  8381  Tilst  kirstenspelling  0297  06.02.34  
221   Kirsten  Morgenfryd  8000  Århus  singleture.dk   0552  04.38.34  
741   Kirsten  Flou  9310  Vodskov  Cykeltur  0108  06.35.36  
686   Kirsten Horslund  Kristiansen  5700  Svendborg  Fokus  0199  06.19.25  
813   Kirsten Birgitte  Nielsen  9800  Hjørring  veninderne  0859  07.28.24  
158   kirsten Frøkjær  jensen  4200  slagelse  Frøkjær  0205  04.24.08  
462   Kirsten Hindballe  Sørensen  8361  Hasselager  Hindballe  0236  05.30.58  
759   Kirsten Holm  Jensen  8983  Gjerlev J  Team Holm-Hansen og co.  0681  06.42.27  
765   Kirsten Krog   Jensen  8250  Egå  De søde sild  0154  06.43.28  
232   Kirsten Lippert  Olesen  8530  Hjortshøj  MTM-motion  0408  04.40.04  
706   Kirsten Preuss  Nielsen  8200  Aarhus N  MTM-motion  0410  06.21.37  
422   Kis Holm  Laursen  8240  Risskov  Team Risskov LED  0751  05.22.44  
577   Kit   Laursen  8270  Højbjerg  KIT  0298  05.52.07  
240   Kitte  Nielsen  8581  Nimtofte  Kitte Nielsen  0299  04.42.59  
476   Kristin Björk  Hilmarsdottir  7100  Vejle  Team Risskov LED  0753  05.33.36  
92   Kristina  Thrane  8260  Viby J  ÅMK team tons  0910  03.57.45  
405   Kristina  Lundholm  8000  Aarhus C  LUNAs på farten  0365  05.17.45  
349   KRISTINA  KROGH  8260  VIBY  VIBY  0880  05.05.10  
708   Kristina Froulund  Ladekarl  8200  Aarhus N  Lindberg, Anno 1897  0345  06.21.42  
40   Kristine  Romme  4180  Sorø  singleture.dk   0546  03.39.25  
112   Laila  Thomsen  8520  Lystrup  Xx  0902  04.03.54  
42   Laila  Møller Jørgensen  2100  København  singleture.dk   0540  03.39.31  
204   Laila  von der Maase  2900  Hellerup  De cyklende  0121  04.33.58  
575   Laila  Harbo  8530  Hjortshøj  Madone  0369  05.51.38  
131   Laura Marie  Poulsen  8000  Aarhus C  Anette's Sandwich  0025  04.14.07  
332   Lea  Teichert  6300  Gråsten  Gaspigerne  0213  05.01.45  
58   Lena  Kristensen  8450  Hammel  HammelCK  0224  03.48.04  
73   Lena   Cedhagen  8200  Aarhus N  Printsolutions  0468  03.52.48  
254   Lene  Højløkke  8200  Aarhus N  Printsolutions  0467  04.47.48  
DNF   Lene  Bøttiger  7400  Herning  Dejlig Piger Ruller  0161 
26   lene  thestrup  8260  viby  Bossen og Bumsen  0080  03.26.28  
631   Lene   Petersen  6340  Kruså  Sønderjyderne  0610  06.04.37  
351   Lene  Fischlein  6040  Egtved  Würth  0901  05.05.18  
15   Lene  Tind  8920  Randers NV  Tinderne  0833  03.13.18  
129   Lene  Toft  6710  Esbjerg V  Team Sund Motion  0768  04.13.56  
656   Lene  Hjelm  8543  Hornslet  Pedullerne  0454  06.10.13  
417   Lene  Vig  7080  Børkop  cykeltanterne  0105  05.21.40  
606   Lene   Fantassi  7100  Vejle  Ses Senere  0522  05.56.59  
517   Lene  Hededal  8340  Malling  Team Sherlock  0763  05.41.04  
803   Lene  Andersen  6715  Esbjerg N  Vi gør det sgu  0871  07.12.23  
298   Lene  Vibberstoft  8330  Beder  Spinning Wheels  0573  04.56.10  
62   Lene  Kvist  8450  Hammel  Hammel Cykelklub  0222  03.48.12  
156   Lene   Sørensen  8270  Højbjerg  Lene Sørensen  0332  04.23.06  
DNF   Lene   Riis  5800  Nyborg  singleture.dk   0543 
39   Lene   Andersen  9900  Frederikshavn  Østervig  0908  03.39.20  
589   Lene  Rytter  8000  Aarhus C  Sneglene  0560  05.53.45  
216   Lene Carina  Markvardsen  7400  Herning  Sisters  0553  04.37.19  
498   Lene Chetan  Jensen  8000  Århus  de seje  0119  05.36.36  
310   Lene Hald  Nielsen  8723  Løsning  De glade motionister  0134  04.58.44  
487   lene hummelshøj  qvist  8410  rønde  De Lette Madamer  0142  05.34.51  
400   Lene Kjær  Jørgensen  8653  Them  Team Kjær og co  0697  05.16.37  
443   lene sletskov  christensen  8350  hundslund  team søvind  0773  05.27.23  
