Tour de Femme 2011 – Danmarks bedst servicerede motionscykelløb for kvinder
Resultatliste Tour De Femme 2011
Tilmeldte i 2011: 706
Resultatlisten er opdateret. Har du tilføjelser kontakt da venligst supporten.
Placering Fornavn Efternavn Postnr. By Holdnavn Startnummer Tid
DNF   Susanne  Beck  8310  Tranbjerg J  1900tri  0002 
DNS   Anni Bach  Hansen  9560  Hadsund  Anni  0017 
DNF   connie  diamant jensen  5560  Aarup  Brunhilde  0061 
DNS   Christel May  Lovejoy  8000  Århus C  Compositech  0073 
DNF   Helle  Johnsen  8310  Tranbjerg J  Cykelmyggene  0079 
DNS   Heidi  Nielsen  8210  Aarhus V  de glade motionister  0120 
DNF   Marianne Trosborg  Brandt  8660  Skanderborg  de seje 60'ere  0121 
DNS   Eva Trine  Larsen  8270  højbjerg  Debutanten  0133 
DNS   Tine  Stabe  8400  Ebeltoft  FFF  0163 
DNF   Sophie Helene Odderup  Haugaard  5000  Odense C  Fordi-vi-ikke-kan-lade-være!  0167 
DNS   Henriette Mørup  Sørensen  2600  Glostrup  Henriettemaler.dk  0204 
DNS   Lone  Andersen  8361  Hasselager  Jeg kan godt;o)  0215 
DNF   Charlotte  Dalsgaard  7800  Skive  Kusinerne  0243 
DNF   Helle  Andersen  7800  Skive  Kusinerne  0244 
DNF   Susan  Lange  4720  Præstø  Lange sisters  0251 
DNS   Helle  Hansen  4540  Fårevejle  lars piger  0252 
DNS   Jacqueline  Amholt  4560  Vig  lars piger  0253 
DNF   Lissi  Jensen  5560  Årup  lissi  0261 
DNS   Lone  Knudsen  8600  Silkeborg  Lone bike  0264 
DNF   Lykke Friis  Minister for klima/energi/ligestilling  1240  LYKKE OG LAURA  0279 
DNF   Laura Hay  Rådmand for Teknik & Miljø, Aarhus Byråd  8000  LYKKE OG LAURA  0280 
DNS   Jette  evers-gross  7490  Aulum  Lærerinderne  0281 
DNF   lone berg  madsen  8544  mørke  madammen  0282 
DNF   Birgitte  Beyerholm  8700  Horsens  METSO  0290 
DNS   mette  mach  8000  århus  nursen  0328 
DNF   Lene  Mortensen  8620  Kjellerup  TEAM WANNA BE  0334 
DNS   Janne Kvist  Lindbjerg  7323  Give  TEAM WANNA BE  0336 
DNF   Line  Brøndum  8370  Hadsten  Onko-tour  0341 
DNF   Louise Vagner  Laursen  8240  Risskov  Onko-tour  0342 
DNF   Trine  Tramm  8200  Aarhus N  Onko-tour  0343 
DNS   Kirsten Monrad  Rasmussen  8530  Hjortshøj  Racermusen  0353 
DNF   Jette  Nielsen  5471  Søndersø  Restaurant Cro'n, Odense  0368 
DNF   Signe Grundsøe  Petersen  5474  Veflinge  Restaurant Cro'n, Odense  0366 
DNF   Nanna Rømer  Haubjerg  8680  Ry  Skanderborg Bibliotek  0399 
DNF   Pia  Karmark  8260  Viby J  Skanderborg Bibliotek  0400 
DNS   Jonna  Linneberg  8330  Beder  Spinning Wheels  0411 
DNF   vIBEKE  evert  2200  københavn N  Spinning Wheels  0415 
DNS   Charlotte  Ingholt  8270  Højbjerg  Spinning Wheels  0416 
DNF   Karina  Wadsager  8530  Hjortshøj  sprinteren  0418 
DNS   Rikke  Thorup  8700  Horsens  Stramme balder..  0423 
DNS   Katrine  Dengsø Svith  8700  Horsens  Stramme balder..  0424 
DNS   Lone  Dahl  7130  Juelsminde  Stramme balder..  0426 
DNF   Janne  Hansen  8500  Grenaa  Sveskerne  0432 
DNF   Alice  Banke  5620  Glamsbjerg  svømmepigerne  0435 
DNF   Jannie  Davidsen  9550  Mariager  søstre  0440 
DNF   Rikke  Møller  7400  Herning  tcm  0443 
DNS   Trine Lindhardt  Gaarsdahl  7400  Herning  Team Baghjul  0454 
DNF   Jane S.  Marholm  8260  Viby J  Team cosmopolitan  0478 
DNF   kirsten  jensen  4200  slagelse  Team Frøkjær  0494 
DNF   Ditte  Bahl Nielsen  6700  Esbjerg  Team Hindbærsnitte  0502 
DNF   Camilla  Hilda Sandholm  6700  Esbjerg  Team Hindbærsnitte  0503 
DNF   Lenette  Andersen  6700  Esbjerg  Team Hindbærsnitte  0504 
DNF   Tove  Bahl Mikkelsen  6710  Esbjerg V  Team Hindbærsnitte  0512 
DNS   Birgitte  Thorsen  8270  Højbjerg  Team Olivia  0535 
DNF   Lise Nyholm  Andersen  8000  Aarhus C  Team Revl og Krat  0554 
DNF   Lone Franch  Nielsen  2500  Valby  Team Tone Sisters  0572 
DNF   Tine  Vuust Taarsted  2610  Rødovre  Team Tone Sisters  0573 
DNF   Malene  Iversen  8000  Århus C  Team Triller Bare  0579 
DNF   Ophelia  Acton  8000  Aarhus C  The dream team  0616 
DNF   Conni  Rasmussen  6430  Nordborg  Tøserne fra Als  0635 
DNF   Line  Gade  7800  Skive  Musvitten  0637 
DNS   tove fjord  bonven  8240  risskov  Vagthold 7  0650 
DNF   Birgitte  Brix  8381  Tilst  Vagthold 7  0651 
DNS   Anita  Vejlebo  5220  Odense SØ  VEJLEBO  0652 
DNF   Lotte  Skougaard  4200  Slagelse  Vestermosetøserne  0655 
DNS   Stine  Nielsen  4200  Slagelse  Vestermosetøserne  0657 
DNF   Helle  Kjærsgaard  7480  Vildbjerg  Vildbjerg motion  0658 
DNS   Gitte Laila  Nielsen  8930  Randers NØ  VITO-RANDERS  0663 
DNS   Ingelise  Frandsen  8981  Spenstrup  VITO-RANDERS  0664 
DNS   Sigrun  Smith  5400  Bogense  Wein  0671 
DNS   Lene  Bassø  8520  Lystrup  Aarhus Vand  0688 
1   Lotte  Ebdrup  8340  Malling  www.traedtil.dk  0677  03.18.17  
2   Carol  Rasmussen  2690  Karlslunde  Dreamteam  0142  03.18.23  
3   Tine  Rasch Hansen  8000  Århus C  Dreamteam  0143  03.18.24  
5   Irina  Palimaru  8200  Århus  Dreamteam  0141  03.18.26  
6   Gitte Renee  Jørgensen  8000  Aarhus C  Dreamteam  0144  03.18.28  
7   Anne-Mette  Andersen  8300  Skanderborg  Anne-Mette  0016  03.24.53  
8   Birthe  Bogner  8355  Solbjerg  Team_Virring  0609  03.24.56  
9   Marianne Rørbæk  Saugbjerg  8230  Åbyhøj  Saugbjerg  0380  03.24.58  
10   Camilla  Daugaard  8940  Randers SV  Team Daugaard  0480  03.25.00  
11   Marie Louise  Nyborg  8870  Langå  Team Søften  0569  03.25.11  
12   Karen  Hviid Christensen  8700  Horsens  LRØ  0273  03.25.15  
13   Nina  Følbæk  8740  Brædstrup  Når vi nu ikke ka' løbe..  0331  03.32.22  
14   Anette  Søgaard-Kristensen  7000  Fredericia  Fredericia CC  0174  03.36.00  
15   Rikke Mossin Stendorf  Mogensen  8660  Skanderborg  Rikke Mossin  0375  03.36.06  
16   Ulla  Vognsen  5000  Odense C  Vognsen  0703  03.36.08  
17   Rikke lysemose  Poulsen  8680  Ry  Stråleterapien Århus  0428  03.36.13  
18   Kirsten  Simonsen  8600  Silkeborg  Simonsen  0392  03.38.44  
19   Hanne Værum  Sørensen  8200  Aarhus N  The dream team  0613  03.42.33  
20   Elin  Daugaard  8680  Ry  Team Daugaard  0479  03.42.37  
21   Hanne  Panduro-Hess  2880  Bagsværd  Team Energi og Balance  0488  03.44.16  
22   Tina  Jensen  8355  Solbjerg  The Pinks  0618  03.46.22  
23   Sofie Lebæk  Jespersen  8000  Århus C  The Pinks  0619  03.46.36  
