Tour de Femme 2019 – Danmarks bedst servicerede motionscykelløb for kvinder
Deltagerliste Tour De Femme 2019
Tilmeldte i 2019: 629
Placering Fornavn Efternavn Postnr. By Holdnavn Startnummer Tid Cykeltype
  Major Vandkanin  – cyklende vandbærer af 10. grad  0003  Hareskoven  StoneBros.dk    Standard 
  Primus Motor  – løbskommisær  8541  Skødstrup  StoneBros.dk    Elcykel 
  Cykelbørsten  – officiel rutefejemand  8000  Aarhus C  3fisk    Standard 
  Cykelbørsten  – svinger kost i alle sving  8000  Aarhus  StoneBros.dk    Standard 
  EL-tempo Gigante  – Tourelektriker  8000  Aarhus  StoneBros.dk    Elcykel 
  Bodil  Abildgaard  8800  Viborg  JammerQuinder     Standard 
  Annemette  Abildgaard  6960  Hvide Sande  Team Abildgaard    Standard 
  Julie   Abildgaard  6950  Ringkøbing  Team Abildgaard    Standard 
  Ninna  Abildtrup Rasmussen  7323  Give  Give Cykelklub Ladies only    Standard 
  Ayilé Hammer  Adjavon  8700  Horsens  Ællingerne med blødt (K)    Standard 
  Belinda  Adserballe  8250  Egå  IMPACT    Standard 
  Julie  Ahlgreen  1666  København  TeamJAK    Standard 
  Dorrit  Andersen  9560  Hadsund  Thor-fruerne     Standard 
  Margit  Andersen  8260  Viby J  Strålende    Standard 
  Helle Brandt  Andersen  8210  Aarhus V  Cyk`linderne    Standard 
  Kathrine   Andersen  8320  Mårslet  Kathrine    Standard 
  Merethe  Andersen  9300  Sæby  MCI    Standard 
  Helle  Andersen  8400  Ebeltoft  Team Daugaard    Standard 
  Bodil Lind   Andersen  8520  Lystrup  Q Turtles    Standard 
  Hanne  Andersen  8500  Grenå  Grenaa Cykle Club    Standard 
  Rikke   Andersen  2200  København N  Grenaa Cykle Club    Standard 
  Mette  Andersen  8000  Aarhus C  Grenaa Cykle Club    Standard 
  Rie  Andersen  3480  Fredensborg  Cykeltøserne    Standard 
  Linda  Andersen  5960  Marstal  Team Mødregruppe Ærø    Standard 
  Emma Mølgaard   Andersen  8000  Aarhus C  Dream Team    Standard 
  Laila  Andersen  9700  Brønderslev  Ådalen    Standard 
  Inge Merethe  Andersen  6040  Egtved  Q Tøserne    Standard 
  Rikke Engbo  Andersen  8541  Skødstrup  Team Skovvang    Standard 
  Sabrina  Andersen-Jensen  4200  Slagelse  Sabrina    Standard 
  Christina  Andreassen  6760  Ribe  De seje tøser    Standard 
  Sigrid  Antonsen  7500  Holstebro  Mejrup Cykel Club    Standard 
  Susan  Arent  5000  odense  gryesten.dk    Standard 
  Dorte  Arentoft   8270  Højbjerg  Kragerne    Standard 
  Malene  Bach  8240  Risskov  Team m/k    Standard 
  Lise   Baegaard  3250  Gilleleje  Rikke Lise    Standard 
  lisbeth   bager nielsen  8305  samsø  Samsø`tramper    Standard 
  Dorte Vitt   Bagner  8541  Skødstrup   TMC    Standard 
  Hanne  Bang Bligaard  8450  Hammel  Route 66    Standard 
  Kirsten   Bargholz  8250  Egå  Bargholz    Standard 
  Camilla  Bargholz  8541  Skødstrup  Mette Lystrøm    Standard 
  Jeanne   Bendix  4690  Haslev  Team LJ    Standard 
  Marie  Bendix  8320  Mårslet  8320LM/MB    Standard 
  Stinne Richter  Berg  8680  Ry  Hindbærsnitterne    Standard 
  Birgitte  Bertelsen  8270  Højbjerg  Vi feder den    Standard 
  Stine   Bigum  8000  Aarhus C  Malerchiks    Standard 
  Bodil  Birk  8381  Tilst  Strålende    Standard 
  Kirsten   Birkelund Johansen  7323  Give  Give Cykelklub Ladies only    Standard 
  Kirsten  Birkemose  8930  Randers nø  Cykelmyggene    Standard 
  Ruth  Birnbaum  8220  Brabrand  Cyk`linderne    Standard 
  Mette Bækmark  Bisper  8000  Aarhus C  Ayaan    Standard 
  Helle Sabroe   Bitsch  8270  Højbjerg  Cyk`linderne    Standard 
  Henriette   Bjerre  6000  Kolding  Strong Ladies Trying Hard     Standard 
  Janne   Bjerring  8230  Aabyhøj  IMPACT    Standard 
  Hrønn   Bliesmann  8200  Århus N  Team Tidens Farver    Standard 
  Inge  Bohsen  8200  Aarhus  Cyk`linderne    Standard 
  Tove  Borg  8355  Solbjerg  Tidens Farver    Standard 
  Hanne  Bork  7323  Give  Give Cykelklub Ladies only    Standard 
  Nadja Kildegård  Boye  5960  Marstal  Team Mødregruppe Ærø    Standard 
  Kirstine  Boysen  8000  Aarhus C  Team vierherformaden    Standard 
  Lis  Bramsen  6064  Jordrup  We Can Do It     Standard 
  Sara  Brandt  6760  Ribe  De seje tøser    Standard 
  Emilie  Brandt  6760  Ribe  De seje tøser    Standard 
  Marianne Trosborg  Brandt  8660  Skanderborg  Sådan!    Standard 
  Kirsten  Bridgwood  4000  Roskilde   Bridgwood    Standard 
  Else Fuglsang  Brouer  8700  Horsens  Sved med vilje    Standard 
  Charlotte  Bruun  6000  Kolding  We Can Do It     Standard 
  Karin   Brændstrup  8220  Brabrand  Q Turtles    Standard 
  Stine  Bräuner Poulsen  8000  Aarhus C  Alexanders guldpiger    Standard 
  Susanne  Brøgger  8400  Ebeltoft  MTB Tøser    Standard 
  Linda   Brøndum  8310  Tranbjerg  Linda gør det    Standard 
  Titi  Busk  9560  Hadsund  Thor-fruerne     Standard 
  Lone   Bülow Friis  8382  Hinnerup  Specialområde Autisme    Standard 
  Camilla   Bæk  2880  Bagsværd  Aldrig voksen     Standard 