787   Lene Sloth  Jørgensen  8410  Rønde  Kaløsildene  0282  07.03.46  
682   Lene Toftgård  Olsen  7830  Vinderup  Ryde Skoles seje tøser  0508  06.17.31  
757   Lene Østergaard  Jensen  8940  Randers SV   Team Holm-Hansen og co.  0682  06.42.23  
677   Lilian  Bremer  8230  Åbyhøj  Lilian  0333  06.16.25  
111   Lillian  Toustrup  7100  Vejle  Team Toustrup  0776  04.03.49  
154   Linda  Molnit-Schyth  4320  Lejre  VLP Tøserne  0891  04.22.22  
559   Linda   Svejbæk  8240  Risskov  Team Risskov LED  0746  05.47.36  
52   Linda   Borchmann  8641  Sorring  XY  0904  03.45.45  
163   linda   skaalum  6000  kolding  linda  0334  04.24.44  
291   Linda Mie   Hansen  4200  Slagelse  Team Olivia  0730  04.54.15  
506   Line  Varneskov  7100  Vejle  Ses Senere  0523  05.37.24  
2   Line  Thams  8000  Aarhus C  Rolsted Cykler City Vest  0497  02.56.58  
1   Line  Rehde  8000  Aarhus C  La Flamme Rouge  0326  02.56.54  
737   Line   Koustrup Kristensen  8680  Ry  hvorfor ikke  0253  06.34.29  
729   Line Husby  Frey  8930  Randers  TEAM TRUNTE  0793  06.31.36  
270   Line Kjærsgaard  Nielsen  8361  Hasselager  Supermor  0586  04.50.36  
625   Linette Nørgaard  Troelsen  9600  Aars  9600  0014  06.03.12  
DNS   Lis  Wortmann  8220  Brabrand  MTM-motion  0412 
DNS   Lis Normand   Anesen  8660  Skanderbrog  Team Virring  0625 
135   Lis Søndergaard  Jensen  8500  Grenaa  Frihjul03  0203  04.15.13  
178   Lisa  Nielsen  8270  Højbjerg  AKK  0020  04.25.37  
256   Lisa Lykke  Pedersen  7400  Herning  Team Trek  0780  04.47.54  
343   Lisa Møller  Andersen  8361  Hasselager  Hasselager  0228  05.04.29  
DNS   Lisbeth  Lillelund  8260  Viby J  Dig og mig og vi to sejled i en træsko  0172 
228   Lisbeth   Brøndum  5000  Odense C  singleture.dk   0542  04.39.41  
54   Lisbeth  Kjølhede  7620  Lemvig  LCK  0329  03.45.50  
522   Lisbeth  Lyngberg  8230  Åbyhøj  Pedullerne  0455  05.42.30  
DNF   Lisbeth  Nielsen  6800  Varde  6800Varde   0012 
513   Lisbeth  Steffensen  8700  Horsens  METSO  0394  05.40.28  
DNS   Lisbeth  Buhl  5792  Årslev  Kæden-Nr. Lyndelse  0318 
196   Lisbeth  Østergaard  5000  Odense C  Spinning Wheels  0580  04.32.58  
330   Lisbeth  Laugesen  7490  Aulum  Divaerne fra vildbjerg  0179  05.01.39  
212   Lisbeth  Gissel   8270  Højbjerg  Sneglene  0559  04.35.46  
457   Lisbeth  Hermansen  8210  Århus V.  Team Hygge  0687  05.29.42  
169   Lisbeth   Thrane  5000  Odense C  singleture.dk   0538  04.25.09  
234   Lisbeth  Rasmussen  3900  Nuuk  Rasmussen og Qvesel  0478  04.40.13  
200   Lisbeth  Jeppesen  8320  Mårslet  Hobitten  0419  04.33.21  
85   Lisbeth  Schjødt Rasmussen  8240  Risskov  Cykeltøzerne  0111  03.55.40  
815   Lisbeth  Lüdemann  8530  Hjortshøj  Lisbeth  0347  07.29.50  
456   Lisbeth  Ulvedal  8300  Odder  Ulvedal  0919  05.29.35  
24   Lisbeth Bro  Lund  5000  Odense C  BroLund GIS  0085  03.25.41  
750   Lisbeth Hansen  Tygesen  6700  Esbjerg  Vi cykler  0863  06.40.07  
318   Lisbeth Stensgaard  Aage  2720  Vanløse  singleture.dk   0537  04.59.08  
379   lise  børsting nielsen  8680  ry  Ry lady 3  0505  05.13.03  
DNS   lise  bendix  8680  ry  The pink pat patters  0825 
338   Lise  Blaavand  8464  Galten  xxx  0903  05.02.36  
687   Lise  Dahl christensen  6100  Haderslev  Wien  0897  06.19.35  
143   Lise Bæk  Jensen  7620  Lemvig  Lemvig Cykel Club  0330  04.16.41  
425   lissi  posselt  8300  odder  team powerfrau  0737  05.23.07  
797   Lissi  Jensen  5560  Aarup  turbotøserne  0845  07.09.00  
21   Liza  Diers  8530  Hjortshøj  Team Diers  0650  03.22.57  
DNS   Lone  Rasmussen  8920  Randers NV  Fotogaven.dk  0201 