24   Dorte  Larsen  6862  Tistrup  Tøserne Larsen & Theils  0639  03.47.56  
25   Lisbeth  Schjødt Rasmussen  8240  Risskov  Grenå Cykelklub  0190  03.47.59  
26   Sanne  Baden  8350  Hundslund  TEAM WANNA BE  0332  03.48.25  
27   Susanne  Theils  6715  Esbjerg N  Tøserne Larsen & Theils  0638  03.48.34  
28   LONE  JACOBSEN  7400  HERNING  HIK  0205  03.48.43  
29   Jette  Nordenhof  7130  juelsminde  Jette Nordenhof  0216  03.48.45  
30   Birgit Klank  Christensen  8920  Randers NV.  Team Råsted  0560  03.48.59  
31   Gitte  Pedersen  8900  Randers C  Gitte  0183  03.49.01  
32   Mai-Britt  Juhl Nielsen  6700  Esbjerg  Team Hindbærsnitte  0501  03.49.35  
33   Janne  Møller  8381  Tilst  Team cosmopolitan  0477  03.51.07  
34   Pia Bundgaard  Mortensen  8680  Ry  RYCC  0379  03.52.26  
35   Vita  Simonsen  8220  Brabrand  vita  0662  03.52.35  
36   Pia  Veng Steffensen  8300  Odder  Team turbo mor  0598  03.54.07  
37   Betina Harreby  Thomsen Andersen  6720  Fanø  Klatretøserne  0230  03.57.13  
38   Marianne  Fynbo  8660  Skanderborg  Marianne Fynbo  0284  03.57.57  
39   Charlotte  Tybjerg  8300  Odder  TEAM WANNA BE  0333  03.58.54  
40   Alice  Larsen  8250  Egå  Cykeltøzerne  0084  04.00.48  
41   Rikke  Bayer  7130  Juelsminde  7130+  0704  04.02.37  
42   Marianne  Kierkegaard  6710  Esbjerg V.  Klatretøserne  0229  04.02.43  
43   inga  holm  8320  mårslet  mårslet cykel motion  0318  04.03.44  
44   Britta  Fisker  8600  Silkeborg  BF  0042  04.05.37  
45   Magdalena Szydlowska  Christensen  8300  Odder  TEAM WANNA BE  0337  04.05.45  
46   Majken Man Soon Thorup  Boye  8300  Odder  TEAM WANNA BE  0335  04.06.32  
47   Hanne  Jepsen  6990  Ulfborg  TEAM WILD WEST  0608  04.07.47  
48   Jannie  Holmegaard  8660  Skanderborg  JHR  0217  04.07.48  
49   Karin  Hansen  8700  Horsens  Spinning Wheels  0414  04.08.33  
50   Lone  Toft  8000  Aarhus  Olympia  0695  04.08.58  
51   Tina  Lykke  5580  Nr. Åby  Team Lykke  0522  04.10.34  
52   Jeanette  Vesterlund Madsen  5466  Asperup  Team Lykke  0523  04.10.39  
53   Dorte  Stribolt  8260  Viby J  totilløb  0622  04.10.55  
54   Nana  Marcussen  8000  Århus C  totilløb  0623  04.10.59  
55   Anita Kirk  Hørdum  8362  Hørning  Ude-Motion  0640  04.11.52  
56   Anne  Rosborg  8200  Aarhus N  COWI  0074  04.11.55  
57   pia  holst  8240  Risskoc  Team Tramp  0578  04.13.12  
58   Benita  Støckler  8660  Skanderborg  Benniganstøserne  0041  04.15.58  
59   Merete  Andersen  4690  Haslev  Benniganstøserne  0040  04.16.01  
60   Lene  Christensen  3500  Værløse  Audax Randoneurs Danemark  0018  04.17.08  
61   Jeanette  Løgstrup  8530  Hjortshøj  Cykeltøzerne  0085  04.17.48  
62   Tina Deleuran  Klostergaard  7130  Juelsminde  mtb7130+  0306  04.18.01  
63   Jane  Kræmer  8260  Viby J  MIR  0296  04.18.31  
64   Heidi  Bechmann  8250  Egå  Hjortshøj  0206  04.19.19  
65   Rikke  Hogrebe  8200  Aarhus N  Cykeltøzerne  0087  04.19.34  
66   Gitta  Walsted  8270  Højbjerg  BKI foods a/s  0050  04.21.28  
67   Anne  Axelgaard  8000  Århus  Axzon Mor/Barn  0025  04.21.57  
68   Monicha  Staun  7000  Fredericia  Monicha  0297  04.23.48  
69   Sanne  Ternstrøm  7000  Fredericia  Baghjulet  0027  04.23.53  
70   Christina  Lund  8700  Horsens  LRØ  0268  04.25.56  
71   Louise  Friis  6100  Haderslev  HS6100  0211  04.26.17  
72   Connie Kruse  Andersen  8260  Viby J.  Hammel Cykle Klub  0195  04.26.19  
73   Anita Wade  Pedersen  5220  Odense SØ  Energisterne fra Fyn  0149  04.26.22  
74   ulla  kaiser  6400  sønderborg  kaiser  0221  04.26.36  
75   Eva Bruun  Kjærsgaard  8960  Randers  Stråleterapeuterne  0427  04.26.54  
76   Bolette  Jensen  8240  Risskov  slinky  0401  04.28.08  
77   Birthe  Jørgensen  8000  Aarhus  xxx  0678  04.28.36  
78   Lisbeth  Gissel  8270  Højbjerg  sneglene  0404  04.29.41  
79   Inge  Rasmussen  8240  Risskov  sneglene  0403  04.29.46  
80   Charlotte Krogh  Salling  3600  Frederikssund  Charlot & Charlotte  0070  04.30.28  
81   Charlot  Haagh  3600  Frederikssund  Charlot & Charlotte  0071  04.30.34  
82   Maren  Axelgaard  6855  Outrup  Axzon Mor/Barn  0026  04.30.36  
83   Pia  Jørgensen  8462  Harlev J  MTM motion 1  0314  04.32.13  
84   Mona  Nellemann  8270  Højbjerg  Sherlock  0389  04.32.21  
85   Betina  Ørslev  8700  Horsens  LRØ  0271  04.33.17  
86   Birte  Møller  8260  Viby J  Two Weeled Braniacs  0628  04.33.48  
87   Marianne  Bjørn  7400  Vildbjerg  Vildbjerg Motion 1  0660  04.33.58  
88   Kirsten Myrhøj  Jørgensen  7480  Vildbjerg  Vildbjerg Motion 3  0661  04.33.59  
89   Ulla  Olesen  8781  Stenderup  Vildbjerg Motion 1  0659  04.34.02  
90   Marianne  Tind  8370  Hadsten  Gorrissen Federspiel  0187  04.34.05  
91   Lisbeth  Holleüfer Laugesen  7490  Aulum  TTH  0624  04.34.08  
92   Hanne  Damgaard  8361  Hasselager  Cykelmyggene  0077  04.34.48  
93   Anne Bech  Voldstedlund  8210  Århus V  team L  0521  04.34.59  
94   Heidi  Mortensen  5471  Søndersø  Team Lykke  0524  04.35.17  
95   Helle  vodsgaard  8660  skanderborg  lillel yn  0255  04.35.52  
96   Jytte  Mejdal  5000  Odense  CMO  0072  04.36.03  
97   Kirsten Kåg  Mortensen  8260  Viby J  Team Baghjul  0456  04.36.05  
98   Anne-Marie  Hansen  5230  Odense M  Hansen  0198  04.36.11  
99   Lene  Lundsgaard  8310  Tranbjerg  team L  0520  04.36.40  
100   Mariann Mors  Mikkelsen  8230  Åbyhøj  Go'mors  0186  04.36.52  
101   Dorthe Thysen  Fogtmann  6200  Aabenraa  Gl. Søstvej  0698  04.37.49  
102   Annette Påske  Harms  2990  Nivå  Longo  0265  04.37.50  
103   Lise  Johansen  6710  Esbjerg V  team esbjerg  0489  04.38.33  
104   helle  keimling  6710  esbjerg  team esbjerg  0490  04.38.41  
105   Lisbeth  Ermegaard  8240  Risskov  Cykeltøzerne  0086  04.38.41  
106   Elisabeth  Andersen  6700  Esbjerg  Two Weeled Braniacs  0629  04.38.57  
107   Heidi Falsig  Hansen  8361  Hasselager  Motorpigerne m.fl.  0304  04.40.48  
108   Tanja  Brinck  6720  Fanø  Nørby hårkunst  0330  04.42.57  
109   Heidi  Visbjerg  8240  Risskov  Team Easy On  0481  04.43.02  
110   Jette  Enghild  8000  Århus C  Team Easy On  0482  04.43.02  
111   Jessie  Dalgaard  8270  Højbjerg  3 generationer  0009  04.43.06  
112   lykke  pedersen  8530  hjortshøj  lykke  0278  04.43.09  
