Tour de Femme 2019 – Danmarks bedst servicerede motionscykelløb for kvinder
Deltagerliste Tour De Femme 2019
Tilmeldte i 2019: 639
Placering Fornavn Efternavn Postnr. By Holdnavn Startnummer Tid Cykeltype
  Janni  Meisner  0000  Aarhus  Diers Klinik  0107  Standard 
  Melina  Galle  0000  Aarhus  Diers Klinik  0113  Standard 
  Major Vandkanin  – cyklende vandbærer af 10. grad  0003  Hareskoven  StoneBros.dk  0395  Standard 
  Julie  Ahlgreen  1666  København  TeamJAK  0544  Standard 
  Nanna   de Fønss  1763  København   KBC  0227  Standard 
  Janne Klitgaard  Christensen  2100  København Ø  Klitgaard  0230  Standard 
  Elin  Koch  2100  København   De seje Q fra Khb og Hovedgård  0092  Standard 
  Rikke   Andersen  2200  København N  Grenaa Cykle Club  0171  Standard 
  Trine  Larsen  2300  Kbh. S.  Pink Ladies  0310  Standard 
  Jeanette  Holder  2300  Kbh. S.  Pink Ladies  0307  Standard 
  Tine  Lund  2300  Kbh. S.  Pink Ladies  0309  Standard 
  Tina   Skriver  2300  Kbh. S.  Pink Ladies  0308  Standard 
  Else   Ilsø  2680  Solrød Strand  Skønne qvinder  0357  Standard 
  Birthe  Knudsen  2680  Solrød Strand  Skønne qvinder  0356  Standard 
  Britt  Falskov  2680  Solrød Strand  Solrød Cykling  0373  Standard 
  Frieda  Petersen  2680  Solrød Strand  Solrød Cykling  0375  Standard 
  Marianne  Jørgensen  2680  Solrød Strand  Solrød Cykling  0377  Standard 
  Maj Britt  Raavig  2680  Solrød Strand  Solrød Cykling  0376  Standard 
  Anne  Pheiffer  2680  Solrød Strand  Solrød Cykling  0371  Standard 
  Birgitte  Marcher  2680  Solrød  Solrød Cykling  0372  Standard 
  Chanet  Simonsen  2680  Solrød  Solrød Cykling  0374  Standard 
  Lotte  Hvidberg  2700  Brønshøj  Team LJ  0495  Standard 
  Rikke  Holm  2860  Søborg  Rikke Lise  0329  Standard 
  Camilla   Bæk  2880  Bagsværd  Aldrig voksen   0011  Standard 
  Bettina  Olsen  3140  Ålsgårde   Cykeltøserne  0064  Standard 
  Lise   Baegaard  3250  Gilleleje  Rikke Lise  0328  Standard 
  Rie  Andersen  3480  Fredensborg  Cykeltøserne  0065  Standard 
  Kirsten  Bridgwood  4000  Roskilde   Bridgwood  0032  Standard 
  Helle  Eriksen  4000  Roskilde  Thor-fruerne   0552  Standard 
  Gitte   Lindgren  4200  Slagelse  start1953  0391  Standard 
  Sabrina  Andersen-Jensen  4200  Slagelse  Sabrina  0332  Standard 
  Karin  Jensen  4470  Svebølle  Jensen  0203  Standard 
  Zickan  Kristensen  4622  Havdrup  Solrød Cykling  0378  Standard 
  Anne-mette  Rasmussen  4640  Fakse  Team ACA  0436  Standard 
  Anja Friis  Rasmussen  4640  Fakse  Team ACA  0435  Standard 
  Christina  Thygesen  4681  Herfølge  Team ACA  0437  Standard 
  Jeanne   Bendix  4690  Haslev  Team LJ  0494  Standard 
  Anita  Sandvej  5000  Odense  Optimisterne  0293  Standard 
  Mette  Scheel-Hincke  5000  Odense C  Optimisterne  0294  Standard 
  Jytte  W Rasmussen  5000  Odense C  Wien  0617  Standard 
  Tina  Gryesten  5000  Odense C  gryesten.dk  0173  Standard 
  Susan  Arent  5000  odense  gryesten.dk  0172  Standard 
  Anne Marie  Smitt  5230  Odense m  Smitti  0360  Standard 
  Stine Enghave  Thomsen  5250  Odense SV  Team Trust-Wilton  0524  Standard 
  Rikke Lægg  Schaarup  5330  Munkebo  Grølfine  0174  Standard 
  Lissi  Pedersen  5390  Martofte  LP  0255  Standard 
  Marianne  Smith  5400  Bogense  Wien  0620  Standard 
  Helle  Wæde  5471  Søndersø  Foxy Ladies  0140  Standard 
  Anette  Hemmingsen  5471  Søndersø  Foxy Ladies  0138  Standard 
  Sam  Reilly  5471  Søndersø  Foxy Ladies  0142  Standard 
  Lisbeth  Korsgaard  5471  Søndersø  Foxy Ladies  0141  Standard 
  Britta Jul  Madsen  5471  Søndersø  Foxy Ladies  0139  Standard 
  Herdis  Lange Sørensen  5491  Blommenslyst  Wien  0616  Standard 
  Birthe Marie  Høgedal  5690  Tommerup  Wien  0615  Standard 
  Sanne  Søholm  5772  Kværndrup  Pedalhønsene  0303  Standard 
  Thilde   Riis   5800  Nyborg   Sprutten  0390  Standard 
  Laura  Jørgensen  5800  Nyborg  Nifty  0287  Standard 
  Linda  Andersen  5960  Marstal  Team Mødregruppe Ærø  0501  Standard 
  Tina  Petersen  5960  Marstal  Team Mødregruppe Ærø  0503  Standard 
  Ulla Mac Donald  Nørgaard  5960  Marstal  Team Mødregruppe Ærø  0504  Standard 
  Nadja Kildegård  Boye  5960  Marstal  Team Mødregruppe Ærø  0502  Standard 
  Karen   Ipsen  6000  Kolding  sck  0336  Standard 
  Lone  Enggaard  6000  Kolding  sck  0337  Standard 
  Henriette   Bjerre  6000  Kolding  Strong Ladies Trying Hard   0399  Standard 
  Jannie  Wind-Friis  6000  Kolding  KBC  0221  Standard 
  Lone  Elkjær  6000  Kolding  KBC  0225  Standard 
  Dorte  Mark Amby  6000  Kolding  KBC  0218  Standard 
  Lisa  Hansen  6000  Kolding  KBC  0223  Standard 
  Lise  Wraae  6000  Kolding  KBC  0224  Standard 
  Lone Bonde  Nielsen  6000  Kolding  KBC  0226  Standard 
  Sarah  Leth de Fønss  6000  Kolding  KBC  0228  Standard 
  Mariane  Mariane Jensen  6000  Kolding  Wien  0619  Standard 
  Anne-Marie   de Fønss  6000  Kolding  KBC  0215  Standard 
  Annette  Lock  6000  Kolding  KBC  0216  Standard 
  Charlotte  Bruun  6000  Kolding  We Can Do It   0608  Standard 