570   Lone  Nedergaard Jensen  8920  Randers NV  Cowi tøser  0100  05.50.46  
DNS   Lone  Bakowsky  6340  Kruså  Rumpenisserne  0503 
819   Lone  Rosenørn Jakobsen  8250  Egå  L Ladies  0321  07.30.31  
736   Lone  Bak  8680  Ry  PwC   0476  06.34.22  
DNF   Lone  Kofoed  8920  Randers NV  FUSPIGERNE  0210 
701   Lone  Palk  8500  Grenaa  De seje fra Grenaa  0147  06.21.16  
69   Lone  Langberg  8300  Odder  Team Odder  0725  03.49.37  
DNS   Lone  Glarbo  8382  Hinnerup  Glarbo  0219 
235   Lone  Brix  8410  Rønde  TEAM ÅDALEN  0812  04.40.41  
DNF   Lone  Jacobsen  7400  Herning  HIK Herning  0235 
289   Lone   Flak Andersen  8200  Aarhus N  Debutanten version 2  0160  04.53.45  
742   Lone   Kaiser  8530  hjortshøj  Konsulenterne  0311  06.37.40  
51   Lone  Jakobsen  8200  Århus N  singleture.dk   0533  03.45.30  
590   Lone   Nielsen  8300  Odder  LUNAs på farten  0363  05.54.12  
53   Lone   Hassingboe  9270  Klarup  IN IT TO WIN IT  0260  03.45.45  
190   Lone   Madsen  6700  Esbjerg   Team Sund Motion  0770  04.31.07  
684   Lone  Abild  8700  Horsens  Team ABUELA  0626  06.18.32  
160   Lone Bay  Petersen  8240  Risskov  Fellini s Hundesalon  0193  04.24.18  
218   Lone Kaalund  Thiel  9000  Aalborg  IN IT TO WIN IT  0259  04.37.24  
278   Lotte  Jensen  4100  Ringsted  singleture.dk   0536  04.52.13  
644   lotte  frank  8600  silkeborg  klub75  0304  06.08.14  
635   Lotte  Skougaard  4200  Slagelse  Vestermose tøserne  0861  06.05.23  
227   Lotte  Zederkof  5500  Middelfart  Kageholdet  0279  04.39.39  
634   Lotte  Wiemann  8300  Odder  LOBI  0352  06.05.18  
607   Lotte Holm  Hansen  8860  Ulstrup  De glade motionister  0129  05.58.42  
DNS   Lou  Østergaard  1669  København  Proof of Life  0469 
342   Louise  Poulsen  5000  Odense C.  Restaurant Cro'n, Odense  0488  05.04.26  
734   Louise  Andersen  8722  Hedensted  Lindberg, Anno 1897  0342  06.33.46  
365   Louise  Lunde  8000  Aarhus C  Benene taler  0049  05.08.37  
598   Louise   Jensen  8361  Hasselager  TEAM TRUNTE  0788  05.55.34  
DNS   Louise  Guldborg  8270  Højbjerg  Newblue  0422 
37   Louise  Veller  8200  Århus N  LV  0366  03.37.19  
317   Louise  Jørgensen  8270  Højbjerg  Louise J.  0353  04.59.07  
130   Louise  Friis  6100  Haderslev  HS6100  0248  04.14.05  
723   Louise Hedegaard  Knudsen  8300  Odder  Solbakken  0567  06.30.05  
DNF   lykke  pedersen  8530  hjortshøj  Lykke pedersen  0367 
72   Magdalena Szydlowska  Christensen  8300  odder  Team wanna be  0808  03.52.41  
166   Mai  Nedergaard  8362  Hørning  Ude-Motion  0850  04.25.07  
336   Mai  Jepsen  6710  Esbjerg V  KLATRETØSERNE  0301  05.02.31  
771   Maia  Mygdam Mikkelsen  8260  Viby J  CK Aarhus  0095  06.49.36  
DNF   Mai-britt   Juhl Nielsen  6700  Esbjerg  Team Hindbærsnitte  0676 
585   Maiken  Elsborg  8000  Aarhus  Madsen  0370  05.53.29  
362   Maj  Nikolajsen  8960  Randers SØ  Majsen  0372  05.07.46  
348   Maja  Dolberg  8660  Skanderborg  SimplyTheBest   0529  05.04.56  
446   Majbrith Söholt  Drescher  6000  Kolding  KBCM Pigerne  0294  05.27.32  
533   Majbritt  Pedersen  5250  Odense SV  Team FAIRYTALE FLOWERS  0662  05.43.43  
309   Majken   Grønhøj  5000  Odense C  Team FAIRYTALE FLOWERS  0659  04.58.43  
33   Majken Thorup  Boye  8300  Odder  Team wanna be  0807  03.32.24  
283   Malene  Hjort  2300  København S  KAN  0290  04.52.20  
322   Malene  Christoffersen  7300  Jellinge  LRØ  0357  05.00.25  
119   Malene Bjerg  Jensen  8000  Århus C  Malene  0373  04.10.13  
703   Margit  Nielsen  8000  Aarhus  mnielsen  0401  06.21.34  
596   Margit  Høg  8340  Malling  Spinning Wheels  0577  05.55.11  
811   Margit Halkjær  Kristensen   8981  Spentrup  team Halkjær  0673  07.26.30  