  Lene  Bøcker  8000  Aarhus  Bøckers Bike     Standard 
  Maja Laursen  Bøje  8210  Aarhus V  Cykelmyggene    Standard 
  kirsten  børgesen  8732  Hovedgård  Vi Kan    Standard 
  Lene  Børgesen   9500  Hobro  Team Strandholt Hobro    Standard 
  Ingrid   Bøye  8900  Randers C  Ingrid Bøye    Standard 
  Ninna   Callsen  6240  Løgumkloster  LCK    Standard 
  Christina  Carøe  8382  Hinnerup  The three cows    Standard 
  Mia Vad   Christensen  8200  Trøjborg  Biolytter på hjul    Standard 
  Mette Lene  Christensen  8382  Hinnerup  Mosepigerne    Standard 
  Inger M. Hauge  Christensen  9620  Aalestrup  Team Aalestrup    Standard 
  Chanett   Christensen  7400  Herning  Femme De Fatale     Standard 
  Birthe  Christensen  6710  Esbjerg V  Team Hindbærsnitte    Standard 
  Janne Klitgaard  Christensen  2100  København Ø  Klitgaard    Standard 
  Vicki  Christensen  9500  Hobro  Hjælperytterne    Standard 
  Inge-Lise Hvid  Christiansen  9560  Hadsund  Thor-fruerne     Standard 
  Hanne Kjuul  Christiansen  6740  Bramming  De seje tøser    Standard 
  Trine  Clausager  9000  Aalborg  TAC    Standard 
  Lone  Clemmensen  7500  Holstebro  Mejrup Cykel Club    Standard 
  Gitte  Corneliussen  8000  Århus C  Kragerne    Standard 
  Lise   Dahl Christiansen  6100  Haderslev  Wien    Standard 
  Gitte   Dahl Lorentzen   7323  Give  Give Cykelklub Ladies only    Standard 
  Lise  Dahlgaard  6760  Ribe  TEAM FUTTE    Standard 
  Heidi  Dam  8700  Horsens  Seje chicks fra Horsens    Standard 
  BIrgitte  Damgaard  7323  Give  Give Cykelklub Ladies only    Standard 
  Susanne   Damgaard   9800  Hjørring   Pippi    Standard 
  Berit   Davidsen  8870  Langå  TEAM BYLLE    Standard 
  Anne-Marie   de Fønss  6000  Kolding  KBC    Standard 
  Nanna   de Fønss  1763  København   KBC    Standard 
  Anne   Ditlev  8370  Hadsten  TRF-pigerne    Standard 
  Lise  Drescher  8240  Risskov  JammerQuinder     Standard 
  Olga Anita  Duesund  8520  Lystrup  Anita    Standard 
  Charlotte   Dupont  7100  Vejle  Skibet Chicks    Standard 
  Pernille   Dyhe  8320  Mårslet  Dullerne 2019    Standard 
  Maybritt  Dyring  7100  Vejle  Skibet Chicks    Standard 
  Kirsten  Dyrman  8000  Aarhus C  Team DUP    Standard 
  Elsebet   Ebbesen  6650  Brørup  De fantastiske 3    Standard 
  Trine  Ebdrup  8300  Odder  Team Odder -    Standard 
  Birgit  Egesbæk  8260  Viby j  JammerQuinder     Standard 
  Dorthe Sølvkær  Ehlers  8240  Risskov  Strålende    Standard 
  Astrid  Ejlersen  7500  Holstebro  Team moster    Standard 
  Mette  Elgaard balle  8382  Hinnerup  Girlpower 2019    Standard 
  Lone  Elkjær  6000  Kolding  KBC    Standard 
  Birgit  Elleberg  8250  Egå  Elleberg    Standard 
  Mette  Elmelund Svensson  8362  Hørning  Wien    Standard 
  Henriette  Enevoldsen  7100  vejle  Grejsdals børnehus    Standard 
  Lone  Enggaard  6000  Kolding  sck    Standard 
  Helle  Eriksen  4000  Roskilde  Thor-fruerne     Standard 
  Louise   Erneberg  8382  Hinnerup  Heidi og Louise     Standard 
  Bente  Fallesen  8320  Mårslet  Fru F    Standard 
  Britt  Falskov  2680  Solrød Strand  Solrød Cykling    Standard 
  Birgit  Fiil  8940  Randers SV  Power4you    Standard 
  Lene  Fischer  8270  Højbjerg  LEMA    Standard 
  Lene Skolander  Fischlein  6040  Egtved  We Can Do It     Standard 
  Natascha  Frandsen  9700  Brønderslev  Pippi    Standard 
  Britt  Fredegod Larsen  9500  Hobro  Team BK    Standard 
  Hanne  Friis  8200  Aarhus N  Hannes    Standard 
  Jenny Blechingberg  Friis  8210  Aarhus V  Superlaget    Standard 
  Rikke  Friis  7000  Fredericia  Grejsdals børnehus    Standard 
  Camilla  Friis  9800  HJØRRING  Team Anais    Standard 
  Conny  Frost  8600  Silkeborg  De flyvende Qvinder    Standard 
  Lene  Frost  8600  Silkeborg  Fru Frost    Standard 
  Gitte  Frøkjær  8700  Horsens   Tøserne fra Horsens     Standard 
  Helle  Frølich  7470  Karup  Pedaltramperne    Standard 
  Lissie   Fuhlendorff   8200  Århus N  Flyvende farmor    Standard 
  Lone  Funder  9500  Hobro  SIN & SPIN    Standard 
  inge  faaborg  8660  Skanderborg  Sådan!    Standard 
  Gitte   Gade  6040  Egtved  Q Tøserne    Standard 
  Ellen  Gang Larsen  8340  Malling  De Flyvende Forstadsfruer    Standard 
  Lisbet  Ginnerup  8500  Grenaa  Grenaa Cykle Club    Standard 
  Mai  Gisselmann  8361  Hasselager  LEMA    Standard 
  Bente  Gjørup  8260  Viby J  Sypigerne    Standard 
  Lene   Glyngø  8700  Horsens  Sved med vilje    Standard 
  Tove  Gregersen  8680  ry  P&T    Standard 
  Dorthe  Gregersen  6091  Bjert  KBC    Standard 
  Jette  Groth  6650  Brørup  vi kan hvad vi vil    Standard 
  Tina  Gryesten  5000  Odense C  gryesten.dk    Standard 
  Linda   Grøn  9500  Hobro  Team Strandholt Hobro    Standard 
  Tanja  Guldager Aggerholm  6710  Esbjerg V  Team Hindbærsnitte    Standard 
  Ditte  Gundtoft  8800  Viborg  Gundtoft    Standard 
  Marianne  Gutte  8000  Århus C  Kragerne    Standard 