113   Helle  Sørensen  8300  Odder  Helle  0202  04.43.30  
114   Bjørg  Nordentoft  8270  Højbjerg  DOCG  0705  04.43.34  
115   Anja Nørlund  Egebæk  7400  Herning  Team Rationel  0551  04.44.30  
116   Crestina  Cornett  8200  Århus N  C. Cornett  0066  04.44.59  
117   lisa  schlage  8270  højbjerg  lisa  0260  04.45.05  
118   Louisa  Skovsen  8930  Randers NØ  team tøs  0600  04.45.41  
119   Jannie  Lilienskjold Andersen  8200  Aarhus N  Team Naboerne  0529  04.45.49  
120   Mai  Jepsen  6710  Esbjerg V  Klatretøserne  0228  04.45.51  
121   Helle  Brinch  2770  Kastrup  Cykelmusene  0076  04.45.55  
122   Berit  Saugbjerg  8800  Viborg  Nordbyen  0694  04.45.56  
123   Rie  Bacher Kejser  2791  Dragør  Cykelmusene  0075  04.46.00  
124   Eva Thestrup  Sørensen  8800  Viborg  Nordbyen  0693  04.46.03  
125   pernille  sørensen  8410  Rønde  Team Trunte  0592  04.46.15  
126   Eva  Kristensen  8230  Åbyhøj  DykeOnBike  0145  04.46.18  
127   Mariann  Lindberg  6715  Esbjerg N  Two Weeled Braniacs  0627  04.46.58  
128   Lene  Møller  8260  VibyJ  Team Kæpihjul  0519  04.47.05  
129   Sarah  Straarup  8000  Aarhus C  Team Kæpihjul  0518  04.47.09  
130   Ane  Bonderup  8240  Risskov  Team Olivia  0533  04.47.25  
131   Mette Dam  Poulsen  8240  Risskov  Rullekonerne  0378  04.47.37  
132   Mariann Mølgaard  Jensen  8240  Risskov  Rullekonerne  0377  04.47.38  
133   Lise Amdi  Christensen  8983  Gjerlev J  Amdi  0010  04.47.38  
134   Arense  Nordentoft  8410  Rønde  Team Trunte  0591  04.47.48  
135   camilla  petersen  8900  randers  team tøs  0602  04.48.31  
136   Anni  Villefrance  8462  Harlev  LINDBERG Aktiv  0259  04.48.31  
137   lotte  petersen  8920  Randers NV  team tøs  0601  04.48.36  
138   Elinor  Wadsager  8240  Risskov  sprinteren  0417  04.48.47  
139   Hanne  Stevens  8200  Aarhus N  Team Naboerne  0528  04.48.52  
140   Camilla  Kjær  1850  Frederiksberg C  Stramme balder..  0425  04.49.15  
141   Dorte Oksbjerre  Mortensen  8320  mårslet  dortemo  0140  04.49.18  
142   Annette  Lønskov  8320  Mårslet  An  0011  04.49.19  
143   Stinne  Damgaard  8000  Århus C  Cykelmyggene  0078  04.49.21  
144   marianne  nielsen  3300  frederiksværk  Halsnæs-tøserne  0194  04.49.26  
145   Anita Holmegaard  Jensen  5471  Søndersø  Team Lykke  0525  04.49.52  
146   Trine Ringmann  Nielsen  7130  Juelsminde  mtb7130+  0307  04.50.31  
147   Lise  Hededal  8340  Malling  Sherlock  0391  04.50.41  
148   Tina  Boye  8641  Sorring  Team Tramp  0577  04.50.41  
149   Helle  Haahr  8300  Odder  Team Tramp  0574  04.51.11  
150   ILONA  STRAABY  5792  ÅRSLEV  Restaurant Cro'n, Odense  0372  04.52.02  
151   Maria  Munch  5220  Odense SØ  Munch  0317  04.52.10  
152   Heidi  Allentoft  8700  Horsens  LRØ  0269  04.53.21  
153   Line kjærsgaard  Nielsen  8362  Hasselager  Migselv  0295  04.53.25  
154   Lis Normand  Anesen  8660  Skanderborg  Team Virring  0605  04.53.53  
155   Camilla Bugge  Pedersen  8000  Århus C  Bugge  0139  04.54.09  
156   Jane V.A.O.  Vilhelmsen  8220  Brabrand  Team Vilhelmsen  0603  04.54.46  
157   Anne Marie  Vilhelmsen  8000  Århus C  Team Vilhelmsen  0604  04.54.48  
158   Kirsten  Petersen  5000  Odense C  Wein  0672  04.55.00  
159   Jette  Hæstrup  8450  Hammel  Revision 2  0374  04.55.28  
160   Helle Marx  Lauridsen  8300  Odder  Team Tramp  0576  04.55.52  
161   Karen Norlyk  Hjort  6200  Åbenrå  KAN  0222  04.55.54  
162   Aase Norlyk  Madsen  8660  skanderborg  KAN  0223  04.55.55  
163   Lone  Flak Andersen  8200  Århus N  Debutanten  0132  04.56.32  
164   Anni Højris  Pedersen  7100  Vejle  Vejlensiske chickas  0653  04.57.01  
165   Lillian  Toustrup  7100  Vejle  Vejlensiske chickas  0654  04.57.01  
166   Lisbeth  Nissen  8210  Århus V  cykelnissen  0083  04.57.50  
167   Karin  Sutherland  8210  Århus V  KSU  0241  04.59.12  
168   Dorthe  Laursen  7130  Juelsminde  mtb7130+  0308  04.59.24  
170   Bente  Blenker  7130  Juelsminde  mtb7130+  0305  04.59.26  
169   Lone Bay  Petersen  8240  Risskov  Fellini`Hundesalon  0162  04.59.26  
171   Lene  Vibberstoft  8330  Beder  Spinning Wheels  0409  04.59.38  
172   Sarah  von der Maase  8000  Aarhus C  Maase`rne  0321  05.00.03  
173   Laila  von der Maase  2900  Hellerup  Maase`rne  0320  05.00.08  
174   Heidi Gaba  Nielsen  8000  Aarhus C  de glade motionister  0113  05.00.27  
175   Bente  Staub  6100  Haderslev  Severin  0388  05.00.38  
176   Pernille Kim  Anthonsen  8961  Allingåbro  Randers Nurses  0358  05.00.43  
177   Heidi  Andersen  7280  Sdr. Felding  Team Rationel  0547  05.00.58  
178   ulla aagaard  knudsen  8200  aarhus n  kvinder på tour - Gl.Skejby  0245  05.02.14  
179   Dorte  Eriksen  8200  Århus N  kvinder på tour - Gl.Skejby  0248  05.02.16  
180   Louise  Tvede  8600  Silkeborg  Team Tramp  0575  05.02.28  
181   lisbeth  ulvedal  8300  odder  ulvedal  0701  05.03.07  
182   Sofie Mathilde  Dahl-hansen  8200  Århus N  kvinder på tour - Gl.Skejby  0246  05.03.26  
183   Ane  Dybdahl  8541  Skødstrup  Cykeltøzerne  0088  05.03.34  
184   Vivi  Drejer  8382  Hinnerup  Vivi  0699  05.04.39  
185   Anette Møller  Hansen  8700  Horsens  anette møller  0012  05.04.47  
186   Annalise  Gandrup  8920  Randers NV  team storm  0565  05.05.12  
187   Vibeke  Storm  8920  Randers NV  team storm  0563  05.05.14  
188   Irma  Nielsen  8920  Randers NV  team storm  0564  05.05.16  
189   Susanne  Nielsen  8410  Rønde  Bogholderen  0054  05.06.41  
190   Charlotte  Junge  8520  Lystrup  JUNGE  0219  05.06.50  
191   Karina  Palmquist  8660  Skanderborg  Skanderborg Bibliotek  0398  05.06.53  
192   Pia  Belmann  8900  Randers C  Belmann  0039  05.07.34  
193   Conni  Belmann  7100  Vejle  Vejle  0707  05.07.36  
194   Lene  Fischlein  6040  Egtved  Danfoss Kolding  0096  05.09.34  
195   Anna-Grete  Karmark  7100  Vejle  Danfoss  0095  05.09.35  
196   Lena  Kristensen  8450  Hammel  Økotøsen  0687  05.09.38  
197   Vibeke Riis  Hansen  5450  Otterup  Energisterne fra Fyn  0148  05.09.42  
198   Anja  Kohmann  6230  Rødekro  Kohmann  0235  05.09.48  
199   Tina  Sørensen  6700  Esbjerg V  Team Hindbærsnitte  0507  05.09.49  
200   Helle Bak  Klausman  8410  Rønde  HEKSENE  0199  05.10.43  
201   Anne  Bilø  8260  Viby J  HEKSENE  0200  05.10.43  