113   Margrethe  Dybdahl  8270  Højbjerg  Cykelmor  0101  04.04.13  
75   Maria  Winther  6400  Sonderborg  Maria Winther   0376  03.53.02  
670   Maria   Levesen  8000  Århus C.  Så du røgen Bjarne!?  0616  06.15.44  
778   Maria  Poulsen  5550  Middelfart  Restaurant Cro'n, Odense  0486  06.59.17  
8   Maria  Sig  8260  Viby J  Team Aarhus Motion  0915  03.12.01  
DNS   Maria  Boy Birck  6200  Aabenraa  de få rå fra Aabenraa  0126 
252   Maria  Klingenbrunn  8250  Egå  Spitfire  0582  04.46.00  
594   Maria  Frischmuth  8200  Århus N  Maria F  0375  05.54.59  
222   Maria  Bundgaard-Laursen  8464  Galten  TEAM TRUNTE  0795  04.38.45  
171   Maria Reimert  Munch  5220  Odense SØ  Munch  0414  04.25.13  
335   Mariane  Poulsen  7480  Vildbjerg  Divaerne fra vildbjerg  0176  05.02.27  
172   Mariann  Lindberg  6715  Esbjerg  Two Weeled Brainiacs  0848  04.25.17  
243   Mariann M.  Jensen  8240  Risskov  Rullekonerne  0498  04.44.06  
551   Marianne  Pedersen  8000  Århus  Jernridderne  0267  05.47.19  
593   Marianne  Petersen  8260  Viby  Den store klinge  0169  05.54.55  
76   Marianne  Bjørnlund  8260  Viby J  singleture.dk   0548  03.53.10  
140   Marianne  Tind  8370  Hadsten  Tinderne  0834  04.16.29  
347   Marianne  Ravn  8660  Skanderborg  SimplyTheBest   0528  05.04.53  
12   Marianne  Kierkegaard  6710  Esbjerg V.  KLATRETØSERNE  0300  03.13.12  
98   Marianne  Fynbo  8660  Skanderborg  Hold D  0240  04.00.19  
695   Marianne  Callesen  6330  Padborg  Team Bibbe  0636  06.20.56  
197   Marianne  Gaba Nielsen  8881  Thorsø  De glade motionister  0131  04.33.01  
13   Marianne  Saugbjerg  8230  Åbyhøj  Saugbjerg  0914  03.13.14  
16   Marianne  Schmidt  8330  Beder  CK-Aarhus  0096  03.13.19  
537   Marianne   Nielsen  6710  Esbjerg V  Team Hindbærsnitte  0679  05.44.19  
673   marianne  mikkelsen  8660  skanderborg  Britha & Marianne  0083  06.15.56  
710   Marianne   Schmidt  5400  Bogense  Wien  0896  06.21.49  
572   Marianne  Brandt  8660  Skanderborg  de seje 60'ere  0146  05.50.59  
326   Marianne  Bjørn  7480  Vildbjerg  Divaerne 1 fra Vildbjerg  0174  05.01.27  
675   Marianne Dam  Lentz  8240  Risskov  MarianneSus  0378  06.16.10  
83   Marianne Holmark  Rasmussen  8250  Egå  Anette's Sandwich  0026  03.54.08  
523   Marie  Sørensen  7190  Billund  Team True  0781  05.42.30  
426   marie   posselt  8000  århus  team powerfrau  0738  05.23.11  
669   Marie  Hessing  2450  København SV  singleture.dk   0541  06.15.31  
319   Marie Rosendal  Janussen  8310  Tranbjerg  Team Morsing  0717  04.59.09  
242   Marina Bakmand  Jensen  8420  Knebel  MBJ  0388  04.44.03  
546   Marlene  Vind Hofmeister  8240  Risskov  sofacyklerne  0563  05.47.00  
333   Mary  Kjeldsen  6560  sommersted  BEDST I MEDVIND  0044  05.01.47  
699   Mary Muir  Alexander  8500  Grenaa  Alexander  0021  06.21.13  
65   Mary-Ann   Frost  8340  Malling  Ole`s piger  0441  03.48.25  
259   Mathilde Møller   Nielsen  8000  Århus C  BKI foods a/s  0061  04.48.48  
501   Matilde  Bodholdt  5000  Odense  B-Ninjas  0072  05.36.43  
807   May-Britt  Navne  8300  Odder  De eneste to  0123  07.17.49  
DNF   Merete  Saks  8300  Odder  BKI foods a/s  0064 
779   Merete  Billesbølle  6100  Haderslev  Svalerne  0593  06.59.52  
798   Merete Lindholm  Nielsen  5560  Aarup  turbotøserne  0844  07.09.07  
DNS   Merethe  Petersen  4300  Holbæk  lady  0327 
665   Mette  Schmøkel  8210  Aarhus V  Material Girls  0384  06.15.21  
504   Mette  Schütt  8200  Århus N  Schütt og TT  0517  05.37.16  
467   Mette  Haugaard  8382  Hinnerup  Mette  0395  05.32.25  