  Lene  Krogh  6000  Kolding  We Can Do It   0611  Standard 
  Birgitte  Svenningsen  6000  Kolding  We Can Do It   0607  Standard 
  Helle  Laursen  6000  Kolding  We Can Do It   0610  Standard 
  Lene Skolander  Fischlein  6040  Egtved  We Can Do It   0612  Standard 
  Inge Merethe  Andersen  6040  Egtved  Q Tøserne  0325  Standard 
  Gitte   Gade  6040  Egtved  Q Tøserne  0324  Standard 
  Pernille   Styrbæk  6040  Egtved  Q Tøserne  0326  Standard 
  Dorte  Vikkelsøe  6040  Egtved  Q Tøserne  0323  Standard 
  Annette  Petersen  6051  Almind  We Can Do It   0606  Standard 
  Anni  Povlsen  6051  Almind  Team dagen der på   0451  Standard 
  Bente  Kristensen  6051  Almind  KBC  0217  Standard 
  Lis  Bramsen  6064  Jordrup  We Can Do It   0613  Standard 
  Hanne  Henneberg  6091  Bjert  KBC  0220  Standard 
  Dorthe  Gregersen  6091  Bjert  KBC  0219  Standard 
  Dorte Holm  Hansen  6100  Haderslev  Route 66  0330  Standard 
  Bente  Staub  6100  Haderslev   Susdal   0412  Standard 
  Lise   Dahl Christiansen  6100  Haderslev  Wien  0618  Standard 
  Karen Norlyk  Hjort  6200  Åbenrå  KAN  0212  Standard 
  Annette  Hansen  6240  Løgumkloster  LCK  0243  Standard 
  Ninna   Callsen  6240  Løgumkloster  LCK  0245  Standard 
  Anita  Paysen  6240  Løgumkloster  Løgumkloster  0257  Standard 
  Henriette  Henriksen  6360  Tinglev  Æ Cykelgniste  0630  Standard 
  Tove  Jørgensen  6392  Bolderslev  Æ Cykelgniste  0632  Standard 
  Tove dinesen   Jørgensen  6392  Bolderslev  Æ Cykelgniste  0633  Standard 
  Anna-Karina  Kolmos   6392  Bolderslev  Æ Cykelgniste  0627  Standard 
  Petra Vig  Jørgensen  6392  Bolderslev  Æ Cykelgniste  0631  Standard 
  Christa Rosenlund   Meilandt  6392  Bolderslev  Æ Cykelgniste  0628  Standard 
  Gitte  Hansen  6392  Bolderslev  Æ Cykelgniste  0629  Standard 
  Kirsten  Jespersen  6500  Vojens  One Way  0291  Standard 
  Anna  Tryk  6500  Vojens  One Way  0290  Standard 
  Ulla Helleskov  Uldal  6500  Vojens  Æ Vojens Piche  0634  Standard 
  Susanne  Jensen  6580  Vamdrup  We Can Do It   0614  Standard 
  Tina  Mogensen  6600  Vejen  Strong Ladies Trying Hard   0403  Standard 
  Karina   Winther Andersen   6630  Rødding   Strong Ladies Trying Hard   0400  Standard 
  Lene Oster  Süberkrüb  6630  Rødding  Strong Ladies Trying Hard   0401  Standard 
  Susan  Holm  6630  Rødding  Strong Ladies Trying Hard   0402  Standard 
  Bettina Holdt  Sørensen  6650  Brørup  vi kan hvad vi vil  0599  Standard 
  Susanne  Larsen  6650  Brørup  vi kan hvad vi vil  0602  Standard 
  Linette  Hansen  6650  Brørup  vi kan hvad vi vil  0601  Standard 
  Jette  Groth  6650  Brørup  vi kan hvad vi vil  0600  Standard 
  Sanne Hull  Hartmann  6650  Brørup  De fantastiske 3  0068  Standard 
  Astrid  Sønderberg  6650  Brørup  De fantastiske 3  0066  Standard 
  Elsebet   Ebbesen  6650  Brørup  De fantastiske 3  0067  Standard 
  Bodil   Kristensen  6690  Gørding  De seje tøser  0099  Standard 
  Sidsel   Skov  6700  Esbjerg  Team Hindbærsnitte  0477  Standard 
  Maria  Lehmann  6700  Esbjerg  Team Hindbærsnitte  0473  Standard 
  Pernille  Refslund  6700  Esbjerg  Team Hindbærsnitte  0476  Standard 
  Marianne  Lehmann  6700  Esbjerg  Team Hindbærsnitte  0474  Standard 
  Tina  Rønn  6700  Esbjerg  Team Hindbærsnitte  0479  Standard 
  Ronja Ries  Højbjerg  6700  Esbjerg  Team Knoldeflod  0490  Standard 
  Trine  Sandgaard  6700  Esbjerg  Team Knoldeflod  0491  Standard 
  Tanja  Guldager Aggerholm  6710  Esbjerg V  Team Hindbærsnitte  0478  Standard 
  Marie  Højgaard Jørgensen  6710  Esbjerg V  Team Hindbærsnitte  0475  Standard 
  Dana  Lentz  6710  Esbjerg V  Team Hindbærsnitte  0472  Standard 
  Birthe  Christensen  6710  Esbjerg V  Team Hindbærsnitte  0471  Standard 
  Hanne Kjuul  Christiansen  6740  Bramming  De seje tøser  0102  Standard 
  Linda  Josefsen  6740  Bramming  De seje tøser  0104  Standard 
  Birthe  Hundebøl  6740  Bramming  De seje tøser  0097  Standard 
  Birthe Sofie  Hansen  6740  Bramming  De seje tøser  0098  Standard 
  Sara  Brandt  6760  Ribe  De seje tøser  0105  Standard 
  Emilie  Brandt  6760  Ribe  De seje tøser  0101  Standard 
  Christina  Andreassen  6760  Ribe  De seje tøser  0100  Standard 
  Jytte N.L.   Kruse  6760  Ribe  De seje tøser  0103  Standard 
  Lene  Steinicke  6760  Ribe  TEAM FUTTE  0462  Standard 
  Lise  Dahlgaard  6760  Ribe  TEAM FUTTE  0463  Standard 
  Birgitte Munch  Lassen  6760  Ribe  TEAM FUTTE  0461  Standard 
  Liselotte  Liselotte Christensen  6760  Ribe  TEAM FUTTE  0464  Standard 
  Annette   Wind  6780  Skærbæk  LCK  0244  Standard 
  Helle  Hansen  6800  Varde  Børges Guld  0035  Standard 
  Else  Tychsen  6800  Varde  Svane  0414  Standard 
  Birgit  Nielsen  6840  Oksbøl  De seje tøser  0096  Standard 
  Nina  Mortensen  6950  Ringkøbing  Kloster CC  0231  Standard 
  Julie   Abildgaard  6950  Ringkøbing  Team Abildgaard  0434  Standard 
  Annemette  Abildgaard  6960  Hvide Sande  Team Abildgaard  0433  Standard 
  Rikke  Friis  7000  Fredericia  Grejsdals børnehus  0166  Standard 
  JAne  Larsson  7000  FRedericia  Munkebjerg Hotel  0284  Standard 