202   Maja Refshauge  Kristiansen  5881  Skårup  Team Awesome  0449  05.12.49  
203   Dorthe  Simonsen  5250  Odense SV  Team Awesome  0450  05.12.50  
204   Marianne  Rasborg  2300  København  Den sidste (af ama´rpigerne)  0138  05.13.49  
205   Gitte  Langberg Lildholdt  6100  Haderslev  VUIF  0668  05.14.09  
206   Jette  Jørgensen  8200  Århus N  Team AT  0444  05.14.32  
207   Inger Marie  Haukrogh  9700  Brønderslev  Team Pedal Tramperne  0544  05.14.37  
208   Mette  DT  8230  Åbyhøj  Like to move it...  0254  05.14.40  
209   Dorthe  Nielsen  6870  Ølgod  2 seje tøser  0003  05.15.06  
210   Katrine  Hasager  9220  Aalborg Ø  de glade motionister  0107  05.16.19  
211   Anita  Rohde  8860  Ulstrup  de glade motionister  0118  05.17.13  
212   Linda  Hansen  4200  Slagelse  Team Olivias Art  0536  05.17.16  
213   Lotte  Holm Hansen  8860  Ulstrup  de glade motionister  0105  05.17.17  
214   Henriette  Færgemann  8300  Odder  Team Olivias Art  0537  05.17.21  
215   Birgit  Egesbæk  8260  Viby J  Jubi  0218  05.17.23  
216   Dorethe  Tholstrup  8900  Randers C  Randers Atletik Freja  0354  05.17.34  
217   Christina  Ozol  9310  Vodskov  ozol  0346  05.17.34  
218   Ingerid  Rødtnes  9230  Svenstrup  Team AT  0446  05.17.48  
219   birte  ohlsen  8330  beder  Halsnæs-tøserne  0193  05.18.08  
220   Hella  Bargum  8881  Thorsø  Team Bargum  0467  05.18.43  
221   Agnethe  Dahl  8382  Hinnerup  og Havmanden  0338  05.18.49  
222   Anette  Fallesen  8270  Højbjerg  Anettes Sandwich  0014  05.18.58  
223   Gitte  Kjeldsen  8270  Højbjerg  Anettes Sandwich  0013  05.19.04  
224   Inge Merethe  Pedersen  8320  Mårslet  Mårsletter  0319  05.19.26  
225   Karen  Madsen  8600  Silkeborg  MTM motion  0310  05.19.41  
226   Ayoe  Haugaard  8210  Aarhus V  haugaard  0708  05.19.45  
227   Mette  Hougaard  8361  Hasselager  BKI foods a/s  0049  05.19.47  
228   Jette B.  Rasmussen  8450  Hammel  BKI foods a/s  0048  05.19.51  
229   Astrid Thim  Larsen  8464  Galten  Motionsvennerne  0300  05.19.54  
230   Ulla  Brixen  8000  Århus C.  Race'n'cozyness  0351  05.21.30  
231   Louise Lunde  Dinesen  8000  Aarhus C  Race'n'cozyness  0352  05.21.30  
232   Hanne  Aarup  8240  Risskov  MTM motion  0313  05.22.18  
233   Birgit Foss  Krogh  8250  Egå  Krogh  0236  05.22.21  
234   Susanne  Ring-Andersen  8000  Århus C  BKI foods a/s  0051  05.22.28  
235   Heidi  Roesdahl  8541  Skødstrup  The dream team  0617  05.23.51  
236   mia  madsen  5591  gelsted  Hvem ka'  0212  05.23.53  
237   tina  skriver  8700  horsens  Hvem ka'  0213  05.23.56  
238   Sanne Stjernholm  Andersen  5474  Veflinge  Restaurant Cro'n, Odense  0360  05.24.28  
239   Bertha  Flensborg  8543  Hornslet  Team Fuld Pedal  0496  05.24.31  
240   Helle  Skovsen  8541  Skødstrup  Helle Skovsen  0203  05.24.34  
241   Ann  Nielsen  8464  Galten  Girl power  0181  05.24.54  
242   Annette  Lybker  8300  Odder  Girl power  0182  05.24.55  
243   Tanja  Christensen  8000  Århus C  The dream team  0614  05.25.23  
244   Anne-Dorthe  Hammer  8500  Grenaa  Sveskerne  0697  05.25.33  
245   Mary Muir  Alexander  8500  Grenaa  Sveskerne  0431  05.25.34  
247   Jonna  Kristensen  8860  Ulstrup  de glade motionister  0115  05.25.54  
246   Els  Punt  8860  Ulstrup  de glade motionister  0119  05.25.54  
248   Ingrid  Johansen  6051  Almind  KBCM pigerne  0227  05.26.04  
249   Tove Söholt  Larsen  6580  Vamdrup  KBCM pigerne  0225  05.26.08  
250   Majbrith Söholt  Drescher  6000  Kolding  KBCM pigerne  0226  05.26.18  
251   Helle  Kristensen  8981  Spentrup  Team AT  0445  05.26.32  
252   Bente  Madsen  7280  Sdr. Felding  Team Rationel  0550  05.27.09  
253   Henriette  Jørgensen  7130  Juelsminde  Stramme balder..  0422  05.27.16  
254   Louise  Juul  8200  Århus N.  Stramme balder..  0700  05.27.19  
255   Tanja  Hansen  8300  Odder  Tanja  0442  05.27.43  
256   Helle  ´Lund  8300  Odder  Team en tand bedre  0483  05.28.30  
257   Ulla  Haahr  8300  Odder  Team en tand bedre  0485  05.28.33  
258   alice  sørensen  8732  hovedgård  sisters are doing it for themselves  0393  05.28.41  
259   Margrethe  Woller  8260  Viby  sisters are doing it for themselves  0394  05.28.44  
260   Ingrid  Rasmussen  5210  Odense NV.  Restaurant Cro'n, Odense  0361  05.29.35  
261   Sofie Frogner  Krusell  8000  Århus C  Krusell og svigermekanikken  0238  05.29.59  
262   Louise Frogner  Krusell  8000  Aarhus C  Krusell og svigermekanikken  0239  05.29.59  
263   Jette  Sandris  8860  Ulstrup  de glade motionister  0112  05.30.14  
264   Else  Najbjerg  8270  Højbjerg  The dream team  0615  05.30.20  
265   Camilla Høgenhaven  Andersen  2000  Frederiksberg  Krusell og svigermekanikken  0237  05.30.28  
266   Benedicte  Work  8270  Højbjerg  BJ & Bimse  0046  05.30.33  
267   Kirsten  Hansen  7800  Skive  Team Skive  0562  05.31.08  
268   Lilian  Dølby  7800  Skive  Team Skive  0561  05.31.10  
269   Helle  Hager  8300  Odder  Team en tand bedre  0486  05.31.38  
270   Louise  Askholm-Hansen  8300  Odder  Team en tand bedre  0487  05.31.40  
271   Hanne  Vestergaard  8340  Malling  Team en tand bedre  0484  05.31.45  
272   Christina Daugaard  Lyngholm  8240  Risskov  Onko-tour  0344  05.31.47  
273   Hanne  Andersen  8850  Bjerringbro  Krusell og svigermekanikken  0240  05.31.49  
274   Charlotte Rotbøl  Bøje  8270  Højbjerg  Onko-tour  0339  05.31.51  
275   Anja  Pagh  8240  Risskov  Onko-tour  0340  05.31.57  
276   ulla  harrow  8230  åbyhøj  Fotonhold  0170  05.32.00  
277   Helen Funch  Adamsen  8530  Hjortshøj  Helen  0201  05.32.05  
278   Inge  Vandbæk  8240  Risskov  klippestuen åbyhøj  0233  05.32.11  
279   Susanne  Johansen  8660  Skanderborg  klippestuen åbyhøj  0232  05.32.12  
280   Helle  Porsborg  8240  Risskov  Team Trunte  0597  05.33.08  
281   Anette  Diercks  8520  Lystrup  Under uret  0641  05.33.52  
282   Inger  Høj  8543  Hornslet  Under uret  0644  05.33.54  
283   Lis  Virslev  8543  Hornslet  Under uret  0643  05.33.55  
284   Sonja Dahl  Mikkelsen  8210  Aarhus V  Sonja  0408  05.34.08  
285   Louise  Christensen  8900  Randers  TEAM PEDAL  0538  05.34.25  
286   Line Tøttrup  Petersen  8544  Mørke  TEAM PEDAL  0539  05.34.34  
287   Sanne Juul  Jørgensen  8220  Brabrand  bagjuul  0029  05.35.01  