733   Mette  Koustrup  8260  Viby J  hvorfor ikke  0254  06.33.45  
90   Mette  Salling-Mortensen  8000  Aarhus  Fandango  0192  03.56.32  
165   Mette  Andersen  5270  Odense N  singleture.dk   0544  04.25.01  
795   Mette  Helles  8000  Århus C  TGV Q  0823  07.06.19  
199   Mette  Hougaard  8361  Hasselager  BKI foods a/s  0066  04.33.15  
102   Mette  Andresen  6520  Toftlund  Toftlund cykelmotion  0840  04.02.51  
503   mette   ploug  8410  rønde  De Lette Madamer  0144  05.36.52  
353   Mette  Hawck  8680  Ry  Rylady  0510  05.06.27  
638   Mette  Olesen  6330  Padborg  Sønderjyderne  0609  06.05.33  
DNF   Mette  Krustrup  8660  Skanderborg  Krustrup  0315 
717   Mette   Aaby  8300  Odder  TGV Q  0822  06.27.02  
223   mette  heide  8530  Hjortshøj  TEAM TRUNTE  0790  04.38.50  
502   Mette   Amdal  8660  Skanderborg  Team klippestuen  0702  05.36.43  
693   Mette  Koch  8260  Viby J.  MTM-motion  0406  06.20.45  
562   Mette Johanne   Jacobsen  8300  Odder  MJJ  0400  05.47.42  
719   Mette Marie  Mikkelsen  8000  Århus C  Hold nr 15  0243  06.28.13  
344   Mette Mecklenburg   von Undall   8260  Viby J   Søstrene von   0613  05.04.30  
366   Mette Mejlby  Hansen  8370  Hadsten  Benene taler  0050  05.08.39  
714   Mette-Marie  Reimer  9000  Aalborg  The sunny side and the wild west  0829  06.25.05  
DNF   Mia  Arnsbæk  6700  Esbjerg  "hu-ahh"  0007 
DNF   Mia  Madsen  5210  Odensen NV  Hvem ka'  0252 
745   Mia  Barker  6100  Haderslev  Niemann-Barker-Fabric  0425  06.38.37  
DNS   Mia  Sørensen  1304  kbh k  Rumpenisserne  0501 
241   Mia Lahn  Christensen  8960  Randers SØ  Mia Lahn  0396  04.43.04  
762   Michelle   Helgestad  8381  Tilst  Team Hygge  0692  06.43.02  
555   Michelle  Eskildsen  8240  Risskov  PwC   0475  05.47.25  
454   Minna   Sørensen  7250  Hejnsvig  cykeltøsen  0110  05.28.58  
488   Mona  Mikkelsen  8700  Hatting  NRGi   0433  05.35.00  
109   Mona  Nellemann  8270  Højberjg  Team Sherlock  0764  04.03.29  
125   Monicha  Staun  7000  Fredericia  Staun  0583  04.12.46  
639   Monika  Petersen  6340  kruså  Sønderjyderne  0612  06.05.35  
776   Nadja  Aagaard Hansen  5690  Tommerup  Restaurant Cro'n, Odense  0492  06.55.34  
189   Nana  Marcussen  8000  Århus C  Nanaogdorte  0421  04.31.05  
368   Nana  Mikkelsen  8000  Aarhus  Så du røgen Bjarne!?  0615  05.09.18  
412   Nanna  Garau  8300  Odder  Hold NaBi  0241  05.20.54  
612   Nanna claudi  Westh  8800  viborg  DCF-Viborg  0118  05.59.35  
697   Nanna Dahl  Knudsen  8310  tranbjeg  Fokus  0198  06.21.09  
726   Nathali Schaap  Degn  8940  Randers   TEAM TRUNTE  0794  06.30.12  
667   Nina  Lock  8200  Aarhus N  Material Girls  0385  06.15.25  
704   Nina  Wegner  8700  Horsens  Nina  0426  06.21.35  
566   Nina gunn bredahl   thomsen  7400  herning  husted  0249  05.48.56  
753   Nina kikkenborg  Zachariassen  8740  Brædstrup  NinaKZ  0428  06.41.18  
437   Paola  Delprato  8000  Aarhus C  Paozilla  0447  05.25.56  
536   Pernille  Nielsen  6700  Esbjerg  Team Hindbærsnitte  0678  05.44.16  
420   Pernille  Vous Laursen  8000  Århus C  Dejlig Piger Ruller  0163  05.22.04  
516   Pernille  Nygaard Pedersen  8543  Hornslet  Patrade-pigerne  0451  05.40.51  
527   Pernille  Ramsing  8240  Risskov  Pedullerne  0460  05.42.39  
220   Pernille  Sørensen  8410  Rønde  TEAM TRUNTE  0787  04.38.12  
532   Pia  Kvorning  8200  Aarhus N  piaogkat  0462  05.43.42  
91   Pia  holst  8240  Risskov  Team Tramp  0779  03.56.46  
22   Pia  Veng Steffensen  8300  Odder  Team  0622  03.25.07  
716   Pia  Geertsen  8300  Odder  TGV Q  0820  06.27.00  
214   Pia  Belmann  8930  Randers NØ  belmann  0048  04.36.21  