  Tina  Høll  7000  FREDERICIA  TH-Regnskab  0562  Standard 
  Susanne  Lund  7000  Fredericia  Fru Lund  0145  Standard 
  Alice  Hansen  7000  Fredericia  Alice  0015  Standard 
  Birgitte Dyrbye  Jensen  7080  Børkop  Pedalhønsene  0302  Standard 
  Bente  Levesen  7080  Børkop  Pedalhønsene  0301  Standard 
  Gabriele  Jerono-Michelsen  7100  Vejle  We Can Do It   0609  Standard 
  Gunhild Brinch  Lihn  7100  Vejle  Skibet Chicks  0351  Standard 
  Maybritt  Dyring  7100  Vejle  Skibet Chicks  0353  Standard 
  Tina   Søgaard  7100  7100  Skibet Chicks  0354  Standard 
  Charlotte   Dupont  7100  Vejle  Skibet Chicks  0349  Standard 
  Claudine   Mørk  7100  Vejle  Skibet Chicks  0350  Standard 
  Kari  Overladen  7100  Vejle  Skibet Chicks  0352  Standard 
  Annette  Kirkegaard  7100  Vejle  Skibet Chicks  0348  Standard 
  Louise  Ihun  7100  Vejle  Munkebjerg Hotel  0286  Standard 
  Helle  Madsen  7100  Vejle  Munkebjerg Hotel  0283  Standard 
  EA  Vincent  7100  Vejle  Munkebjerg Hotel  0282  Standard 
  Jill  Wolker  7100  Vejle  Munkebjerg Hotel  0285  Standard 
  Lorraine  Vernon  7100  Vejle  Grejsdals børnehus  0164  Standard 
  Bethina  Mortensen  7100  Vejle  Grejsdals børnehus  0160  Standard 
  Henriette  Enevoldsen  7100  vejle  Grejsdals børnehus  0161  Standard 
  Jane  Mortensen  7100  Vejle  Grejsdals børnehus  0162  Standard 
  Kathrine  Skøtt  7100  Vejle  Grejsdals børnehus  0163  Standard 
  Mette  Thomassen Lotzkat  7100  Vejle  Grejsdals børnehus  0165  Standard 
  Margit  Sønnichsen  7100  Vejle  MS  0277  Standard 
  Lene  Hjerrild  7130  Juelsminde  Hjerrild  0186  Standard 
  Hanne  Thomsen-Mühlbrand  7280  7280  Cycling Sisters  0045  Standard 
  Anja  Riishede  7300  Jelling  Team Riishede  0513  Standard 
  Mette  Petersen   7321  Gadbjerg  Give Cykelklub Ladies only  0158  Standard 
  Gitte   Dahl Lorentzen   7323  Give  Give Cykelklub Ladies only  0154  Standard 
  Hanne  Bork  7323  Give  Give Cykelklub Ladies only  0155  Standard 
  BIrgitte  Damgaard  7323  Give  Give Cykelklub Ladies only  0153  Standard 
  Karin   Mikkelsen   7323  Give  Give Cykelklub Ladies only  0156  Standard 
  Kirsten   Birkelund Johansen  7323  Give  Give Cykelklub Ladies only  0157  Standard 
  Ninna  Abildtrup Rasmussen  7323  Give  Give Cykelklub Ladies only  0159  Standard 
  Connie  Jensen  7400  Herning  Femme De Fatale   0128  Standard 
  Chanett   Christensen  7400  Herning  Femme De Fatale   0127  Standard 
  Jette  Nemeth  7400  Herning  Femme De Fatale   0131  Standard 
  Jette   Kiilerich   7400  Herning  Femme De Fatale   0130  Standard 
  Henriette  Karlsson  7400  HERNING  Femme De Fatale   0129  Standard 
  Majbrith  Mikkelsen  7400  Herning  Majer  0258  Standard 
  Karen  Nørgaard Madsen  7400  Henring  Snejbjerg Cykelmotion  0368  Standard 
  Inge  Kofod Hjøllund  7400  Herning  Snejbjerg Cykelmotion  0366  Standard 
  Inge  Lund  7400  Herning  Snejbjerg Cykelmotion  0367  Standard 
  Bodil   Rinder Larsen  7400  Herning  Snejbjerg Cykelmotion  0364  Standard 
  Herdis  Pedersen  7400  Herning  Snejbjerg Cykelmotion  0365  Standard 
  Louise Bak  Nyborg  7400  Herning  Snejbjerg Cykelmotion  0370  Standard 
  Lisbeth   Nisbeth   7400  Herning  Snejbjerg Cykelmotion  0369  Standard 
  Anna marie  Lauridsen  7400  Herning  Snejbjerg Cykelmotion  0361  Standard 
  Birgit  Venø  7400  Herning  Snejbjerg Cykelmotion  0362  Standard 
  Birgit  Ørskov  7400  Herning  Snejbjerg Cykelmotion  0363  Standard 
  Pernille Buskov  Nielsen  7400  Herning  Team Buskov  0447  Standard 
  Karin  Jespersen  7470  KARUP J  Pedaltramperne  0306  Standard 
  Helle  Frølich  7470  Karup  Pedaltramperne  0305  Standard 
  Bente  Serritslev  7470  Karup  Pedaltramperne  0304  Standard 
  Pia  Jakobsen  7470  Karup J  P&T  0296  Standard 
  Christina  Stenbye  7470  Karup  Stonetown's  0397  Standard 
  Hanne  Stenbye  7470  Karup  Stonetown's  0398  Standard 
  Anette  Stubberup  7500  Holstebro  Mejrup cykelklub  0271  Standard 
  Aase  Thesbjerg  7500  Holstebro  Aat  0639  Standard 
  Sigrid  Antonsen  7500  Holstebro  Mejrup Cykel Club  0269  Standard 
  Vibeke Holmann   Opstrup  7500  Holstebro  Mejrup Cykel Club  0270  Standard 
  Lone  Clemmensen  7500  Holstebro  Mejrup Cykel Club  0268  Standard 
  Jette  Haislund  7500  Holstebro  Mejrup Cykel Club  0267  Standard 
  Bente  Haislund  7500  Holstebro  Mejrup Cykel Club  0266  Standard 
  Louise  Østergaard Thomsen  7500  Holstebro  Team Tveis  0528  Standard 
  Alice  Thomsen  7500  Holstebro  Team Tveis  0526  Standard 
  Astrid  Ejlersen  7500  Holstebro  Team moster  0499  Standard 
  Jette  Sørensen  7500  Holstebro  Team moster  0500  Standard 
  Rikke Buskov  Nielsen  7500  Holstebro  Team Buskov  0448  Standard 
  Birte  Svendsen  7500  Holstebro  De Røde Heste  0089  Standard 
  inger  hartvigsen  7500  holsbro  De Røde Heste  0091  Standard 
  Helga  Jørgensen  7500  Holstebro  De Røde Heste  0090  Standard 
  Grethe  Nielsen  7560  Hjerm  Team Tveis  0527  Standard 
  Lillian  Krog  7800  Skive  Lillian  0249  Standard 