  Kirsten  Gylling  8444  Balle  Sidevind    Standard 
  Nete  Gaardsmand  8355  Solbjerg  Team Karla og Gustav    Standard 
  Jette  Haislund  7500  Holstebro  Mejrup Cykel Club    Standard 
  Bente  Haislund  7500  Holstebro  Mejrup Cykel Club    Standard 
  Ulla  Halkjær  9500  Hobro  SIN & SPIN    Standard 
  Deborah  Halle  8355  Solbjerg   Odder Cykel Klub    Standard 
  Dorte  Handberg  8210  Århus V  Dudsen    Standard 
  Louise  Hangaard Pedersen  9200  Aalborg SV  TEAM TRUNTER    Standard 
  Amanda  Hansen  8000  Århus C  Team Daugaard    Standard 
  Linette  Hansen  6650  Brørup  vi kan hvad vi vil    Standard 
  Lene  Hansen  8270  Højbjerg  De Flyvende Forstadsfruer    Standard 
  CHARLOTTE  HANSEN  9800  HJØRRING  Team Anais    Standard 
  Annette  Hansen  6240  Løgumkloster  LCK    Standard 
  Mette Mejlby  Hansen  8210  Aarhus V  VMC    Standard 
  Mille Mejlby   Hansen  8000  Aarhus C  VMC    Standard 
  Annette  Hansen  8700  Horsens  Ællingerne med blødt (K)    Standard 
  Alice  Hansen  7000  Fredericia  Alice    Standard 
  Lisa  Hansen  6000  Kolding  KBC    Standard 
  Eva L.  Hansen  8270  Højbjerg  Sypigerne    Standard 
  Dorte Holm  Hansen  6100  Haderslev  Route 66    Standard 
  Eileen  Hansen  9900  Frederikshavn  Crossfit Frederikshavn    Standard 
  Lene  Hansen  8900  Randers  Power4you    Standard 
  Birthe Sofie  Hansen  6740  Bramming  De seje tøser    Standard 
  Gitte  Hansen  6392  Bolderslev  Æ Cykelgniste    Standard 
  Helle  Hansen  6800  Varde  Børges Guld    Standard 
  Lis  Hansen  8500  Grenaa  Hjortesild    Standard 
  Anja  Harter  8762  Flemming  Munkebjerg Hotel    Standard 
  Sanne Hull  Hartmann  6650  Brørup  De fantastiske 3    Standard 
  inger  hartvigsen  7500  holsbro  De Røde Heste    Standard 
  Jette  Haugaard  8680  Ry  TRØ19    Standard 
  Bente  Havmøller  8410  Rønde  Syddjurs Cykelsild    Standard 
  Stine  Hedelund  8200  Århus N  Team Hedelund    Standard 
  Louise   Hegelund  8881  Thorsø  Team Næsten Klar    Standard 
  Anette Uldal  Hejlesen  9200  Aalborg SV  Thor-fruerne     Standard 
  Anette  Hemmingsen  5471  Søndersø  Foxy Ladies    Standard 
  Birita  Hendriksdottir  8230  Åbyhøj  Biolytter på hjul    Standard 
  Hanne  Henneberg  6091  Bjert  KBC    Standard 
  Hanne  Henriksen  8382  Hinnerup  Team A-skålen    Standard 
  Henriette  Henriksen  6360  Tinglev  Æ Cykelgniste    Standard 
  Karin  Henriksen  8700  Horsens  Tøserne fra Horsens     Standard 
  Aase  Hjaltason  8600  Silkeborg  start1953    Standard 
  Lene  Hjerrild  7130  Juelsminde  Hjerrild    Standard 
  Karen Norlyk  Hjort  6200  Åbenrå  KAN    Standard 
  Jeanette  Holder  2300  Kbh. S.  Pink Ladies    Standard 
  Louisa  Hollmann  8000  Aarhus C  Team vierherformaden    Standard 
  Rikke  Holm  2860  Søborg  Rikke Lise    Standard 
  Susan  Holm  6630  Rødding  Strong Ladies Trying Hard     Standard 
  Marianne   Holm  8382  Hinnerup  3Sild    Standard 
  Pia  Holst  8660  Skanderborg  Kamstrup A/S    Standard 
  Britta  Holst  9620  Aalestrup  Sprinterne ;-)    Standard 
  Anne Katrine  Holst  8680  Ry  Malerchiks    Standard 
  Margrethe  Holub  8660  Skanderborg  Kamstrup A/S    Standard 
  Kristina  Holze  9500  Hobro  Team BK    Standard 
  Bente  Horup  8382  Hinnerup  Team Horup    Standard 
  Agnete  Horup  8000  Århus C  Team Horup    Standard 
  Rikke  Hougaard  8680  Ry  Hindbærsnitterne    Standard 
  Rikke  Houmann  9240  Nibe  TEAM TRUNTER    Standard 
  Mette  Houmann  9200  Aalborg SV  TEAM TRUNTER    Standard 
  Birthe  Hundebøl  6740  Bramming  De seje tøser    Standard 
  Lotte  Hvidberg  2700  Brønshøj  Team LJ    Standard 
  Birthe Marie  Høgedal  5690  Tommerup  Wien    Standard 
  Ronja Ries  Højbjerg  6700  Esbjerg  Team Knoldeflod    Standard 
  Charlotte  Højbjerre  8600  Silkeborg  De flyvende Qvinder    Standard 
  Marie  Højgaard Jørgensen  6710  Esbjerg V  Team Hindbærsnitte    Standard 
  Tina  Høll  7000  FREDERICIA  TH-Regnskab    Standard 
  Louise  Ihun  7100  Vejle  Munkebjerg Hotel    Standard 
  Else   Ilsø  2680  Solrød Strand  Skønne qvinder    Standard 
  Eva   Ingemar  8400  Ebeltoft  Ebeltoft løb og motion    Standard 
  Karen   Ipsen  6000  Kolding  sck    Standard 
  Anne Kathrine  Ivarsen  8000  Aarhus C  TeamJAK    Standard 
  Anna Martina Maria  Jacobs  9352  Dybvad  MCI    Standard 
  Anita   Jacobsen  8250  Egå  Tryg og Nordea Liv & Pension Idrætsklub    Standard 
  Pia  Jakobsen  7470  Karup J  P&T    Standard 
  Lene  Jakobsen  8000  Aarhus C  Team Lene    Standard 
  Jette  Jansson  8920  Randers NV  Linda og Jette    Standard 
  Jane  Je se   8500  Grenaa  Hjortesild    Standard 
  Birgitte Dyrbye  Jensen  7080  Børkop  Pedalhønsene    Standard 
  Annette  Jensen  8382  Hinnerup  Girlpower 2019    Standard 
  Marina Bakmand  Jensen  8420  Knebel  Marina    Standard 
  Ellen Bie  Jensen  8300  Odder  Ellen    Standard 
  Alice  Jensen   8000  Århus   Flying A&R    Standard 