35   Pia Bundgaard  Mortensen  8680  Ry  RYCC  0506  03.35.03  
491   Pia Frilund  Bundgaard  6560  Sommersted  BEDST I MEDVIND  0043  05.35.22  
528   Pia Hjørdis  Larsen  4840  Nr.Alslev  B-Ninjas  0071  05.43.24  
760   Pia Høj  Munch  8462  Harlev J  L Ladies  0322  06.42.57  
591   Pia Mikol  Burmeister  8382  Hinnerup  0009  05.54.20  
DNS   Pil  Lindgreen  2400  København NV  Team Angiogenese  0630 
648   Randi  Sørensen  8200  Aarhus N  Paozilla  0448  06.08.39  
728   Randi  Nørgaard  8000  Århus C  Flying A&R  0197  06.31.09  
804   Regitze  Thomsen  6500  Vojens  2 generationer  0010  07.13.43  
386   Regitze  Zartov  4320  Lejre  Team Osted  0734  05.14.48  
118   Rie  Bacher Kejser  2791  Dragør  Cykelmyggene  0103  04.07.16  
552   Rikke  Jensen  8220  Brabrand  Jernridderne  0266  05.47.21  
474   Rikke  Mark Lyngsø  8940  Randers SV  Mark og co.  0380  05.32.56  
557   Rikke  Sauer  8240  Risskov  Team Risskov LED  0747  05.47.34  
DNS   Rikke  Nedergaard  8230  Åbyhøj  LINDBERG Aktiv  0337 
29   Rikke  Mossin  8660  Skanderborg  mossin  0402  03.30.14  
57   Rikke  Rørmose  6823  Ansager  Varde Cykelklub  0857  03.47.57  
758   Rikke Birkemose  Hansen  8930  randers nø  Team Holm-Hansen og co.  0680  06.42.23  
311   rikke malene  kristiansen  8680  ry  Rikke  0496  04.58.47  
297   Rikke Vestergaard  Jensen  8643  Ans By  Unika Danmark  0852  04.56.09  
277   Rita   Haulrik  8530  Hjortshøj  Team SchweizerBageriet  0758  04.52.10  
783   Rita  Pedersen  8210  Århus V  Team Stoffer  0766  07.01.44  
632   Ritta  Thomadsen  8870  Langå  os  0445  06.04.41  
681   Runa Toft  Krog  7830  Vinderup  Ryde Skoles seje tøser  0509  06.17.25  
509   Ruth  Lundorff  8700  Horsens  METSO  0390  05.39.17  
452   Ruth Kvolbæk  Rasmussen  8300  Odder  Team Sherlock  0765  05.27.56  
108   Sally   Hansen  6270  Tønder  Sally  0513  04.03.21  
59   Sanne  Baden  8300  Odder  Team wanna be  0806  03.48.04  
253   Sanne Stjernholm  Andersen  5000  Odense C  Restaurant Cro'n, Odense  0483  04.46.04  
263   Sara  Andersen  2300  København S  KAN  0289  04.49.33  
507   Sara  Willer  8220  Brabrand  Mubaii  0413  05.37.45  
36   Sarah  Bregendahl  8700  Horsens  Sarah  0514  03.35.48  
202   Sarah  von der Maase  8000  Aarhus C  De cyklende  0122  04.33.54  
DNF   Sarah  de Fønss  8000  Århus C  KBCM Pigerne  0920 
DNF   Sidsel  Nørgaard Pedersen  8600  Silkeborg  Byspejderne  0088 
781   Sidsel   Daubjerg Overgaard   8541  Skødstrup   Dejlig Piger Ruller  0165  07.01.13  
619   Sif  Drachmann Thomsen  9000  Aalborg  Opvågningen  0444  06.02.06  
DNF   Sif   Holten  8250  Egå  Patrade-pigerne  0450 
191   Signe  Mygind  8000  Århus C  Team Mygind  0721  04.31.45  
230   Signe  Winther  2100  København  The Winthers  0832  04.39.50  
195   Signe  Kristensen  8700  Horsens  Spinning Wheels  0581  04.32.07  
313   Signe  Fløjborg  5250  Odense SV  Team FAIRYTALE FLOWERS  0660  04.58.47  
DNF   Sigrun   Smith  5400  bogense  Wien  0898 
DNF   Simone  Trøjgaard Hansen  5000  Odense C.  Restaurant Cro'n, Odense  0493 
390   Simone   de Lemos  7000  Fredericia  Simone, Gitte og Helle  0527  05.14.59  
510   Sine Bonnerup  Jæger  8530  Hjortshøj  Sines Tour  0532  05.39.26  
822   Sinne  veng  8300  odder  Team  0623  07.33.47  
DNS   Sofia  Kristensen  8200  åehus n  The pink pat patters  0826 
663   Sofie  Kastbjerg  8000  Aarhus C  Material Girls  0386  06.15.19  
377   Sofie  Krusell  8000  Aarhus C  Krusell  0918  05.12.17  
671   Sofie Beier  Nørgaard  8210  Århus V  Hold nr 15  0244  06.15.47  
DNF   Solveig  Hedegaard  7500  Holstebro  Team DGI Kreta 2012  0649 
609   Solvej Videbæk  Andersen  8000  Århus C  jordbærfræserne  0274  05.59.26  