  Jette  Krog  7800  Skive  Team K  0484  Standard 
  runa  krog  7830  vinderup  krog  0242  Standard 
  Gertrud  Jensen  8000  Århus C  GERTRUDS  0146  Standard 
  Mette Bækmark  Bisper  8000  Aarhus C  Ayaan  0024  Standard 
  Mette  Andersen  8000  Aarhus C  Grenaa Cykle Club  0169  Standard 
  Louisa  Hollmann  8000  Aarhus C  Team vierherformaden  0533  Standard 
  Kirstine  Boysen  8000  Aarhus C  Team vierherformaden  0532  Standard 
  Liza   Diers  8000  Aarhus  Diers Klinik  0111  Standard 
  Lise  Friis  8000  Aarhus  Diers Klinik  0110  Standard 
  Kathrine  Mortensen  8000  Aarhus  Tour de Skovvang  0570  Standard 
  Jeanette  Schmidt Kjær  8000  Aarhus C  IMPACT  0194  Standard 
  Kirsten  Dyrman  8000  Aarhus C  Team DUP  0457  Standard 
  Charlotte  Storgaard  8000  Aarhus C  Team DUP  0455  Standard 
  Pia  Kjeldsen  8000  Aarhus C  Team DUP  0460  Standard 
  Lisa Sannes  Jensen  8000  Aarhus C  Team DUP  0458  Standard 
  Maria Ester  Martensen  8000  Aarhus C  Team DUP  0459  Standard 
  Ann Charlott Thisted  Sørensen  8000  Aarhus C  Team DUP  0454  Standard 
  Dorte   Melchior  8000  Århus  3Sild  0006  Standard 
  Lene  Jakobsen  8000  Aarhus C  Team Lene  0493  Standard 
  Stine  Lyngborg  8000  Århus  Slyngelborg  0359  Standard 
  Mette  Snedker   8000  Aarhus   Op på hesten..   0292  Standard 
  Kamilla M.  Rasmussen   8000  Århus  Team Mannemar  0498  Standard 
  Alice  Jensen   8000  Århus   Flying A&R  0133  Standard 
  Gitte  Corneliussen  8000  Århus C  Kragerne  0235  Standard 
  Julie  Spanner Kloppenborg  8000  Aarhus C  IMPACT  0195  Standard 
  Sissel  Ottosen  8000  Aarhus  Børges Guld  0036  Standard 
  Lene  Bøcker  8000  Aarhus  Bøckers Bike   0034  Standard 
  Marianne  Gutte  8000  Århus C  Kragerne  0239  Standard 
  Emma Mølgaard   Andersen  8000  Aarhus C  Dream Team  0116  Standard 
  Lea  Sørensen  8000  Aarhus C  Dream Team  0117  Standard 
  Stine  Bräuner Poulsen  8000  Aarhus C  Alexanders guldpiger  0014  Standard 
  Anne Kathrine  Ivarsen  8000  Aarhus C  TeamJAK  0543  Standard 
  Stine   Bigum  8000  Aarhus C  Malerchiks  0261  Standard 
  Maja  Johansson  8000  Aarhus   De Fantastiske Fem  0072  Standard 
  Sigrun  Smith  8000  Århus  Wien  0622  Standard 
  Dorte Oksbjerre  Mortensen  8000  aarhus  Strålende  0407  Standard 
  Malene Due  Malene Due Andersen  8000  Aarhus c  Cyk`linderne  0054  Standard 
  Jytte  Villumsen  8000  Århus C  Team Voksentøserne  0538  Standard 
  Cykelbørsten  – svinger kost i alle sving  8000  Aarhus  StoneBros.dk  0393  Standard 
  EL-tempo Gigante  – Tourelektriker  8000  Aarhus  StoneBros.dk  0394  Elcykel 
  Cykelbørsten  – officiel rutefejemand  8000  Aarhus C  3fisk  0004  Standard 
  Agnete  Horup  8000  Århus C  Team Horup  0482  Standard 
  Anne Marie  Vilhelmsen  8000  Århus C  Team Vilhelmsen  0534  Standard 
  Mille Mejlby   Hansen  8000  Aarhus C  VMC  0605  Standard 
  Henriette Wrang  Thomsen  8000  Aarhus C  De Flyvende Forstadsfruer  0076  Standard 
  Amanda  Hansen  8000  Århus C  Team Daugaard  0452  Standard 
  Stine  Juul Pedersen  8000  Århus C  Biking Soccer Girls   0028  Standard 
  Laura  Karlsson  8000  Aarhus C  Team Karlsson  0486  Standard 
  Sisse  Karlsson  8000  Aarhus C  Team Karlsson  0488  Standard 
  Gitte  Møller  8000  Aarhus C  Gitte  0152  Standard 
  Anna   Seeberg  8000  Aarhus C  Amiga  0016  Standard 
  Britt  Morville  8000  Aarhus  Amiga  0018  Standard 
  Line  Lorenz  8000  Aarhus  Diers Klinik  0108  Standard 
  Lise  Jensen  8200  Århus N  Corridore  0041  Standard 
  Inge  Bohsen  8200  Aarhus  Cyk`linderne  0052  Standard 
  Hanne Værum  Sørensen  8200  Aarhus N  Team Hanne  0470  Standard 
  Hrønn   Bliesmann  8200  Århus N  Team Tidens Farver  0520  Standard 
  Hanne  Friis  8200  Aarhus N  Hannes  0177  Standard 
  Nanna   Sutter  8200  Århus  Aldrig voksen   0012  Standard 
  Lissie   Fuhlendorff   8200  Århus N  Flyvende farmor  0135  Standard 
  Mia Vad   Christensen  8200  Trøjborg  Biolytter på hjul  0030  Standard 
  Stine  Hedelund  8200  Århus N  XXXXX  0626  Standard 
  Heidi  Schmidt  8200  Aarhus N  Tour de Skovvang  0569  Standard 
  Line  Oetzmann  8200  Aarhus N  Diers Klinik  0109  Standard 
  Maja Laursen  Bøje  8210  Aarhus V  Cykelmyggene  0061  Standard 
  Dorte  Handberg  8210  Århus V  Dudsen  0118  Standard 
  Jenny Blechingberg  Friis  8210  Aarhus V  Superlaget  0411  Standard 
  Helle Brandt  Andersen  8210  Aarhus V  Cyk`linderne  0050  Standard 
  Mette Mejlby  Hansen  8210  Aarhus V  VMC  0604  Standard 
  Marianne  Skov Krøtel  8210  Aarhus V  Amiga  0020  Standard 
  Ruth  Birnbaum  8220  Brabrand  Cyk`linderne  0055  Standard 
  Karin   Brændstrup  8220  Brabrand  Q Turtles  0321  Standard 
  Janne   Bjerring  8230  Aabyhøj  IMPACT  0193  Standard 
  Birita  Hendriksdottir  8230  Åbyhøj  Biolytter på hjul  0029  Standard 
  Charlotte  Rahbek  8230  Åbyhøj  Vi feder den  0595  Standard 
  Mie  Olesen  8230  Åbyhøj  Vi feder den  0596  Standard 
  Anna  Wowk Vestergaard  8230  Åbyhøj  Team PVD  0512  Standard 