288   Inge  Juul  8000  Århus C  Deloitte  0134  05.35.09  
289   Annette Juul  Møller  8220  Brabrand  bagjuul  0028  05.35.13  
290   Dorthe  Maagaard  8310  Tranbjerg J  BKI foods a/s  0052  05.35.29  
291   hanne  mygind  8800  viborg  team mygind  0197  05.35.58  
293   Mette  Amdal  8660  Skanderborg  klippestuen åbyhøj  0234  05.36.02  
292   Anette  Damgaard  8230  Åbyhøj  klippestuen åbyhøj  0231  05.36.02  
294   bodil  mygind  7800  skive  team b.mygind  0053  05.36.06  
295   Anette  Svenningsen  8340  Malling  Sherlock  0390  05.36.42  
296   Lisbeth  Kristensen  8543  Hornslet  Under uret  0645  05.36.51  
297   Louise  Jørgensen  8270  Højbjerg  Louise fra Island  0267  05.36.55  
298   Karla  Søegaard  8000  Aarhus  LINDBERG Aktiv  0258  05.38.25  
299   Tanja  Guldager  6710  Esbjerg V  Team Hindbærsnitte  0500  05.39.16  
300   Pernille  Maria Nielsen  6700  Esbjerg  Team Hindbærsnitte  0508  05.39.25  
301   Marianne  Nielsen  6710  Esbjerg V  Team Hindbærsnitte  0510  05.39.31  
302   Tove  Rasmussen  8543  Hornslet  Under uret  0642  05.39.38  
303   Gitte  Skov Knudsen  8310  Tranbjerg  Cykelmyggene  0080  05.39.59  
304   Marianne  Gaba Nielsen  8881  Thorsø  de glade motionister  0104  05.40.16  
305   Jeanette Gaba  Nielsen  8832  Skals  de glade motionister  0111  05.40.18  
306   Matilde  Bodholdt  5000  Odense C  Fordi-vi-ikke-kan-lade-være!  0168  05.40.40  
307   Sophie Stouby  Petersen  8300  Odder  stouby  0421  05.40.40  
308   Margrethe Stouby  Petersen  8300  Odder  stouby  0420  05.40.57  
309   Zandra Line  Larsen  5000  Odense C  Fordi-vi-ikke-kan-lade-være!  0166  05.40.57  
310   Anette Lykkegaard  Andersen  6330  Padborg  Bov Tøserne 2. halvdel  0058  05.41.41  
311   Mette  Olesen  6330  Padborg  Bov Tøserne  0057  05.41.42  
312   Katrine Biehl  Sørensen  8000  Århus C  Biehl  0064  05.43.01  
313   Bente  Biehl  8361  Hasselager  Biehl  0065  05.43.01  
314   Sonja  Jensen  8860  ulstrup  de glade motionister  0117  05.44.43  
315   elisabeth maria  eriksen  6800  varde  eriksen  0160  05.44.55  
316   jette højris  jørgensen  8270  Århus  Højris  0214  05.45.00  
317   jytte  Schæfer  8300  Odder  Schæfer  0381  05.45.11  
318   Britha  Rasmussen  8660  Skanderborg  Britha & Marianne  0060  05.46.21  
319   Marianne  Mikkelsen  8660  Skanderborg  Britha & Marianne  0059  05.46.23  
320   Bente  Fly  6900  Skjern  Team Rationel  0548  05.46.33  
321   Pernille  Simonsen  7400  Herning  Team Rationel  0546  05.46.37  
322   Wendy  Smits  8830  Tjele  Fussing  0178  05.46.58  
323   Marie Rosendal  Janussen  8310  Tranbjerg J  Team Rosendal  0559  05.47.25  
324   Mai  Copsø  8000  Århus c  Team Hindbærsnitte  0506  05.47.36  
325   Marlene  Hviid  8000  Århus C  Team Hindbærsnitte  0505  05.47.37  
326   Eva  Sørensen  8600  Silkeborg  Mark  0288  05.47.48  
327   Rikke Mark  Sørensen  8940  Randers SV  Mark  0287  05.47.51  
328   Simone  de Lemos  7000  Fredericia  Team Gitte og Helle  0499  05.47.57  
329   Gitte Vallebæk  Christensen  6500  Vojens  Team Gitte og Helle  0498  05.48.20  
330   Helle Overgaard  Pedersen  6500  Vojens  Team Gitte og Helle  0497  05.48.22  
331   Helle  Havmøller  8400  Ebeltoft  Pedullerne  0350  05.48.39  
332   Joan  Held  6400  Sønderborg  gaspigerne  0179  05.48.44  
333   Lea  Teichert  6300  Gråsten  gaspigerne  0180  05.48.44  
334   annette  morsing  8600  silkeborg  Rosendal  0376  05.48.47  
335   charlotte  krüger  8520  lystrup  Pedullerne  0347  05.48.52  
336   Gitte  Kall  8200  Aarhus N  Pedullerne  0348  05.48.52  
337   Lisbeth Heiselberg  Pedersen  8210  Århus V.  Team Tingvej  0570  05.48.52  
338   Karin Nedergaard  Jacobsen  8400  Ebeltoft  Pedullerne  0349  05.48.57  
339   Henriette  Holmberg  8210  Århus V  Team Tingvej  0571  05.48.58  
340   Hanne  Melchiorsen  8000  Århus  Team Olivia  0534  05.49.05  
341   Camilla Agnete  Jensen  8000  Århus C  Team Agnete  0696  05.50.54  
342   Taia  Veng Steffensen  8000  Århus  Team turbo mor  0599  05.50.55  
343   Rikke  Ringgaard Jepsen  8981  Spentrup  Team White  0606  05.51.00  
344   Birthe Møller  Hansen  7200  Grindsted  Birthe Møller.  0045  05.51.43  
345   Trine Tarbensen  Skriver  8983  Gjerlev J  Team White  0607  05.51.59  
346   Britta  Martinussen  8963  Auning  Auning  0019  05.52.12  
347   Anna Maria  Andersen  8963  Auning  Auning  0021  05.52.14  
348   Margit  Møller  8963  Auning  Auning  0020  05.52.20  
349   Vivian  Stamm  7323  give  vivian  0706  05.52.48  
350   Stine Bräuner  Nielsen  8000  Aarhus C  Team Freja  0492  05.52.50  
351   Lone  Nielsen  8300  Odder  Team Freja  0493  05.53.48  
352   Hanne  Kidmose  8230  Åbyhøj  Hanne  0196  05.54.46  
353   Line  Varneskov  7100  Vejle  Ses Senere...  0385  05.57.36  
354   Kirsten  von Meyeren Christiansen  6900  Skjern  von meyeren  0665  05.57.43  
355   Charlotte Vedebech  Varneskov  7100  Vejle  Ses Senere...  0384  05.57.44  
356   Betina  von Meyeren Skov  7400  Herning  von meyeren  0666  05.57.47  
358   Jeanette  Ibsen  8230  Åbyhøj  Motorpigerne m.fl.  0301  05.57.53  
357   Lisbeth  Hermansen  8210  Århus V.  Motorpigerne m.fl.  0303  05.57.53  
359   Lilian  Kofod  7100  Vejle  Ses Senere...  0387  05.59.01  
360   Dorte Lindvald  Pedersen  8541  Skødstrup  Loge 94  0262  05.59.21  
361   Regitse  Fugl  8541  Skødstrup  Loge 94  0263  05.59.23  
362   Anita  Møller  8000  Århus  Tøserne  0631  05.59.25  
363   Charlotte A.  Ladefoged  8520  Lystrup  Tøserne  0630  05.59.26  
364   Anne  Hougaard  8240  Risskov  nursen  0327  05.59.35  
365   Gitte Salin  Madsen  7100  Vejle  Ses Senere...  0386  05.59.57  
366   Bodil  Ludvigsen  8300  Odder  Team Change  0472  06.00.35  
367   Maja Slott  Mikkelsen  8660  Skanderborg  Team Mikkelsen  0526  06.00.51  
368   Vinni  Mikkelsen  8660  Skanderborg  Team Mikkelsen  0527  06.00.55  
369   Kirsten  Rexbye  5450  Otterup  Energisterne fra Fyn  0155  06.01.01  
370   Charlotte Juhl  Holm  6560  Sommersted  Bedst i medvind  0037  06.02.21  
371   Susanne  Søndergaard  8300  Odder  Skanderborg Bibliotek  0395  06.03.01  
372   Amanda  Dalby  8350  Hundslund  Team Change  0473  06.04.36  
373   Mary  Kjeldsen  6560  Sommersted  Bedst i medvind  0034  06.04.56  