581   sonja  jensen  8860  ulstrup  De glade motionister  0128  05.52.19  
404   Stine  Bräuner Nielsen  8000  Aarhus C  LUNAs på farten  0362  05.17.45  
DNF   Stine   Enø  8000  Århus C  Stenø  0584 
722   Stine  Bigum  8000  århus C  TEAM TRUNTE  0797  06.28.47  
63   Stinna  Camille Damgaard  8410  Feldballe  Proof of Life  0470  03.48.13  
688   Sue  Hansen-Styles  2100  København Ø  WHY NOT THEATRE COMPANY  0893  06.19.52  
428   Sus  Thorsen  5230  Odense M  Sushass  0591  05.23.29  
107   Susan Nykjær  Sørensen  6270  Tønder  Susan  0588  04.03.21  
339   susanne  christensen  8850  bjerringbro  susanne husbond vej   0589  05.02.39  
301   Susanne  Thor  8000  Aarhus C  MTM-motion  0407  04.56.18  
280   Susanne  Krebs  8000  Aarhus C  Krebs  0314  04.52.17  
DNS   Susanne  Holmark  6360  Tinglev  sus  0587 
38   Susanne  Østervig  9300  Sæby  Østervig  0907  03.39.16  
674   Susanne  Skårup  8680  Ry  MarianneSus  0377  06.16.08  
84   Susanne  Beck  8310  Tranbjerg J  Aarhus 1900tri  0911  03.54.38  
748   Susanne  Krabbe  8800  Viborg  krabberne  0313  06.39.09  
617   Susanne  Madsen  7300  Jelling  De glade motionister  0135  06.02.02  
231   Susanne   Winther  9000  Aalborg  The Winthers  0831  04.39.51  
450   Susanne  Jespersen  6000  Kolding  KBCM Pigerne  0296  05.27.39  
DNS   Susanne Kijak  Andersen  5260  Odense S  Smid Rygsækken  0555 
777   Susanne Pia  Hansen  5690  Tommerup  Restaurant Cro'n, Odense  0491  06.59.15  
451   Sussi egelund   Schmidt  8220  Brabrand  Sussi  0592  05.27.42  
47   Syntja  Bülov  6051  Almind  Team Almind/Askov  0628  03.44.09  
DNS   Sysser  Nørbæk  8740  Brædstrup  Sysser74  0604 
293   Tami  Haulrik  8530  Hjortshøj  Team SchweizerBageriet  0759  04.54.20  
689   Tanja  Mastilo  2300  København S  WHY NOT THEATRE COMPANY  0894  06.19.52  
587   Tanja  Hansen Kamp  7080  Børkop  TEAM TRUNTE  0798  05.53.31  
715   Tanja  Hansen  8300  Odder  NRGi   0435  06.25.53  
DNF   Tanja Led   Jensen  7080  Børkop  Dominus vobiscum  0181 
519   Tea Sø  Poulsen  8220  Brabrand  Team Tea  0774  05.41.27  
419   Tenna  Askjær  8000  Aarhus C  Dejlig Piger Ruller  0164  05.22.02  
10   Tenna   Gade  8381  Tilst  Tenna Gade  0819  03.13.10  
151   Teresa  Egballe  8600  Silkeborg  Team Landsstævnet 2017 til Viborg  0708  04.21.10  
DNS   Tina  Sørensen  6715  Esbjerg Ø  Team Hindbærsnitte  0677 
255   Tina  Skriver  8700  Horsens  Hvem ka'  0251  04.47.50  
539   Tina  Jervelund  7120  Vejle Ø  sofacyklerne  0562  05.44.28  
553   Tina  Mortensen  8260  Viby J  Svømmesildene  0603  05.47.22  
110   Tina   Westergaard Boye  8641  Sorring  Team Tramp  0778  04.03.45  
105   Tina  Lykke  5580  Nr. Åby  Team Lykke  0710  04.03.09  
483   Tina   Brinkland  6000  Kolding  livsnyderne  0350  05.34.38  
295   Tina  Asferg  8000  Aarhus C  Asferg  0035  04.55.29  
766   tina  Læbel  2300  kbh S  såoghøst  0618  06.44.27  
DNF   Tina  schnmidt christensen  8240  Risskov  Team BK/TS  0638 
475   Tina  Sørensen  8240  Risskov  Team Risskov LED  0742  05.33.31  
DNF   Tina  Kolding  8464  Galten  Team Risskov LED  0745 
424   Tina  Axelsen  8340  Malling  Turner  0846  05.23.03  
346   Tina Elene  Jensen  8362  Hørning  Fru Jensen  0204  05.04.41  
DNF   Tina Lykkegaard  Andersen  6731  Tjæreborg  Sønderjyderne  0608 
584   Tine  Tanderup  8000  Aarhus C  De Hjulbenede  0140  05.53.22  
449   Tine  Sanden  8000  Århus C  søfryd-sild  0605  05.27.38  
744   Tine Kisendal  Fabricius  8600  Silkeborg  Niemann-Barker-Fabric  0423  06.38.32  
494   Tine Zickert  Jensen  8230  Åbyhøj  de seje  0120  05.36.21  