  Annemette  Østergaard  8230  Aabyhøj  IMPACT  0191  Standard 
  Pia Pank  Sønderby  8230  8230 Åbyhøj  PP50  0319  Standard 
  Karin  Kracht  8230  Aabyhøj  Cyk`linderne  0053  Standard 
  Vibeke  Sørensen  8230  Åbyhøj  Wien  0623  Standard 
  Monica   Maagaard Krog  8230  Åbyhøj  Biking Soccer Girls   0027  Standard 
  Karin  Skov  8240  Risskov  Amiga  0019  Standard 
  Thea  Nørholm  8240  Risskov   KBC  0229  Standard 
  Anne Grethe   Mogensen  8240  Risskov  Cyk`linderne  0046  Standard 
  Lone   Toftgård  8240  Risskov  JammerQuinder   0201  Elcykel 
  Lise  Drescher  8240  Risskov  JammerQuinder   0200  Standard 
  Ulla  jJacobsen  8240  Risskov  JammerQuinder   0202  Standard 
  Dorthe Sølvkær  Ehlers  8240  Risskov  Strålende  0408  Standard 
  Malene  Bach  8240  Risskov  Team m/k  0497  Standard 
  Gertrud  Pahuus  8240  Risskov  Girlpower 2019  0148  Standard 
  Karina Toftgaard  Matthiesen  8240  Risskov  Team DUP  0456  Standard 
  Kirsten   Bargholz  8250  Egå  Bargholz  0025  Standard 
  Belinda  Adserballe  8250  Egå  IMPACT  0192  Standard 
  Lone Elleberg  Justesen  8250  Egå  Elleberg  0125  Standard 
  Birgit  Elleberg  8250  Egå  Elleberg  0124  Standard 
  Vera  Schweer  8250  Egå  TMC  0568  Standard 
  Anita   Jacobsen  8250  Egå  Tryg og Nordea Liv & Pension Idrætsklub  0576  Standard 
  Else  Mejlgaard  8260  Viby J  Sypigerne  0425  Standard 
  Bente  Gjørup  8260  Viby J  Sypigerne  0424  Standard 
  Astrid Løjtnant  Jørgensen  8260  Viby Jylland  A.LT.  0010  Standard 
  Birgit  Egesbæk  8260  Viby j  JammerQuinder   0197  Standard 
  Margit  Andersen  8260  Viby J  Strålende  0409  Standard 
  Laura Holm Kruse  Kruse  8260  Viby J  De Fantastiske Fem  0071  Standard 
  Lise  Mortensen  8260  Viby J  Lise  0253  Standard 
  Mette Primdahl  Rasmussen  8260  Viby J  Diers Klinik  0114  Standard 
  Anne  Uhd  8260  Viby J  UHD  0593  Standard 
  Aase  Sejersen  8270  Højbjerg  Sejersen  0340  Standard 
  Birgitte  Bertelsen  8270  Højbjerg  Vi feder den  0594  Standard 
  Helle   Olsen  8270  Højbjerg   Kragerne  0236  Standard 
  Dorte  Arentoft   8270  Højbjerg  Kragerne  0234  Standard 
  Britt  Malling  8270  Højbjerg  Kragerne  0233  Standard 
  Lone  Rysgaard  8270  Højbjerg  Kragerne  0238  Standard 
  Anette  Malling  8270  Højbjerg  Kragerne  0232  Standard 
  Susanne  Kristensen  8270  Højbjerg  Kragerne  0241  Standard 
  Lene  Fischer  8270  Højbjerg  LEMA  0246  Standard 
  Helle Sabroe   Bitsch  8270  Højbjerg  Cyk`linderne  0051  Standard 
  Lillian  Simonsen  8270  Højbjerg  Team Voksentøserne  0539  Standard 
  Grethe  Olesen  8270  Danmark  Team Voksentøserne  0537  Standard 
  Annelise  Poulsen  8270  Højbjerg  Team Voksentøserne  0536  Standard 
  Annette  Schouboe  8270  Højbjerg  Strålende  0404  Standard 
  Helle   Møller  8270  Højbjerg  De Flyvende Forstadsfruer  0075  Standard 
  Mette Marie  Weinrich  8270  Højbjerg  De Flyvende Forstadsfruer  0079  Standard 
  Joan Briks  Villadsen  8270  Højbjerg  De Flyvende Forstadsfruer  0077  Standard 
  Lene  Hansen  8270  Højbjerg  De Flyvende Forstadsfruer  0078  Standard 
  Eva L.  Hansen  8270  Højbjerg  Sypigerne  0426  Standard 
  Joan  Nowak  8300  Odder  KBC  0222  Standard 
  Helle  Sørensen  8300  Odder  Team Odder  0509  Standard 
  Camilla  Rendtslev  8300  Odder  Camilla Rendtslev   0037  Standard 
  Lone   Nielsen  8300  Odder  Alexanders guldpiger  0013  Standard 
  Ellen Bie  Jensen  8300  Odder  Ellen  0126  Standard 
  Trine  Ebdrup  8300  Odder  Team Odder -  0510  Standard 
  Marlene  Jensen  8300  Odder  Team Unicorn  0530  Standard 
  Pia  Mayoh  8300  Odder  Team Odder hold 4  0511  Standard 
  Gitte Vorup Rask   Jensen  8300  Odder  Hold1  0190  Standard 
  Marianne   Jensen  8300  Odder  Femme Fatale  0132  Standard 
  Lone  Simonsen  8300  Odder  De to  0106  Standard 
  Heidi Beate  Theilmann  8300  Odder  Odder Cykel Klub  0289  Standard 
  Birte   Snedker  8305  Samsø  Samsø`tramper  0333  Standard 
  lisbeth   bager nielsen  8305  samsø  Samsø`tramper  0334  Standard 
  Linda   Brøndum  8310  Tranbjerg  Linda gør det  0250  Standard 
  Kathrine   Andersen  8320  Mårslet  Team Mårslet  0505  Standard 
  Laura  Moeslund  8320  Mårslet  8320LM/MB  0008  Standard 
  Marie  Bendix  8320  Mårslet  8320LM/MB  0009  Standard 
  Bente  Fallesen  8320  Mårslet  Fru F  0143  Standard 
  Sarah  Lange  8320  Mårslet  Sarah  0335  Standard 
  Kristi  Lyngborg  8320  Mårslet  Slyngelborg  0358  Standard 
  Susanne  Sørensen  8320  Mårslet  Pedalerne  0299  Standard 
  Ulla   Kudahl  8320  Mårslet  Pedalerne  0300  Standard 
  Tina   Willemann  8320  Mårslet  Dullerne 2019  0121  Standard 
  Pernille   Dyhe  8320  Mårslet  Dullerne 2019  0120  Standard 
  Linda  Jøhnke  8330  Beder  Overby  0295  Standard 
  Kristina  Vincent  8330  Beder  Team m/k  0496  Standard 
  Dorte  Petersen  8330  Beder  Strålende  0406  Standard 
  Ellen  Gang Larsen  8340  Malling  De Flyvende Forstadsfruer  0074  Standard 
  Birgitte   Thingholm  8340  Malling  Amiga  0017  Standard 