  Julie  Jensen  8920  Randers nv  Cykelmyggene    Standard 
  Lene  Jensen  8940  Randers SV  Cykelmyggene    Standard 
  Janne  Jensen  8920  Randers nv  Cykelmyggene    Standard 
  Connie  Jensen  7400  Herning  Femme De Fatale     Standard 
  Marlene  Jensen  8300  Odder  Team Unicorn    Standard 
  Gertrud  Jensen  8000  Århus C  GERTRUDS    Standard 
  Gitte Vorup Rask   Jensen  8300  Odder  Hold1    Standard 
  Marianne   Jensen  8300  Odder  Femme Fatale    Standard 
  Lisa Sannes  Jensen  8000  Aarhus C  Team DUP    Standard 
  Birgitte  Jensen  9600  Aars  Birgitte    Standard 
  Lise  Jensen  8200  Århus N  Corridore    Standard 
  Karin  Jensen  4470  Svebølle  Jensen    Standard 
  Gitte Vestby  Jensen  9500  Hobro  Pippi    Standard 
  Mette østergaard  Jensen  8700  Horsens   Tøserne fra Horsens     Standard 
  Bodil Marie  Jensen  8382  hinnerup  Cyk`linderne    Standard 
  Susanne  Jensen  6580  Vamdrup  We Can Do It     Standard 
  Rikke Kragh   Jensen   9560  Hadsund   Thor-fruerne     Standard 
  Gabriele  Jerono-Michelsen  7100  Vejle  We Can Do It     Standard 
  Bettina   Jespersen  9850  Hirtshals   Pippi    Standard 
  Karin  Jespersen  7470  KARUP J  Pedaltramperne    Standard 
  Kirsten  Jespersen  6500  Vojens  One Way    Standard 
  Ulla  jJacobsen  8240  Risskov  JammerQuinder     Standard 
  Maja  Johansson  8000  Aarhus   De Fantastiske Fem    Standard 
  Helle  Johnsen  9000  Aalborg  Helle Johnsen     Standard 
  Linda  Josefsen  6740  Bramming  De seje tøser    Standard 
  Bettina  Juliussen  8700  Horsens  Tøserne fra Horsens     Standard 
  Viki  Juliussen  8700  Horsens  Tøserne fra Horsens     Standard 
  Winnie  Julskjær  8600  Silkeborg  De flyvende Qvinder    Standard 
  Lone Elleberg  Justesen  8250  Egå  Elleberg    Standard 
  Stine  Juul Pedersen  8000  Århus C  Biking Soccer Girls     Standard 
  Anita   Jæger  8600  Silkeborg  De flyvende Qvinder    Standard 
  Linda  Jøhnke  8330  Beder  Overby    Standard 
  Pia   Jørgensen  8382  Hinnerup  Specialområde Autisme    Standard 
  Marianne  Jørgensen  2680  Solrød Strand  Solrød Cykling    Standard 
  Laura  Jørgensen  5800  Nyborg  Nifty    Standard 
  Astrid Løjtnant  Jørgensen  8260  Viby Jylland  A.LT.    Standard 
  Dorte  Jørgensen  8660  Skanderborg  Corridore    Standard 
  Tove  Jørgensen  6392  Bolderslev  Æ Cykelgniste    Standard 
  Tove dinesen   Jørgensen  6392  Bolderslev  Æ Cykelgniste    Standard 
  Petra Vig  Jørgensen  6392  Bolderslev  Æ Cykelgniste    Standard 
  Mette  Jørgensen  8530  Hjortshøj  TMC    Standard 
  Helga  Jørgensen  7500  Holstebro  De Røde Heste    Standard 
  Gladis  Jørgensen  9500  Onsild  3 kløver    Standard 
  Mona  Kahr Andersen  8500  Grenå  Grenaa Cykle Club    Standard 
  Lone  Kappel  8680  Ry  Kragerne    Standard 
  heidi  Karger  8700  Horsens  Karger    Standard 
  Henriette  Karlsson  7400  HERNING  Femme De Fatale     Standard 
  Pernille  Karlsson  8544  Mørke  Team Karlsson    Standard 
  Laura  Karlsson  8000  Aarhus C  Team Karlsson    Standard 
  Sisse  Karlsson  8000  Aarhus C  Team Karlsson    Standard 
  Janne   Kastrup Johansen  8961  Allingåbro   De fantastiske 5    Standard 
  Mia Klinkvort  Kempel  8600  Silkeborg  De Fantastiske Fem    Standard 
  Lone   Kidmose  8751  Gedved  Team Gedved Damer    Standard 
  Jette   Kiilerich   7400  Herning  Femme De Fatale     Standard 
  Annette  Kirkegaard  7100  Vejle  Skibet Chicks    Standard 
  Ina Søgaard  Kirkel  8700  Horsens  Tøserne fra Horsens     Standard 
  Helle  Kjeldsen  8660  Skanderborg  Helle    Standard 
  Pia  Kjeldsen  8000  Aarhus C  Team DUP    Standard 
  Lone   Kjær  8382  Hinnerup  Team A-skålen    Standard 
  Ella   Kjær  9560  Hadsund   Thor-fruerne     Standard 
  Hanne  Kjærgaard   8379  Hadsten   TRF-pigerne    Standard 
  Lis  Klysner  8585  Fjellerup  Trf pigerne    Standard 
  Lone  Knakkergaard  8700  Horsens  Sved med vilje    Standard 
  Tina  Knudsen  8960  Randers SØ  Winther    Standard 
  Birthe  Knudsen  2680  Solrød Strand  Skønne qvinder    Standard 
  Hanne  Knudsen  8400  Ebeltoft  TRØ19    Standard 
  Inge  Kofod Hjøllund  7400  Herning  Snejbjerg Cykelmotion    Standard 
  Anna-Karina  Kolmos   6392  Bolderslev  Æ Cykelgniste    Standard 
  Lisbeth  Korsgaard  5471  Søndersø  Foxy Ladies    Standard 
  Nina  Koustrup  8840  Rødkærsbro  Fordivikan    Standard 
  Karin  Kracht  8230  Aabyhøj  Cyk`linderne    Standard 
  Helle  Krause  8860  Ulstrup  Fordivikan    Standard 
  Marianne  Kreutzfeldt  9830  Tårs  Pippi    Standard 
  Bente  Kristensen  6051  Almind  KBC    Standard 
  Margit Halkjær   Kristensen  8981  Spentrup  SIN & SPIN    Standard 
  Christina  Kristensen  9500  Hobro  SIN & SPIN    Standard 
  Bodil   Kristensen  6690  Gørding  De seje tøser    Standard 
  Zickan  Kristensen  4622  Havdrup  Solrød Cykling    Standard 
  Susanne  Kristensen  8270  Højbjerg  Kragerne    Standard 