374   Louise Gaba  Nielsen  8240  Risskov  de glade motionister  0116  06.05.04  
375   Rita Klausholt  Larsen  6560  Sommersted  Bedst i medvind  0035  06.05.13  
376   Karin  Winkler Hansen  6818  Årre  Team Kjær og Co.  0515  06.06.10  
377   Grete Fugleberg  Nielsen  8240  Risskov  Vagthold 7  0648  06.06.29  
378   Elin  Laursen  8930  Randers NØ  E-Holdet  0147  06.06.30  
379   Elsa  Knudsen  8900  Randers  E-Holdet  0146  06.06.32  
380   Birthe  Thomsen  6560  Sommersted  Bedst i medvind  0038  06.06.35  
382   Hanne  Just Christensen  6560  Sommested  Bedst i medvind  0033  06.06.40  
381   Pia Frilund  Bundgaard  6560  Sommersted  Bedst i medvind  0036  06.06.40  
383   Karin  Jepsen  6580  Vamdrup  Bedst i medvind  0032  06.06.43  
384   Nanna  Pharsen  8270  Højbjerg  BJ & Bimse  0047  06.06.44  
385   Lene  Dalby  8350  Hundslund  Team Change  0471  06.06.54  
387   Dorrit  Keiding  8000  Århus c  Vagthold 7  0649  06.06.59  
386   Ellen  Ladegaard  8210  Århus V  Vagthold 7  0647  06.06.59  
388   Lene  Kjær Jørgensen  8653  Them  Team Kjær og Co.  0517  06.07.07  
389   Karen  Hansen  8653  Them  Team Kjær og Co.  0516  06.07.16  
390   Mia  Christensen  6710  Esbjerg V  Team Hindbærsnitte  0511  06.07.16  
391   Birthe  Christensen  6710  Esbjerg V  Team Hindbærsnitte  0509  06.07.20  
392   Birgitte Rasmussen  Barrutia  8541  Skødstrup  sensommer2  0383  06.07.48  
393   Ruth  Lundorff  8310  Tranbjerg  METSO  0293  06.07.49  
394   Laila  Harbo  8530  Hjortshøj  sensommer2  0382  06.07.51  
395   Birthe  Lyhne  8700  Horsens  METSO  0292  06.08.21  
396   Amalie  Baisgaard  9520  Skørping  Team Baisgaard  0459  06.10.01  
397   Hanne  Salomonsen  8600  Silkeborg  den lille klinge.  0137  06.10.07  
398   Eva Mjöll  Ólafsdóttir  8240  Risskov  Team Eva  0491  06.10.20  
399   Emma Cecilie  Hansen  5000  Odense  Restaurant Cro'n, Odense  0364  06.10.20  
400   Birgit  Møller  8881  Thorsø  de glade motionister  0108  06.10.30  
401   Inger marie  Skov  6920  Videbæk  von meyeren  0667  06.10.51  
402   Charlotte  Mikkelsen Rahbek  8230  Åbyhøj  Charlilo  0069  06.11.27  
403   Jette  Kjær  9550  Mariager  søstre  0441  06.11.59  
404   Alice  Sønderskov  8881  Thorsø  de glade motionister  0109  06.12.01  
405   Jeanette  Ottesen  8881  Thorsø  de glade motionister  0106  06.12.14  
406   Rikke  Haue  8000  Århus C  Team Baghjul  0455  06.13.20  
407   hanne  guldbæk  8544  mørke  guldtøserne  0192  06.14.04  
408   Lisbeth Stadel  Petersen  8544  Mørke  Hot Wing  0210  06.14.09  
409   Minna  Sørensen  7250  Hejnsvig  Gucci  0191  06.14.34  
410   Dorit  Mathiesen  9550  Mariager  Svigermor  0434  06.15.03  
411   inger  steffensen  8981  spentrup  Svigermor  0433  06.15.05  
412   Margit  Nielsen  8000  Århus  margit  0283  06.15.10  
413   Nina  Wegner  8700  Horsens  Nina  0323  06.15.12  
414   Annelise  Jørgensen  8260  Viby J.  MTM motion  0309  06.15.38  
415   Lis  Wortmann  8220  Brabrand  MTM Motion 2  0315  06.15.39  
416   Susanne  Thor  8000  Aarhus C  MTM Motion 2  0316  06.15.43  
417   Birthe  Brandt-Christensen  7182  Bredsted  Team Baisgaard  0466  06.15.50  
418   nina  knudsbo  8270  højbjerg  Energisterne fra Fyn  0159  06.16.14  
419   Doris  Kirial  8270  Højbjerg  Vagthold 7  0646  06.16.23  
420   Frida  Andersen  8600  Silkeborg  Fraiserne  0172  06.18.16  
421   Solvej  Andersen  8000  Århus C  Fraiserne  0173  06.18.24  
422   Gertrud  Andersen  8600  Silkeborg  Fraiserne  0171  06.19.18  
423   Bente  Pedersen  8653  Them  Skanderborg Bibliotek  0396  06.19.28  
424   Margit  Fausing  8722  Hedensted  Fausing  0161  06.19.53  
425   Mariann  Hansen  8000  Århus C  Team Babs&Nutte  0452  06.21.13  
426   ulla burchardt  Jensen  8200  Århus N  kvinder på tour - Gl.Skejby  0247  06.21.22  
427   Charlotte  Nybro  8200  Århus N  kvinder på tour - Gl.Skejby  0249  06.21.24  
428   Charlotte  Mansouri  8990  Fårup  De2fisk  0131  06.21.30  
429   Melina  Baden  6580  Vamdrup  Energisterne fra Fyn  0157  06.21.32  
430   Anni  Kjeldahl  8300  Odder  De2fisk  0130  06.21.36  
431   Heidi  Klit  8240  Risskov  De ska' ha' baghjul  0126  06.21.38  
432   Marianne  Petersen  8000  Aarhus C  De ska' ha' baghjul  0127  06.21.40  
433   Tina  Baden  5220  Odense SØ  Energisterne fra Fyn  0158  06.21.42  
434   Annette  Abel  9000  Aalborg  Gl.Hasseris ny cykelhold  0184  06.21.43  
435   Ingelise  Jakobsen  9000  Aalborg  Gl.Hasseris ny cykelhold  0185  06.21.47  
436   Anita  Broby  4200  Slagelse  Vestermosetøserne  0656  06.21.50  
437   Julie Amalie  Nielsen  5200  Odense V  Energisterne fra Fyn  0151  06.22.16  
438   Line  Graverholt  8000  Århus C  Team Babs&Nutte  0451  06.22.17  
439   Sophia Lønborg  Baden  5000  Odense C  Energisterne fra Fyn  0150  06.22.20  
440   Kaja Brandt  Mortensen  5450  Otterup  Energisterne fra Fyn  0152  06.22.38  
441   Yvonne  Boldsen  5450  Otterup  Energisterne fra Fyn  0153  06.22.42  
442   Jane  Ditmer  8600  Silkeborg  SlowMo  0402  06.22.59  
443   Lene  Kure  8355  Solbjerg  Kure  0242  06.23.24  
444   Christina  Thorsnæs  8230  Åbyhøj  nursen  0329  06.24.47  
445   Fie  Jappe  8200  Århus N  nursen  0325  06.24.48  
446   Anette Kehlet  Jensen  8450  Hammel  Team Kehlet  0513  06.24.52  
447   Marianne  Nicolaisen  8660  Skanderborg  nursen  0326  06.25.00  
448   Helle  Winther  8300  Odder  Energisterne fra Fyn  0154  06.25.02  
449   Elspa  Metzdorff  8260  Viby J  nursen  0324  06.25.06  
450   Astrid  Brandt  8472  Sporup  de glade motionister  0114  06.25.24  
451   Sofia  Kristensen  8200  Århus N  cyklisterne  0094  06.25.34  
452   Ellen  Thomassen  8700  Horsens  LRØ  0276  06.26.22  
453   Kirsten  Henriksen  8700  Horsens  Hoptimisten  0209  06.26.24  
454   Kirsten Holm  Jensen  8983  Gjerlev J  Team Svigerpap.  0567  06.26.43  
455   Rikke Birkemose  Hansen  8930  randers nø  Team Svigerpap.  0566  06.26.45  
456   Lene Østergaard  Jensen  8940  Randers SV  Team Svigerpap.  0568  06.26.48  
457   Kirsten Marie  Jensen  8000  Aarhus C  Team CMC  0474  06.27.29  
458   Nina  Lock  8200  Århus N  Team CMC  0475  06.27.29  
459   Sofie  Kastbjerg  8000  Aarhus C  Team CMC  0476  06.27.29  