  Anette Bloch  Sandgaard  8340  Malling  Team Knoldeflod  0489  Standard 
  Anette  Schultz  8340  Malling  Dullerne 2019  0119  Standard 
  Nete  Gaardsmand  8355  Solbjerg  Team Karla og Gustav  0485  Standard 
  Deborah  Halle  8355  Solbjerg   Odder Cykel Klub  0288  Standard 
  Tove  Borg  8355  Solbjerg  Tidens Farver  0563  Standard 
  Lene  Staub  8355  Solbjerg  Susdal   0413  Standard 
  Anne Mette  Randers  8355  Solbjerg  Ællingerne med blødt (K)  0635  Standard 
  Mai  Gisselmann  8361  Hasselager  LEMA  0247  Standard 
  Carina  Westergren  8361  Hasselager  3Sild  0005  Standard 
  Jeanne  Nissen  8362  Hørning  Team Unicorn  0529  Standard 
  pia  larsen  8362  hørning  Kragerne  0240  Standard 
  Mette  Elmelund Svensson  8362  Hørning  Wien  0621  Standard 
  Pia Beyerholm  Larsen  8370  Hadsten  Heidi og Louise   0180  Standard 
  Anne   Ditlev  8370  Hadsten  TRF-pigerne  0572  Standard 
  Hanne  Kjærgaard   8379  Hadsten   TRF-pigerne  0573  Standard 
  Bodil  Birk  8381  Tilst  Strålende  0405  Standard 
  Bodil Marie  Jensen  8382  hinnerup  Cyk`linderne  0047  Standard 
  Hanne  Henriksen  8382  Hinnerup  Team A-skålen  0441  Standard 
  Jeanette  Simonsen  8382  Hinnerup  Team A-skålen  0442  Standard 
  Lene  Noes  8382  Hinnerup  Team A-skålen  0443  Standard 
  Anette  Tybirk  8382  Hinnerup  Team A-skålen  0440  Standard 
  Lone   Kjær  8382  Hinnerup  Team A-skålen  0444  Standard 
  Bente  Horup  8382  Hinnerup  Team Horup  0483  Standard 
  Louise   Erneberg  8382  Hinnerup  Heidi og Louise   0179  Standard 
  Heidi  Preiss - Sørensen  8382  Hinnerup  Heidi og Louise   0178  Standard 
  Karin  Pinderup  8382  Hinnerup  Girlpower 2019  0149  Standard 
  Mette  Elgaard balle  8382  Hinnerup  Girlpower 2019  0151  Standard 
  Annette  Jensen  8382  Hinnerup  Girlpower 2019  0147  Standard 
  Lisbeth  Schøler  8382  Hinnerup  Girlpower 2019  0150  Standard 
  Astrid  Krog  8382  Hinnerup  Tittierne  0564  Standard 
  Mette Lene  Christensen  8382  Hinnerup  Mosepigerne  0276  Standard 
  Marianne   Holm  8382  Hinnerup  3Sild  0007  Standard 
  Christina  Carøe  8382  Hinnerup  The three cows  0545  Standard 
  Lise   Kaa  8382  Hinnerup  Specialområde Autisme  0379  Standard 
  Lone   Bülow Friis  8382  Hinnerup  Specialområde Autisme  0380  Standard 
  Lone   Moldt  8382  Hinnerup  Specialområde Autisme  0381  Standard 
  Maiken   Trøjborg Jensen  8382  Hinnerup  Specialområde Autisme  0382  Standard 
  Marianne   Serritslev  8382  Hinnerup  Specialområde Autisme  0383  Standard 
  Pia   Jørgensen  8382  Hinnerup  Specialområde Autisme  0384  Standard 
  Hanne  Knudsen  8400  Ebeltoft  TRØ19  0577  Standard 
  Susanne  Brøgger  8400  Ebeltoft  MTB Tøser  0280  Standard 
  Eva   Ingemar  8400  Ebeltoft  Ebeltoft løb og motion  0122  Standard 
  Birgitte   Nielsen  8400  Ebeltoft  Sprinterne ;-)  0387  Standard 
  Gitte Plønd   Sørensen  8400  Ebeltoft  Ebeltoft MB tøser  0123  Standard 
  Helle  Andersen  8400  Ebeltoft  Team Daugaard  0453  Standard 
  Inger  Åkesson  8400  Ebeltoft  Syddjurs Cykelsild  0422  Standard 
  Inga  Nielsen  8410  Rønde  Syddjurs Cykelsild  0421  Standard 
  Bente  Havmøller  8410  Rønde  Syddjurs Cykelsild  0419  Standard 
  Pia  Sjællænder  8410  Rønde  Søstrene  0429  Standard 
  Tine  Windfeld  8410  Rønde  Windfeld  0624  Standard 
  Lis Blond   Povlsen  8410  Ugelbølle  Q Turtles  0322  Standard 
  Marina Bakmand  Jensen  8420  Knebel  Marina  0262  Standard 
  Betsy Dahlgaard  Nielsen  8420  Tved, Knebel  Syddjurs Cykelsild  0420  Standard 
  Jane  Vilhelmsen  8420  Dejret  Team Vilhelmsen  0535  Standard 
  Kirsten  Gylling  8444  Balle  Sidevind  0342  Standard 
  Pia  Laursen  8450  Hammel  TRF-pigerne  0575  Standard 
  Marianne  Nielsen  8450  Hammel  TRF-pigerne  0574  Standard 
  Hanne  Bang Bligaard  8450  Hammel  Route 66  0331  Standard 
  Lene Rewitz  Søndergaard  8450  Hammel  Lene2019  0248  Standard 
  Bente Nørgaard  Skovbjerg  8450  Hammel  Skovbjerghus  0355  Standard 
  Dorthe  Lassen  8464  Galten  Cyk`linderne  0049  Standard 
  Christina  Voigt  8471  Sabro  Cyk`linderne  0048  Standard 
  Vita  Mølgaard  8471  Sabro  Vips  0603  Standard 
  Stine  Stidsen  8471  Sabro  Sypigerne  0427  Standard 
  Lis  Hansen  8500  Grenaa  Hjortesild  0188  Standard 
  Jane  Je se   8500  Grenaa  Hjortesild  0187  Standard 
  Tina Schaumann  Sørensen  8500  Grenaa  TEAM Hjemmeplejen  0481  Standard 
  Mona  Kahr Andersen  8500  Grenå  Grenaa Cykle Club  0170  Standard 
  Lisbet  Ginnerup  8500  Grenaa  Grenaa Cykle Club  0168  Standard 
  Hanne  Andersen  8500  Grenå  Grenaa Cykle Club  0167  Standard 
  Rikke   Munksgaard  8520  Lystrup  TRØ19  0579  Standard 
  Bodil Lind   Andersen  8520  Lystrup  Q Turtles  0320  Standard 
  Olga Anita  Duesund  8520  Lystrup  Anita  0022  Standard 
  Mette  Jørgensen  8530  Hjortshøj  TMC  0567  Standard 
  Britta Ustrup  Mogensen  8530  Hjortshøj  TMC  0565  Standard 
  Dorte Vitt   Bagner  8541  Skødstrup   TMC  0566  Standard 
  Primus Motor  – løbskommisær  8541  Skødstrup  StoneBros.dk  0396  Elcykel 