  Astrid  Krog  8382  Hinnerup  Tittierne    Standard 
  runa  krog  7830  vinderup  krog    Standard 
  Lillian  Krog  7800  Skive  Lillian    Standard 
  Jette  Krog  7800  Skive  Team K    Standard 
  Lene  Krogh  6000  Kolding  We Can Do It     Standard 
  Claudia   Krogh Bock  9352  Dybvad  MCI    Standard 
  Marion  Kronbo  9560  Hadsund   Thor-fruerne     Standard 
  Jytte N.L.   Kruse  6760  Ribe  De seje tøser    Standard 
  Laura Holm Kruse  Kruse  8260  Viby J  De Fantastiske Fem    Standard 
  Ulla   Kudahl  8320  Mårslet  Pedalerne    Standard 
  Lise   Kaa  8382  Hinnerup  Specialområde Autisme    Standard 
  Anette  Ladefoged pedersen   9560  Hafsund  Thor-fruerne     Standard 
  Winnie  Landrok   8700  Horsens  Tøserne fra Horsens     Standard 
  Sarah  Lange  8320  Mårslet  Sarah    Standard 
  Herdis  Lange Sørensen  5491  Blommenslyst  Wien    Standard 
  Trine  Larsen  2300  Kbh. S.  Pink Ladies    Standard 
  Anne-Mette  Larsen  9300  Sæby  Sypigerne    Standard 
  Susanne  Larsen  6650  Brørup  vi kan hvad vi vil    Standard 
  Helle  Larsen  9000  Aalborg  Team H&M    Standard 
  Pia Beyerholm  Larsen  8370  Hadsten  Heidi og Louise     Standard 
  pia  larsen  8362  hørning  Kragerne    Standard 
  JAne  Larsson  7000  FRedericia  Munkebjerg Hotel    Standard 
  Birgitte Munch  Lassen  6760  Ribe  TEAM FUTTE    Standard 
  Dorthe  Lassen  8464  Galten  Cyk`linderne    Standard 
  Linda  Lauridsen  8930  Randers NØ  Linda og Jette    Standard 
  Anna marie  Lauridsen  7400  Herning  Snejbjerg Cykelmotion    Standard 
  Pia  Laursen  8450  Hammel  TRF-pigerne    Standard 
  Helle  Laursen  6000  Kolding  We Can Do It     Standard 
  Kirsten  Laursen  9850  Hirtshals   Pippi    Standard 
  Anette  Laustsen  8600  Silkeborg  De flyvende Qvinder    Standard 
  Marianne  Lehmann  6700  Esbjerg  Team Hindbærsnitte    Standard 
  Maria  Lehmann  6700  Esbjerg  Team Hindbærsnitte    Standard 
  Dana  Lentz  6710  Esbjerg V  Team Hindbærsnitte    Standard 
  Sarah  Leth de Fønss  6000  Kolding  KBC    Standard 
  Bente  Levesen  7080  Børkop  Pedalhønsene    Standard 
  Gunhild Brinch  Lihn  7100  Vejle  Skibet Chicks    Standard 
  Gitte   Lindgren  4200  Slagelse  start1953    Standard 
  Tove  Lindhøj  8700  Horsens  De seje søstre    Standard 
  Liselotte  Liselotte Christensen  6760  Ribe  TEAM FUTTE    Standard 
  Britt  Ljungström  8600  Silkeborg   JammerQuinder     Standard 
  Annette  Lock  6000  Kolding  KBC    Standard 
  Tine  Lund  2300  Kbh. S.  Pink Ladies    Standard 
  Susanne  Lund  7000  Fredericia  Fru Lund    Standard 
  Inge  Lund  7400  Herning  Snejbjerg Cykelmotion    Standard 
  Gitte  Lund Bæk  8600  Silkeborg  Lundbaekki    Standard 
  Kristi  Lyngborg  8320  Mårslet  Slyngelborg    Standard 
  Stine  Lyngborg  8000  Århus  Slyngelborg    Standard 
  Helle  Madsen  7100  Vejle  Munkebjerg Hotel    Standard 
  Britta Jul  Madsen  5471  Søndersø  Foxy Ladies    Standard 
  Aase Norlyk  Madsen  8660  Skanderborg  KAN    Standard 
  Margun  Madsen  9900  Frederikshavn  Crossfit Frederikshavn    Standard 
  Malene Due  Malene Due Andersen  8000  Aarhus c  Cyk`linderne    Standard 
  Britt  Malling  8270  Højbjerg  Kragerne    Standard 
  Anette  Malling  8270  Højbjerg  Kragerne    Standard 
  Birgitte  Marcher  2680  Solrød  Solrød Cykling    Standard 
  Mariane  Mariane Jensen  6000  Kolding  Wien    Standard 
  Dorte  Mark Amby  6000  Kolding  KBC    Standard 
  Maria Ester  Martensen  8000  Aarhus C  Team DUP    Standard 
  dorit  mathisen  9550  mariager  3 kløver    Standard 
  Karina Toftgaard  Matthiesen  8240  Risskov  Team DUP    Standard 
  Pia  Mayoh  8300  Odder  Team Odder hold 4    Standard 
  Christa Rosenlund   Meilandt  6392  Bolderslev  Æ Cykelgniste    Standard 
  Else  Mejlgaard  8260  Viby J  Sypigerne    Standard 
  Dorte   Melchior  8000  Århus  3Sild    Standard 
  Jane  Mellgaard  8920  Randers nv  Mellgaard    Standard 
  Mona  Mikkelsen  8700  Horsens  Tøserne fra Horsens     Standard 
  Rikke Rask  Mikkelsen  9560  Hadsund  Thor-fruerne     Standard 
  Karin   Mikkelsen   7323  Give  Give Cykelklub Ladies only    Standard 
  Majbrith  Mikkelsen  7400  Herning  Majer    Standard 
  Lise  Moeslund  8800  Viborg  BeneFiT    Standard 
  Laura  Moeslund  8320  Mårslet  8320LM/MB    Standard 
  Lone  Moeslund Larsen  8920  Randers NV  Randers FrejaTriathlon Klub    Standard 
  Anne Grethe   Mogensen  8240  Risskov  Cyk`linderne    Standard 
  Britta Ustrup  Mogensen  8530  Hjortshøj  TMC    Standard 
  Tina  Mogensen  6600  Vejen  Strong Ladies Trying Hard     Standard 
  Lone   Moldt  8382  Hinnerup  Specialområde Autisme    Standard 
  Bethina  Mortensen  7100  Vejle  Grejsdals børnehus    Standard 
  Jane  Mortensen  7100  Vejle  Grejsdals børnehus    Standard 
  Kathrine  Mortensen  8000  Aarhus  Tour de Skovvang    Standard 
  Lone  Mortensen  9620  Aalestrup  Team Aalestrup    Standard 