791   Tove  Jensen  7323  give  Team Holm-Hansen og co.  0684  07.05.14  
679   Tove  Bonven  8240  Risskov  Vagthold 7  0856  06.16.34  
374   Tove  Hoberg  8620  Kjellerup  Hoberg  0238  05.10.31  
543   Tove  Lindhøj  8700  Horsens  De seje søstre  0150  05.46.32  
495   Tove Engdal   Christensen  8270  Højbjerg  gemma  0216  05.36.25  
447   Tove Söholt  Larsen  6580  Vamdrup  KBCM Pigerne  0293  05.27.36  
790   Trine   Pedersen  7323  Give  Team Holm-Hansen og co.  0683  07.05.08  
505   Trine  Teglgaard  8200  Aarhus Nord  Schütt og TT  0516  05.37.17  
273   Trine  Hannibalsen  5560  Aarup  Svømmepigerne  0599  04.51.21  
582   Trine  Hansen  8000  Århus C  TEAM TRUNTE  0783  05.52.32  
316   Trine Lindhardt  Gaarsdahl  7400  Herning  Lindberg, Anno 1897  0344  04.59.06  
375   Ulla  Brixen  8000  Aarhus C  HELLA  0232  05.10.59  
418   Ulla  Schou Breum  7080  Børkop  Team Gauerslund  0667  05.21.59  
331   Ulla  Olesen  8781  Stenderup  Divaerne fra vildbjerg  0177  05.01.45  
761   Ulla   Krustrup  8462  Harlev  Gl. Harlev team  0218  06.43.01  
142   Ulla  Kaiser  6400  Sønderborg  Kaiser  0281  04.16.39  
810   Ulla  Halkjær  9500  Hobro  Sin and Spin  0530  07.26.26  
668   Ulla  Mullis  8380  Trige  Lindberg, Anno 1897  0341  06.15.27  
485   Ulla  Carl  8530  Hjortshøj  Team Risskov LED  0749  05.34.47  
DNF   ulla  hedegaard  7000  fredericia  kaffesøstrene  0275 
618   Ulla   Madsen  7323  Give  De glade motionister  0133  06.02.04  
470   Ulla  Nygaard  8000  Aarhus C.  Ulla  0851  05.32.41  
144   Ulla  Bagger  8000  Aarhus C  singleture.dk   0551  04.17.01  
473   Ulla  Aarenstrup  5210  Odense NV  Restaurant Cro'n, Odense  0485  05.32.54  
121   Ulla B.  Kristiansen  5230  Odense M  Team Twins  0802  04.10.50  
763   Ulla Burchardt   Jensen  8200  Århus N  Solbakken  0566  06.43.13  
427   Ulla Helleskov  Uldal  6500  Vojens  Æ Vojens Piche  0906  05.23.27  
43   Ulla Aagaard   Knudsen  8200  Århus N  kvinder på tour, gl.skejby  0316  03.41.56  
654   Vera  Lange  5230  Odense m  De to  0156  06.10.03  
817   Vibeke   Jørgensen  9400  Nørresundby  L Ladies  0324  07.30.06  
774   Vibeke  Lorentzen  6720  Fanø  Vi cykler  0864  06.50.21  
167   Vibeke  Meding  8210  Aarhus V  Vim  0881  04.25.07  
597   vibeke  jensen  8382  søften  vib  0875  05.55.24  
489   Vibeke  Juhl  8700  Horsens  NRGi   0432  05.35.08  
796   Vibeke  Schmidt  8260  Viby J  Høskov  0258  07.07.35  
DNF   Vibeke  Jacobsen  8300  Odder  Spinning Wheels  0576 
720   Vibeke  Beier  1422  København  Hold nr 15  0245  06.28.22  
370   Vibeke  Storm  8920  Randers NV  Vibeke Storm  0876  05.10.21  
6   Vinni  Vogensen  6070  Christiansfeld  CCM - Christiansfeld Cykelmotion  0090  03.11.48  
438   Vinni  Aarkrog  8330  Beder  Team Aarkrog  0813  05.26.13  
304   Vinni Faber  Rasmussen  8210  Århus V  Vi Ka' Jo  0873  04.57.21  
179   Vita Mølgaard   Simonsen  8220  Brabrand  Vita  0885  04.25.41  
696   Vivi  Hansen  6230  Rødekro  Team Bibbe  0635  06.21.01  
30   Vivi  Svare  8330  Beder  BMI  0069  03.31.13  
394   Vivian  Høj Karlsen  5000  Odense C  Team FAIRYTALE FLOWERS  0655  05.15.13  
229   Vivian  Mark  8700  Horsens  singleture.dk   0549  04.39.48  
472   Wendy  Smits  8830  Tjele  FUSPIGE  0208  05.32.52  
788   Winnie  Marcussen  8400  Ebeltoft  Kaløsildene  0283  07.04.09  
164   Yrsa  Merrild  8000  Aarhus C  Team Yrsaen  0810  04.24.52  
496   Zandra Line  Larsen  5000  Odense C  B-Ninjas  0070  05.36.31  
250   ZENIA  LARSEN  2300  KØBENHAVN S  B-Ninjas  0073  04.45.57  
435   aase  hjaltason  8382  hinnerup  tittier  0835  05.25.47  
287   Aase Norlyk  Madsen  8660  Skanderborg  KAN  0287  04.53.24