460   Ann  Birkmann  8900  Randers C  Randers Nurses  0355  06.27.56  
461   Kirsten Lippert  Olesen  8530  Hjortshøj  Hjortshøj Løberne  0207  06.28.08  
462   Louise  Raun  2500  Valby  Team Revl og Krat  0556  06.28.09  
463   Camilla  Hedenhoff Bertelsen  5610  Assens  BB  0031  06.28.16  
464   Bodil  Bertelsen  5610  Assens  BB  0030  06.28.20  
466   Lise Bendix  Hansen  8680  ry  cyklisterne  0093  06.28.23  
465   Hanne Lind  Nielsen  8680  Ry  Frida  0177  06.28.23  
467   Henny  andersen  4200  slagelse  Team Frøkjær  0495  06.28.31  
468   Ellen  Rasmussen  6760  Ribe  Team Roager 2  0558  06.28.33  
469   Helle  Rasmussen  6760  Ribe  Team Roager  0557  06.28.36  
470   Camilla Kehlet  Jensen  8450  Hammel  Team Kehlet  0514  06.28.49  
472   Birthe  Friis  8400  Ebeltoft  De cykelgale  0103  06.29.00  
471   Lene  Sloth Jørgensen  8410  Rønde  De cykelgale  0100  06.29.00  
473   Annemarie  Backmann  8410  Rønde  De cykelgale  0101  06.29.01  
474   Winnie  Marcussen  8400  Ebeltoft  De cykelgale  0102  06.29.10  
475   Inger  Hansen  8660  Skanderborg  Linen  0001  06.29.44  
476   Vibeke  Thaysen  8361  Hasselager  Deloitte  0135  06.29.46  
477   Karen  Baunbæk Fjordside  7400  Herning  Danstoker  0099  06.30.06  
478   Lone  Bøgedal Petersen  7400  Herning  Danstoker  0097  06.30.09  
479   Else  Byrialsen  7400  Herning  Danstoker  0098  06.30.11  
480   Lisbeth  Steffensen  8700  Horsens  METSO  0294  06.30.17  
481   Signe Marie  Rohde  2100  København Ø  Team Revl og Krat  0553  06.31.02  
482   Jonna  Sørensen  7182  Bredsten  de glade motionister  0110  06.31.49  
483   Sue  Hansen-Styles  2100  København Ø  WHY NOT THEATRE COMPANY  0675  06.33.36  
484   Signe  Dahlgren  8000  Århus C  Team Revl og Krat  0555  06.33.38  
485   Mette  Geertsen  8200  Århus N  Team Revl og Krat  0552  06.33.46  
486   Bettina  Henningsen  8000  Århus C  TGV Q  0612  06.34.45  
487   Pia  Geertsen  8300  Odder  TGV Q  0610  06.34.47  
488   Bodil  Hahn-Pedersen  8210  Århus V  TGV Q  0611  06.34.50  
489   Outi  Toura-Jensen  8000  Århus C  Outi  0345  06.34.52  
490   Sofie  Hoffmann  7130  Juelsminde  CASTBERGGÅRD PIGERNE  0068  06.34.54  
491   Grete  Hoffmann  7130  Juelsminde  CASTBERGGÅRD PIGERNE  0067  06.35.15  
492   Louise  Poulsen  5000  Odense C.  Restaurant Cro'n, Odense  0369  06.35.28  
493   Birgitte  Pedersen  6500  Vojens  Æ Vojens Piche  0686  06.35.33  
494   Ulla H.  Uldal  6500  Vojens  Æ Vojens Piche  0684  06.35.38  
495   Birthe Marie  Lillebæk  6500  Vojens  Æ Vojens Piche  0685  06.35.44  
496   Mette  Fristrup  8210  Århus V  SuperSøstrene  0430  06.35.54  
497   Signe  Johannesen  9000  Aalborg  SuperSøstrene  0429  06.35.55  
498   Randi  Nørgaard  8000  Århus C  Flying A&R  0165  06.36.13  
499   Alice  Jensen  8000  Århus C  Flying A&R  0164  06.36.17  
500   Ditte  Iversen  2860  Søborg  de to  0128  06.37.03  
501   Vera Sophie  Lange  5230  Odense M  De.2  0129  06.37.06  
502   Lisbeth  Nielsen  7800  Skive  Musvitten  0636  06.37.18  
503   Bodil  Ringgård  8300  Odder  cykelysterne  0090  06.37.33  
504   Ingelise  Enevold  8350  Hundslund  cykelysterne  0089  06.37.34  
505   Edel  Ottesen  8350  Hundslund  cykelysterne  0091  06.37.37  
506   Lisbet  Kjær  8300  Odder  cykelysterne  0092  06.37.40  
507   Tanja  Mastilo  2300  København S  WHY NOT THEATRE COMPANY  0676  06.37.43  
508   Birthe  Andersen  8660  Skanderborg  Birthe  0044  06.39.02  
509   Lotte  Mowie  8300  Odder  lotte  0266  06.39.02  
510   Karin  Nielsen  5792  Årslev  Restaurant Cro'n, Odense  0363  06.39.10  
511   Lene Bjerg  Sørensen  4681  Herfølge  2 x Bjerg  0006  06.39.13  
512   Dorte Bjerg  Mosegaard  8381  Tilst  2 x Bjerg  0005  06.39.17  
513   Astrid  Staunstrup  8240  Risskov  Staunstrup  0419  06.39.30  
514   Gitte  Staunstrup  8240  Risskov  Deloitte  0136  06.39.33  
515   Helle  Nielsen  5560  Aarup  svømmepigerne  0436  06.39.42  
516   Karen Linddal  Pedersen  5620  Glamsbjerg  svømmepigerne  0439  06.39.45  
517   Inger Højgaard  Nielsen  8000  Aarhus C  Naturklub  0322  06.39.48  
518   Inge  Ottesen  5560  AArup  svømmepigerne  0438  06.39.52  
519   Trine  Hannibalsen  5560  Aarup  svømmepigerne  0437  06.39.55  
520   kirsten krog  jensen  8250  egå  socceholder  0406  06.40.14  
521   anne  fisker  8270  højbjerg  socceholder  0405  06.41.01  
522   Annette  Hentrich Pedersen  8210  Aarhus V  Socceholderne:2  0407  06.41.07  
523   Carina Otte  Pedersen  9560  Hadsund  Randers Nurses  0357  06.41.16  
524   Lea  Skjødt  8000  Århus C  Green team  0189  06.42.31  
525   Line  Koustrup Kristensen  8680  Ry  Lime Kusinerne  0256  06.44.17  
526   Mette  Koustrup  8260  Viby J  Lime Kusinerne  0257  06.44.23  
527   Margit  Høg  8340  Malling  Spinning Wheels  0410  06.44.25  
528   Connie  Lange  4681  Herfølge  Lange  0250  06.44.31  
529   Didde Marie  Bielefeldt  5000  Odense C  Team Awesome  0447  06.44.56  
530   Tove  Hansen  5700  Svendborg  Team Awesome  0448  06.44.59  
531   Jane  Andersen  5450  Otterup  Energisterne fra Fyn  0156  06.45.22  
532   Helle Mark  Sørensen  8960  Randers SØ  Randers Nurses  0356  06.45.58  
533   Lone  Brix  8410  Rønde  Team Trunte  0588  06.45.59  
534   Marianne  Koch  8960  Randers SØ  Marianner  0285  06.46.01  
535   Marianne  Sørensen  8970  Langå  Marianner  0286  06.46.02  
536   Stine  Andersen  2700  Brønshøj  xxxx  0681  06.46.02  
537   Gitte  Pedersen  5000  Odense C  Restaurant Cro'n, Odense  0359  06.46.14  
538   Julie  Hvidberg  8520  Lystrup  Team Trunte  0580  06.46.58  
539   Marianne  Sørensen  8752  Østbirk  AnnasMor  0015  06.47.30  
540   Lone  Kaiser  8530  Hjortshøj  Hjortshøjløberne  0208  06.47.37  
540   Charlotte  Degn  8250  Egå  Hjortshøjløberne  0709  06.47.37  
541   mona riis  mortensen  5672  broby  xxxx  0683  06.47.44  
542   Camilla  Andersen  8000  Århus  xxxx  0682  06.47.45  
543   Mona  Nørgaard  4470  Svebølle  Team Nørgaard  0530  06.47.51  
544   Lise Dahl  Christiansen  6100  Haderslev  Wein  0674  06.48.26  
545   Vibeke Rosenkvist  Jacobsen  8300  odder  Spinning Wheels  0413  06.48.27  
546   Marianne  Smith  5400  Bogense  Wein  0670  06.48.37  
547   marianne  svendson  8000  århus c  Team Trunte  0586  06.49.14  