  Camilla  Bargholz  8541  Skødstrup  Mette Lystrøm  0273  Standard 
  Lena Gam  Petersen  8541  Skoedstrup  Team Lein  0492  Standard 
  Nadia  Knudsen  8541  Skødstrup  Diers Klinik  0115  Standard 
  Rikke Engbo  Andersen  8541  Skødstrup  Team Skovvang  0514  Standard 
  Pernille  Karlsson  8544  Mørke  Team Karlsson  0487  Standard 
  Hanne  Strunge  8550  Ryomgård   Sidevind  0341  Standard 
  Mette  Nielsen  8560  Kolind  CK Djurs  0039  Standard 
  Kirsten  Nielsen  8560  Kolind  CK Djurs  0038  Standard 
  Lis  Klysner  8585  Fjellerup  Trf pigerne  0571  Standard 
  Conni  Skov  8586  Ørum Djurs  TEAM Hjemmeplejen  0480  Standard 
  Lene  Frost  8600  Silkeborg  Fru Frost  0144  Standard 
  Charlotte  Højbjerre  8600  Silkeborg  De flyvende Qvinder  0085  Standard 
  Anita   Jæger  8600  Silkeborg  De flyvende Qvinder  0082  Standard 
  Conny  Frost  8600  Silkeborg  De flyvende Qvinder  0086  Standard 
  Britta   Riishede  8600  Silkeborg  De flyvende Qvinder  0084  Standard 
  Anette  Laustsen  8600  Silkeborg  De flyvende Qvinder  0081  Standard 
  Birgitte  Mølkjær  8600  Silkeborg  De flyvende Qvinder  0083  Standard 
  Winnie  Julskjær  8600  Silkeborg  De flyvende Qvinder  0087  Standard 
  Ane  Skov  8600  Silkeborg  De flyvende Qvinder  0080  Standard 
  Aase  Hjaltason  8600  Silkeborg  start1953  0392  Standard 
  Sara  Senius  8600  silkeborg  Mor & Datter  0275  Standard 
  Gitte  Senius  8600  silkeborg  Mor & Datter  0274  Standard 
  Gitte  Lund Bæk  8600  Silkeborg  Lundbaekki  0256  Standard 
  Britt  Ljungström  8600  Silkeborg   JammerQuinder   0199  Standard 
  Camilla  Nielsen  8600  Silkeborg  De Fantastiske Fem  0070  Standard 
  Charlotte  Rask  8600  Silkeborg  Malerchiks  0260  Standard 
  Mia Klinkvort  Kempel  8600  Silkeborg  De Fantastiske Fem  0073  Standard 
  Anne  Visholm  8600  Silkeborg  De Røde Heste  0088  Standard 
  jane  Wenneberg  8660  Skanderborg  De seje søstre  0094  Standard 
  Lise  Thim  8660  Skanderborg  Lise Thim  0254  Standard 
  Aase Norlyk  Madsen  8660  Skanderborg  KAN  0213  Standard 
  Marianne Trosborg  Brandt  8660  Skanderborg  Sådan!  0431  Standard 
  inge  faaborg  8660  Skanderborg  Sådan!  0430  Standard 
  Dorte  Jørgensen  8660  Skanderborg  Corridore  0040  Standard 
  Randi  Nørgaard  8660  Skanderborg  Flying A&R  0134  Standard 
  Berit  Thomsen  8660  Skanderborg  Kamstrup A/S  0206  Standard 
  Linda  Toustrup  8660  Skanderborg  Kamstrup A/S  0208  Standard 
  Randi  Valborg Rose  8660  Skanderborg  Kamstrup A/S  0211  Standard 
  Jette   Ø. Jeppesen  8660  Skanderborg  Kamstrup A/S  0207  Standard 
  Pia  Holst  8660  Skanderborg  Kamstrup A/S  0210  Standard 
  Margrethe  Holub  8660  Skanderborg  Kamstrup A/S  0209  Standard 
  Helle  Kjeldsen  8660  Skanderborg  Helle  0181  Standard 
  Pia  Stürup  8660  Skanderborg  Hindbærsnitterne  0183  Standard 
  Maja Døvling Kaspersen  Fedder  8660  Skanderborg  Diers Klinik  0112  Standard 
  Jette  Haugaard  8680  Ry  TRØ19  0578  Standard 
  Marie  Thesbjerg  8680  Ry  Team Unicorn pink  0531  Standard 
  Rikke  Hougaard  8680  Ry  Hindbærsnitterne  0184  Standard 
  Stinne Richter  Berg  8680  Ry  Hindbærsnitterne  0185  Standard 
  Lone  Kappel  8680  Ry  Kragerne  0237  Standard 
  Tove  Gregersen  8680  ry  P&T  0297  Standard 
  Birgit  Sørensen  8680  Ry  BS  0033  Standard 
  Anne Katrine  Holst  8680  Ry  Malerchiks  0259  Standard 
  Tove  Lindhøj  8700  Horsens  De seje søstre  0095  Standard 
  Winnie  Landrok   8700  Horsens  Tøserne fra Horsens   0592  Standard 
  Helle  Sørensen  8700  Horsens  Tøserne fra Horsens   0585  Standard 
  Marianne  Ulvskov  8700  Horsens  Tøserne fra Horsens   0588  Standard 
  Gitte  Frøkjær  8700  Horsens   Tøserne fra Horsens   0583  Standard 
  Ina Søgaard  Kirkel  8700  Horsens  Tøserne fra Horsens   0586  Standard 
  Karin  Henriksen  8700  Horsens  Tøserne fra Horsens   0587  Standard 
  Charoline  Nielsen  8700  Horsens  Tøserne fra Horsens   0581  Standard 
  Mona  Mikkelsen  8700  Horsens  Tøserne fra Horsens   0590  Standard 
  Mette østergaard  Jensen  8700  Horsens   Tøserne fra Horsens   0589  Standard 
  Fie  Pedersen  8700  Horsens  Tøserne fra Horsens   0582  Standard 
  Bettina  Juliussen  8700  Horsens  Tøserne fra Horsens   0580  Standard 
  Helle  Pedersen   8700  Horsens  Tøserne fra Horsens   0584  Standard 
  Viki  Juliussen  8700  Horsens  Tøserne fra Horsens   0591  Standard 
  Susanne   Trust  8700  Horsens  Team Trust-Wilton  0525  Standard 
  Dorte  Mortensen  8700  Horsens  Team Søvind  0519  Standard 
  Lone  Knakkergaard  8700  Horsens  Sved med vilje  0417  Standard 
  Lene   Glyngø  8700  Horsens  Sved med vilje  0416  Standard 
  Else Fuglsang  Brouer  8700  Horsens  Sved med vilje  0415  Standard 
  Lotte  Murmann  8700  HORSENS  Sved med vilje  0418  Standard 
  Annette  Hansen  8700  Horsens  Ællingerne med blødt (K)  0636  Standard 
  Ayilé Hammer  Adjavon  8700  Horsens  Ællingerne med blødt (K)  0637  Standard 
  Conny  Thomsen  8700  Horsens  Vi Kan  0597  Standard 