  Lise  Mortensen  8260  Viby J  Lise    Standard 
  Dorte  Mortensen  8700  Horsens  Team Søvind    Standard 
  Nina  Mortensen  6950  Ringkøbing  Kloster CC    Standard 
  Dorte Oksbjerre  Mortensen  8000  aarhus  Strålende    Standard 
  Britt  Morville  8000  Aarhus  Amiga    Standard 
  Rikke   Munksgaard  8520  Lystrup  TRØ19    Standard 
  Lotte  Murmann  8700  HORSENS  Sved med vilje    Standard 
  Anette  Mühlbrand  8850  Bjerringbro  Cycling Sisters    Standard 
  Vita  Mølgaard  8471  Sabro  Vips    Standard 
  Birgitte  Mølkjær  8600  Silkeborg  De flyvende Qvinder    Standard 
  Gitte  Møller  8000  Aarhus C  Gitte    Standard 
  Helle   Møller  8270  Højbjerg  De Flyvende Forstadsfruer    Standard 
  Claudine   Mørk  7100  Vejle  Skibet Chicks    Standard 
  Monica   Maagaard Krog  8230  Åbyhøj  Biking Soccer Girls     Standard 
  Helle  Nejsborg Larsen   9560  Hadsund  Thor-fruerne     Standard 
  Jette  Nemeth  7400  Herning  Femme De Fatale     Standard 
  Louise Fruekilde  Nielsen  9620  Aalestrup  Team Aalestrup    Standard 
  Lone   Nielsen  8300  Odder  Alexanders guldpiger    Standard 
  Grethe  Nielsen  7560  Hjerm  Team Tveis    Standard 
  Marianne  Nielsen  8450  Hammel  TRF-pigerne    Standard 
  Pernille Buskov  Nielsen  7400  Herning  Team Buskov    Standard 
  Rikke Buskov  Nielsen  7500  Holstebro  Team Buskov    Standard 
  Birgitte   Nielsen  8400  Ebeltoft  Sprinterne ;-)    Standard 
  Tina  Nielsen  8881  Thorsø  Team Næsten Klar    Standard 
  Mette  Nielsen  8560  Kolind  CK Djurs    Standard 
  Kirsten  Nielsen  8560  Kolind  CK Djurs    Standard 
  Lotte  Nielsen  8700  Horsens  Seje chicks fra Horsens    Standard 
  Birgit  Nielsen  6840  Oksbøl  De seje tøser    Standard 
  Camilla  Nielsen  8600  Silkeborg  De Fantastiske Fem    Standard 
  Lis  Nielsen  9510  Arden  Kageformene    Standard 
  Charoline  Nielsen  8700  Horsens  Tøserne fra Horsens     Standard 
  Inga  Nielsen  8410  Rønde  Syddjurs Cykelsild    Standard 
  Betsy Dahlgaard  Nielsen  8420  Tved, Knebel  Syddjurs Cykelsild    Standard 
  Lone Bonde  Nielsen  6000  Kolding  KBC    Standard 
  Lisbeth   Nisbeth   7400  Herning  Snejbjerg Cykelmotion    Standard 
  Jeanne  Nissen  8362  Hørning  Team Unicorn    Standard 
  Lene  Noes  8382  Hinnerup  Team A-skålen    Standard 
  Joan  Nowak  8300  Odder  KBC    Standard 
  Louise Bak  Nyborg  7400  Herning  Snejbjerg Cykelmotion    Standard 
  Anne  Nødgaard Sørensen  9000  Ålborg  Team Strandholt Hobro    Standard 
  Ulla Mac Donald  Nørgaard  5960  Marstal  Team Mødregruppe Ærø    Standard 
  Randi  Nørgaard  8660  Skanderborg  Flying A&R    Standard 
  Karen  Nørgaard Madsen  7400  Henring  Snejbjerg Cykelmotion    Standard 
  Thea  Nørholm  8240  Risskov   KBC    Standard 
  Grethe  Olesen  8270  Danmark  Team Voksentøserne    Standard 
  Anita  Olesen  9510  Arden  Kageformene    Standard 
  Mie  Olesen  8230  Åbyhøj  Vi feder den    Standard 
  Helle   Olsen  8270  Højbjerg   Kragerne    Standard 
  Bettina  Olsen  3140  Ålsgårde   Cykeltøserne    Standard 
  Vibeke Holmann   Opstrup  7500  Holstebro  Mejrup Cykel Club    Standard 
  berit  Otte  9500  Onsild  3 kløver    Standard 
  Sissel  Ottosen  8000  Aarhus  Børges Guld    Standard 
  Kari  Overladen  7100  Vejle  Skibet Chicks    Standard 
  Rie  Pagh  9600  Aars  Sporty Spice    Standard 
  Gertrud  Pahuus  8240  Risskov  Girlpower 2019    Standard 
  Anita  Paysen  6240  Løgumkloster  Løgumkloster    Standard 
  Annette  Pedersen  9240  Nibe  anp    Standard 
  Fie  Pedersen  8700  Horsens  Tøserne fra Horsens     Standard 
  Helle  Pedersen   8700  Horsens  Tøserne fra Horsens     Standard 
  Dorthe  pedersen  9560  Hadsund  Thor-fruerne     Standard 
  Krista  Pedersen  9560  Hadsund  SIN & SPIN    Standard 
  Lissi  Pedersen  5390  Martofte  LP    Standard 
  Herdis  Pedersen  7400  Herning  Snejbjerg Cykelmotion    Standard 
  Annette  Petersen  6051  Almind  We Can Do It     Standard 
  Dorte  Petersen  8330  Beder  Strålende    Standard 
  Mette  Petersen   7321  Gadbjerg  Give Cykelklub Ladies only    Standard 
  Tina  Petersen  5960  Marstal  Team Mødregruppe Ærø    Standard 
  Frieda  Petersen  2680  Solrød Strand  Solrød Cykling    Standard 
  Grethe Koch   Petersen  8751  Gedved  Team Gedved Damehold    Standard 
  Lena Gam  Petersen  8541  Skoedstrup  Team Lein    Standard 
  Anne  Pheiffer  2680  Solrød Strand  Solrød Cykling    Standard 
  Lene Rosendal  Pilgaard  9520  Skørping  MTB Rebild Bakker    Standard 
  Karin  Pinderup  8382  Hinnerup  Girlpower 2019    Standard 
  Hanne  Plet  9520  Skørping  MTB Rebild Bakker    Standard 
  Annelise  Poulsen  8270  Højbjerg  Team Voksentøserne    Standard 
  Anni  Povlsen  6051  Almind  Team dagen der på     Standard 
  Lis Blond   Povlsen  8410  Ugelbølle  Q Turtles    Standard 
  Heidi  Preiss - Sørensen  8382  Hinnerup  Heidi og Louise     Standard 