548   Anne-Sophie  Krag  8200  Århus N  Team Trunte  0585  06.49.20  
549   Pia  Larsen  4470  Svebølle  Team Nørgaard  0532  06.49.37  
550   Hanne  Nørgaard  4400  Kalundborg  Team Nørgaard  0531  06.49.42  
551   Hanne  Duus  5672  Broby  xxxx  0679  06.50.22  
552   Lone  Eriksen  5672  Broby  xxxx  0680  06.50.28  
553   Else Marie  Van Hout  9000  aalborg  team bordeaux  0469  06.50.43  
554   lisbeth bisgaard  sørensen  8382  hinnerup  team bordeaux  0468  06.50.46  
555   Signe  Kaas Lemming  5000  Odense C.  Restaurant Cro'n, Odense  0370  06.50.48  
556   Jette Falsig  Hansen  8260  Viby J  Motorpigerne m.fl.  0302  06.51.46  
557   Stine Rasch  Lauritsen  8210  Århus V  Team Pedal Tramperne  0542  06.51.49  
558   Tine Kærgard  Roed  830  Odder  TineLone  0620  06.51.49  
559   Lone  Bredkjær  8210  Århus V  TineLone  0621  06.51.50  
560   Lone  Mandal  8300  Odder  Team Pedal Tramperne  0541  06.51.52  
561   Bodil  Thorsen  6400  Sønderborg  Tøserne fra Als  0633  06.52.43  
562   Inge  Matzen  6430  Nordborg  Tøserne fra Als  0634  06.52.43  
563   Kirsten Storm  Thorsen  6400  Sønderborg  Tøserne fra Als  0632  06.52.50  
564   Jette  stensgaard  8382  Hinnerup  team bordeaux  0470  06.53.44  
565   trine  hansen  7080  børkop  Team Trunte  0582  06.55.03  
566   Kimmie  Fleron  8700  Horsens  LRØ  0277  06.55.06  
567   Christina  Strøhl  8000  Århus C  Team Trunte  0587  06.55.07  
568   Nina  Fleron  8700  Horsens  LRØ  0272  06.56.00  
569   Allis  Bek  8250  Egå  Team Trunte  0581  06.56.37  
570   Ellen  Andersen  8700  Horsens  LRØ  0274  06.57.09  
571   Lene  Hededal  8340  Malling  Sherlock  0689  06.58.00  
572   Joan  Mortensen  8240  Risskov  Sherlock  0690  06.58.01  
573   Joan  Ørbæk  7280  Sdr. Felding  Team Rationel  0549  06.58.41  
574   Ulla  Sloth Bendixen  8700  Horsens  LRØ  0270  06.59.44  
575   Ulla  Aarenstrup  5210  Odense NV  Restaurant Cro'n, Odense  0373  06.59.47  
576   jette  hellemoes  8340  malling  Spinning Wheels  0412  06.59.50  
577   Karla  Lindstrøm  8700  Horsens  LRØ  0275  06.59.55  
578   Gitte  Wedel  8680  Ry  Green team  0188  07.00.57  
579   Heidi Møller  Kristensen  6870  Ølgod  2 seje tøser  0004  07.00.59  
580   Karina  Steffen  8260  Viby J  Boobs and Brains  0055  07.02.30  
581   Berit  Jørgensen  8210  Århus V  Boobs and Brains  0056  07.02.34  
582   Dorte  Rønning Kure  5750  Ringe  Mor og datter  0299  07.03.30  
583   Pia Mikol  Burmeister  8382  Hinnerup  Team Pia  0545  07.03.35  
584   Marianne  Rønning  2900  Hellerup  Mor og datter  0298  07.03.39  
585   Herdiss Lange  Sørensen  5491  Blommenslyst  Wein  0673  07.04.03  
586   Hanne  Poulsen  5474  Veflinge  Restaurant Cro'n, Odense  0362  07.04.09  
588   Lise  Ventzel  8000  Aarhus C.  Av for satan  0022  07.04.18  
587   Jytte  Rasmussen  5000  Odense  Wein  0669  07.04.18  
589   Karen  Lund  8220  Brabrand  Karen  0224  07.04.30  
590   Lisbeth  Lüdemann  8530  Hjortshøj  Team Baghjul  0453  07.04.44  
591   Sara Hoffmann  Holst  5000  Odense C  Restaurant Cro'n, Odense  0371  07.05.11  
592   Hanne  Droob  8200  Aarhus N  MTM motion  0312  07.05.27  
593   Hanne B.  Nielsen  8300  Odder  MTM motion  0311  07.05.30  
594   Sine  Baisgaard  9500  Hobro  Team Baisgaard  0462  07.06.58  
595   Katrine  Baisgaard  9400  Nørresundby  Team Baisgaard  0460  07.07.01  
596   Zita  Bak-Jensen  9520  Skørping  Team Baisgaard  0465  07.07.03  
597   Karoline  Baisgaard  9000  Aalborg  Team Baisgaard  0461  07.07.17  
598   Vita  Baisgaard  9520  Skørping  Team Baisgaard  0458  07.07.23  
599   Merete Lindholm  Nielsen  5560  Aarup  turbotøserne  0625  07.07.31  
600   Lissi  Jensen  5560  Aarup  turbotøserne  0626  07.07.35  
601   Lone  Rasmussen  8920  Randers NV  Fotogaven.dk  0169  07.09.08  
602   Maria  Bundgaard-Laursen  8464  Galten  Team Trunte  0590  07.11.59  
603   Heidi  Lundgaard  8464  Galten  Team Trunte  0593  07.12.05  
604   Christina  Rauter  8464  Galten  Team Trunte  0596  07.12.07  
605   Parisa Zoghi  Schandorff  8464  Galten  Team Trunte  0595  07.12.12  
606   Marie Louise  Thomsen  6500  Vojens  3 generationer  0008  07.12.16  
607   Regitze  Thomsen  6500  Vojens  3 generationer  0007  07.12.34  
608   Bente  Laursen  8310  Tranbjerg  Cykelmyggene  0082  07.13.40  
609   Sofie  Rasch  8300  Odder  Team Pedal Tramperne  0543  07.16.42  
610   Gitte  Rasch  8410  Rønde  Team Pedal Tramperne  0540  07.16.43  
611   Birgitte  Jensen  5250  Odense SV  Freja  0175  07.17.27  
612   Marian  Monefeldt  5210  Odense NV  Freja  0176  07.17.27  
613   Maria  Poulsen  5500  Middelfart  Restaurant Cro'n, Odense  0365  07.17.34  
614   Maria diamant  diamant rasmussen  5210  odense nv  Brunhilde  0063  07.18.59  
615   sara  diamant rasmussen  5000  odense c  Brunhilde  0062  07.19.00  
616   Lonnie  Thomassen  8310  Tranbjerg  Cykelmyggene  0081  07.22.32  
617   Anni  Skjoldemose  5492  Vissenbjerg  Restaurant Cro'n, Odense  0367  07.26.56  
618   Christina  Jensen  8210  Århus  Team Trunte  0584  07.27.30  
619   Trine  Hansen  8000  Århus C  Team Trunte  0589  07.27.31  
620   karen  Thomsen  8680  Ry  Bibliote-karen-skanderborg  0043  07.32.25  
621   Ann Kirstin  Heide  8680  Ry  Skanderborg Bibliotek  0397  07.32.33  
622   Kirsten  Hoberg  7171  Uldum  METSO  0291  07.34.35  
623   Marianne  Black  2650  Hvidovre  Avedøre-Tøserne  0023  07.39.27  
624   Jette Spelling  Clausen  2650  Hvidovre  Avedøre-Tøserne  0024  07.39.29  
625   Kirsten  Østergaard  8381  Tilst  0220  07.40.39  
626   Tove  Kraag Henriksen  8680  Ry  de seje 60'ere  0125  07.42.54  
627   Tine  Buschmann  8680  Ry  de seje 60'ere  0122  07.42.55  
628   Elly Kjær  Jensen  8680  Ry  de seje 60'ere  0123  07.45.22  
629   Anna-grethe  Thoning  8680  ry, Denmark  de seje 60'ere  0124  07.45.50  
630   Lisa  Baisgaard  5000  Odense C  Team Baisgaard  0457  07.48.19  
631   Jette  Elton Andersen  9560  Hadsund  Team Baisgaard  0463  07.50.19  
632   Birgitte  Bak-Jensen  9520  Skørping  Team Baisgaard  0464  07.50.19  
633   Luise  Zielinski  8000  Århus c  Team Trunte  0583  07.51.48  
634   Mette  Winter  8200  Århus N  Team Trunte  0594  07.51.51  
635   Fritze  Heide-Jørgensen  8230  Åbyhøj  Medvind  0289  11.18.07