  Charlotte  Rahbek  8230  Åbyhøj  Vi feder den    Standard 
  Ankie Bitten  Ramkær  8920  Randers NV  Cykeltøserne    Standard 
  Anne Mette  Randers  8355  Solbjerg  Ællingerne med blødt (K)    Standard 
  Charlotte  Rask  8600  Silkeborg  Malerchiks    Standard 
  Kamilla M.  Rasmussen   8000  Århus  Team Mannemar    Standard 
  Anne-mette  Rasmussen  4640  Fakse  Team ACA    Standard 
  Anja Friis  Rasmussen  4640  Fakse  Team ACA    Standard 
  Pernille  Refslund  6700  Esbjerg  Team Hindbærsnitte    Standard 
  Sam  Reilly  5471  Søndersø  Foxy Ladies    Standard 
  Camilla  Rendtslev  8300  Odder  Camilla Rendtslev     Standard 
  Thilde   Riis   5800  Nyborg   Sprutten    Standard 
  Britta   Riishede  8600  Silkeborg  De flyvende Qvinder    Standard 
  Anja  Riishede  7300  Jelling  Team Riishede    Standard 
  Bodil   Rinder Larsen  7400  Herning  Snejbjerg Cykelmotion    Standard 
  Lone  Rysgaard  8270  Højbjerg  Kragerne    Standard 
  Laina  Ryttter  9560  Hadsund  Thor-fruerne     Standard 
  Tina  Rønn  6700  Esbjerg  Team Hindbærsnitte    Standard 
  Maj Britt  Raavig  2680  Solrød Strand  Solrød Cykling    Standard 
  Anette Bloch  Sandgaard  8340  Malling  Team Knoldeflod    Standard 
  Trine  Sandgaard  6700  Esbjerg  Team Knoldeflod    Standard 
  Anita  Sandvej  5000  Odense  Optimisterne    Standard 
  Berit   Saugbjerg  8800  Viborg  Guldfaxe    Standard 
  Mette  Scheel-Hincke  5000  Odense C  Optimisterne    Standard 
  Kristina Lehmann   Schjøtt  8850  Bjerringbro  Team NOT so fast    Standard 
  Heidi  Schmidt  8200  Aarhus N  Tour de Skovvang    Standard 
  Jeanette  Schmidt Kjær  8000  Aarhus C  IMPACT    Standard 
  Annette  Schouboe  8270  Højbjerg  Strålende    Standard 
  Anette  Schultz  8340  Malling  Dullerne 2019    Standard 
  Gitte  Schulz  8723  Løsning  Sporty Spice    Standard 
  Vera  Schweer  8250  Egå  TMC    Standard 
  Lisbeth  Schøler  8382  Hinnerup  Girlpower 2019    Standard 
  Rikke Lægg  Schaarup  5330  Munkebo  Grølfine    Standard 
  Anna   Seeberg  8000  Aarhus C  Amiga    Standard 
  Aase  Sejersen  8270  Højbjerg  Sejersen    Standard 
  Sara  Senius  8600  silkeborg  Mor & Datter    Standard 
  Gitte  Senius  8600  silkeborg  Mor & Datter    Standard 
  Marianne   Serritslev  8382  Hinnerup  Specialområde Autisme    Standard 
  Bente  Serritslev  7470  Karup  Pedaltramperne    Standard 
  Lillian  Simonsen  8270  Højbjerg  Team Voksentøserne    Standard 
  Jeanette  Simonsen  8382  Hinnerup  Team A-skålen    Standard 
  Chanet  Simonsen  2680  Solrød  Solrød Cykling    Standard 
  Lone  Simonsen  8300  Odder  De to    Standard 
  Pia  Sjællænder  8410  Rønde  Søstrene    Standard 
  Karin  Skov  8240  Risskov  Amiga    Standard 
  Conni  Skov  8586  Ørum Djurs  TEAM Hjemmeplejen    Standard 
  Ane  Skov  8600  Silkeborg  De flyvende Qvinder    Standard 
  Sidsel   Skov  6700  Esbjerg  Team Hindbærsnitte    Standard 
  Marianne  Skov Krøtel  8210  Aarhus V  Amiga    Standard 
  Bente Nørgaard  Skovbjerg  8450  Hammel  Skovbjerghus    Standard 
  Tina   Skriver  2300  Kbh. S.  Pink Ladies    Standard 
  Kathrine  Skøtt  7100  Vejle  Grejsdals børnehus    Standard 
  Marianne  Smith  5400  Bogense  Wien    Standard 
  Sigrun  Smith  8000  Århus  Wien    Standard 
  Anne Marie  Smitt  5230  Odense m  Smitti    Standard 
  Mette  Snedker   8000  Aarhus   Op på hesten..     Standard 
  Birte   Snedker  8305  Samsø  Samsø`tramper    Standard 
  Lone  Sommer  8732  Hovedgård  De seje Q fra Khb og Hovedgård    Standard 
  Joan  Sommer Fischer  9530  Støvring  Thor-fruerne     Standard 
  Julie  Spanner Kloppenborg  8000  Aarhus C  IMPACT    Standard 
  Bente  Staub  6100  Haderslev   Susdal     Standard 
  Lene  Staub  8355  Solbjerg  Susdal     Standard 
  Lene  Steinicke  6760  Ribe  TEAM FUTTE    Standard 
  Christina  Stenbye  7470  Karup  Stonetown's    Standard 
  Hanne  Stenbye  7470  Karup  Stonetown's    Standard 
  Stine  Stidsen  8471  Sabro  Sypigerne    Standard 
  Charlotte  Storgaard  8000  Aarhus C  Team DUP    Standard 
  Maren Holst   Storgaard  9620  Aalestrup  Sprinterne ;-)    Standard 
  Hanne  Strunge  8550  Ryomgård   Sidevind    Standard 
  Anette  Stubberup  7500  Holstebro  Mejrup cykelklub    Standard 
  Pernille   Styrbæk  6040  Egtved  Q Tøserne    Standard 
  Pia  Stürup  8660  Skanderborg  Hindbærsnitterne    Standard 
  Nanna   Sutter  8200  Århus  Aldrig voksen     Standard 
  Gitte  Svendsen  9370  Hals  Team sundhedspedellen    Standard 
  Birte  Svendsen  7500  Holstebro  De Røde Heste    Standard 
  Birgitte  Svenningsen  6000  Kolding  We Can Do It     Standard 
  Lene Oster  Süberkrüb  6630  Rødding  Strong Ladies Trying Hard     Standard 
  Tina   Søgaard  7100  7100  Skibet Chicks    Standard 
  Sanne  Søholm  5772  Kværndrup  Pedalhønsene    Standard 
  Astrid  Sønderberg  6650  Brørup  De fantastiske 3    Standard 
  Pia Pank  Sønderby  8230  8230 Åbyhøj  PP50    Standard 
  Lene Rewitz  Søndergaard  8450  Hammel  Lene2019    Standard 
  Laila  Søndergaard  9280  Storvorde  Thor-fruerne     Standard 
  Margit  Sønnichsen  7100  Vejle  MS    Standard 
  Ann Charlott Thisted  Sørensen  8000  Aarhus C  Team DUP    Standard 
  Tina Schaumann  Sørensen  8500  Grenaa  TEAM Hjemmeplejen    Standard 
  Susanne  Sørensen  8320  Mårslet  Pedalerne    Standard 
  Lea  Sørensen  8000  Aarhus C  Dream Team    Standard 
  Vibeke  Sørensen  8230  Åbyhøj  Wien    Standard 
  Hanne Værum  Sørensen  8200  Aarhus N  Team Hanne    Standard 
  Helle  Sørensen  8700  Horsens  Tøserne fra Horsens     Standard 
  Helle  Sørensen  8300  Odder  Team Odder    Standard 
  Bettina Holdt  Sørensen  6650  Brørup  vi kan hvad vi vil    Standard 
  Jette  Sørensen  7500  Holstebro  Team moster    Standard 
  Gitte Plønd   Sørensen  8400  Ebeltoft  Ebeltoft MB tøser    Standard 
  Birgit  Sørensen  8680  Ry  BS    Standard 
  Heidi Beate  Theilmann  8300  Odder  Odder Cykel Klub    Standard 
  Marie  Thesbjerg  8680  Ry  Team Unicorn pink    Standard 
  Aase  Thesbjerg  7500  Holstebro  Aat    Standard 
  Lone Kaalund  Thiel  9000  Aalborg  Sundhedspedellerne    Standard 
  Lise  Thim  8660  Skanderborg  Lise Thim    Standard 
  Birgitte   Thingholm  8340  Malling  Amiga    Standard 
  Marianne  Thingholm  8800  Viborg  Amiga    Standard 
  Ritta  Thomadsen  8870  Langå  Thomadsen    Standard 
  Mette  Thomassen Lotzkat  7100  Vejle  Grejsdals børnehus    Standard 
  Berit  Thomsen  8660  Skanderborg  Kamstrup A/S    Standard 
  Mette  Thomsen  9000  Aalborg  Team H&M    Standard 
  Conny  Thomsen  8700  Horsens  Vi Kan    Standard 
  Alice  Thomsen  7500  Holstebro  Team Tveis    Standard 
  Stine Enghave  Thomsen  5250  Odense SV  Team Trust-Wilton    Standard 
  Henriette Wrang  Thomsen  8000  Aarhus C  De Flyvende Forstadsfruer    Standard 
  Anita  Thomsen  8930  Randers nø  Søstrene    Standard 
  Hanne  Thomsen-Mühlbrand  7280  7280  Cycling Sisters    Standard 
  Christina  Thygesen  4681  Herfølge  Team ACA    Standard 
  Lone   Toftgård  8240  Risskov  JammerQuinder     Elcykel 
  Linda  Toustrup  8660  Skanderborg  Kamstrup A/S    Standard 
  Susanne   Trust  8700  Horsens  Team Trust-Wilton    Standard 
  Anna  Tryk  6500  Vojens  One Way    Standard 
  Maiken   Trøjborg Jensen  8382  Hinnerup  Specialområde Autisme    Standard 
  Anette  Tybirk  8382  Hinnerup  Team A-skålen    Standard 
  Else  Tychsen  6800  Varde  Svane    Standard 
  Anne  Uhd  8260  Viby J  UHD    Standard 
  Ulla Helleskov  Uldal  6500  Vojens  Æ Vojens Piche    Standard 
  Marianne  Ulvskov  8700  Horsens  Tøserne fra Horsens     Standard 
  Randi  Valborg Rose  8660  Skanderborg  Kamstrup A/S    Standard 
  Bente  Velling  8940  Randers SV  Cykelmyggene    Standard 
  Birgit  Venø  7400  Herning  Snejbjerg Cykelmotion    Standard 
  Maria Antoinetta  Vernersen  8930  Randers NØ  TEAM BYLLE    Standard 
  Lorraine  Vernon  7100  Vejle  Grejsdals børnehus    Standard 
  Dorte  Vikkelsøe  6040  Egtved  Q Tøserne    Standard 
  Jane  Vilhelmsen  8420  Dejret  Team Vilhelmsen    Standard 
  Anne Marie  Vilhelmsen  8000  Århus C  Team Vilhelmsen    Standard 
  Joan Briks  Villadsen  8270  Højbjerg  De Flyvende Forstadsfruer    Standard 
  Jytte  Villumsen  8000  Århus C  Team Voksentøserne    Standard 
  EA  Vincent  7100  Vejle  Munkebjerg Hotel    Standard 
  Kristina  Vincent  8330  Beder  Team m/k    Standard 
  Anne  Visholm  8600  Silkeborg  De Røde Heste    Standard 
  Christina  Voigt  8471  Sabro  Cyk`linderne    Standard 
  Jytte  W Rasmussen  5000  Odense C  Wien    Standard 
  Bente  Watson  8751  Gedved  Team Gedved cykelpigerne    Standard 
  Mette Marie  Weinrich  8270  Højbjerg  De Flyvende Forstadsfruer    Standard 
  jane  Wenneberg  8660  Skanderborg  De seje søstre    Standard 
  Carina  Westergren  8361  Hasselager  3Sild    Standard 
  Tina   Willemann  8320  Mårslet  Dullerne 2019    Standard 
  Annette   Wind  6780  Skærbæk  LCK    Standard 
  Tine  Windfeld  8410  Rønde  Windfeld    Standard 
  Jannie  Wind-Friis  6000  Kolding  KBC    Standard 
  Karina   Winther Andersen   6630  Rødding   Strong Ladies Trying Hard     Standard 
  Jill  Wolker  7100  Vejle  Munkebjerg Hotel    Standard 
  Anna  Wowk Vestergaard  8230  Åbyhøj  Team PVD    Standard 
  Lise  Wraae  6000  Kolding  KBC    Standard 
  Helle  Wæde  5471  Søndersø  Foxy Ladies    Standard 
  Jette   Ø. Jeppesen  8660  Skanderborg  Kamstrup A/S    Standard 
  Birgit  Ørskov  7400  Herning  Snejbjerg Cykelmotion    Standard 
  Annemette  Østergaard  8230  Aabyhøj  IMPACT    Standard 
  Rikke Birkemose  Østergaard  8920  Randers nv  Cykelmyggene    Standard 
  Louise  Østergaard Thomsen  7500  Holstebro  Team Tveis    Standard 
  Inger  Åkesson  8400  Ebeltoft  Syddjurs Cykelsild    Standard 
  Ann  Aarby  8722  Hedensted  Parisergirls    Standard