  Lotte  Nielsen  8700  Horsens  Seje chicks fra Horsens  0339  Standard 
  Heidi  Dam  8700  Horsens  Seje chicks fra Horsens  0338  Standard 
  heidi  Karger  8700  Horsens  Karger  0214  Standard 
  Ann  Aarby  8722  Hedensted  Parisergirls  0298  Standard 
  Gitte  Schulz  8723  Løsning  Sporty Spice  0385  Standard 
  kirsten  børgesen  8732  Hovedgård  Vi Kan  0598  Standard 
  Lone  Sommer  8732  Hovedgård  De seje Q fra Khb og Hovedgård  0093  Standard 
  Lone   Kidmose  8751  Gedved  Team Gedved Damer  0467  Standard 
  Grethe Koch   Petersen  8751  Gedved  Team Gedved Damehold  0466  Standard 
  Bente  Watson  8751  Gedved  Team Gedved cykelpigerne  0465  Standard 
  Anja  Harter  8762  Flemming  Munkebjerg Hotel  0281  Standard 
  Lise  Moeslund  8800  Viborg  BeneFiT  0026  Standard 
  Berit   Saugbjerg  8800  Viborg  Guldfaxe  0175  Standard 
  Ditte  Gundtoft  8800  Viborg  Gundtoft  0176  Standard 
  Marianne  Thingholm  8800  Viborg  Amiga  0021  Standard 
  Bodil  Abildgaard  8800  Viborg  JammerQuinder   0198  Standard 
  Nina  Koustrup  8840  Rødkærsbro  Fordivikan  0137  Standard 
  Anette  Mühlbrand  8850  Bjerringbro  Cycling Sisters  0044  Standard 
  Kristina Lehmann   Schjøtt  8850  Bjerringbro  Team NOT so fast  0506  Standard 
  Helle  Krause  8860  Ulstrup  Fordivikan  0136  Standard 
  Ritta  Thomadsen  8870  Langå  Thomadsen  0546  Standard 
  Berit   Davidsen  8870  Langå  TEAM BYLLE  0449  Standard 
  Tina  Nielsen  8881  Thorsø  Team Næsten Klar  0508  Standard 
  Louise   Hegelund  8881  Thorsø  Team Næsten Klar  0507  Standard 
  Lene  Hansen  8900  Randers  Power4you  0318  Standard 
  Ingrid   Bøye  8900  Randers C  Ingrid Bøye  0196  Standard 
  Lone  Moeslund Larsen  8920  Randers NV  Randers FrejaTriathlon Klub  0327  Standard 
  Janne  Jensen  8920  Randers nv  Cykelmyggene  0057  Standard 
  Rikke Birkemose  Østergaard  8920  Randers nv  Cykelmyggene  0062  Standard 
  Julie  Jensen  8920  Randers nv  Cykelmyggene  0058  Standard 
  Jette  Jansson  8920  Randers NV  Linda og Jette  0251  Standard 
  Ankie Bitten  Ramkær  8920  Randers NV  Cykeltøserne  0063  Standard 
  Jane  Mellgaard  8920  Randers nv  Mellgaard  0272  Standard 
  Maria Antoinetta  Vernersen  8930  Randers NØ  TEAM BYLLE  0450  Standard 
  Anita  Thomsen  8930  Randers nø  Søstrene  0428  Standard 
  Linda  Lauridsen  8930  Randers NØ  Linda og Jette  0252  Standard 
  Kirsten  Birkemose  8930  Randers nø  Cykelmyggene  0059  Standard 
  Bente  Velling  8940  Randers SV  Cykelmyggene  0056  Standard 
  Lene  Jensen  8940  Randers SV  Cykelmyggene  0060  Standard 
  Birgit  Fiil  8940  Randers SV  Power4you  0317  Standard 
  Tina  Knudsen  8960  Randers SØ  Winther  0625  Standard 
  Janne   Kastrup Johansen  8961  Allingåbro   De fantastiske 5  0069  Standard 
  Margit Halkjær   Kristensen  8981  Spentrup  SIN & SPIN  0346  Standard 
  Helle  Johnsen  9000  Aalborg  Helle Johnsen   0182  Standard 
  Helle  Larsen  9000  Aalborg  Team H&M  0468  Standard 
  Mette  Thomsen  9000  Aalborg  Team H&M  0469  Standard 
  Trine  Clausager  9000  Aalborg  TAC  0432  Standard 
  Anne  Nødgaard Sørensen  9000  Ålborg  Team Strandholt Hobro  0515  Standard 
  Lone Kaalund  Thiel  9000  Aalborg  Sundhedspedellerne  0410  Standard 
  Mette  Houmann  9200  Aalborg SV  TEAM TRUNTER  0522  Standard 
  Louise  Hangaard Pedersen  9200  Aalborg SV  TEAM TRUNTER  0521  Standard 
  Anette Uldal  Hejlesen  9200  Aalborg SV  Thor-fruerne   0548  Standard 
  Rikke  Houmann  9240  Nibe  TEAM TRUNTER  0523  Standard 
  Annette  Pedersen  9240  Nibe  anp  0023  Standard 
  Laila  Søndergaard  9280  Storvorde  Thor-fruerne   0556  Standard 
  Merethe  Andersen  9300  Sæby  MCI  0265  Standard 
  Anne-Mette  Larsen  9300  Sæby  Sypigerne  0423  Standard 
  Anna Martina Maria  Jacobs  9352  Dybvad  MCI  0263  Standard 
  Claudia   Krogh Bock  9352  Dybvad  MCI  0264  Standard 
  Gitte  Svendsen  9370  Hals  Team sundhedspedellen  0518  Standard 
  Gitte Vestby  Jensen  9500  Hobro  Pippi  0312  Standard 
  Christina  Kristensen  9500  Hobro  SIN & SPIN  0343  Standard 
  Lone  Funder  9500  Hobro  SIN & SPIN  0345  Standard 
  Ulla  Halkjær  9500  Hobro  SIN & SPIN  0347  Standard 
  Vicki  Christensen  9500  Hobro  Hjælperytterne  0189  Standard 
  Kristina  Holze  9500  Hobro  Team BK  0446  Standard 
  Britt  Fredegod Larsen  9500  Hobro  Team BK  0445  Standard 
  Linda   Grøn  9500  Hobro  Team Strandholt Hobro  0517  Standard 
  Lene  Børgesen   9500  Hobro  Team Strandholt Hobro  0516  Standard 
  berit  Otte  9500  Onsild  3 kløver  0001  Standard 
  Gladis  Jørgensen  9500  Onsild  3 kløver  0003  Standard 
  Anita  Olesen  9510  Arden  Kageformene  0204  Standard 
  Lis  Nielsen  9510  Arden  Kageformene  0205  Standard 
  Lene Rosendal  Pilgaard  9520  Skørping  MTB Rebild Bakker  0279  Standard 
  Hanne  Plet  9520  Skørping  MTB Rebild Bakker  0278  Standard 
  Joan  Sommer Fischer  9530  Støvring  Thor-fruerne   0555  Standard 
  dorit  mathisen  9550  mariager  3 kløver  0002  Standard 
  Titi  Busk  9560  Hadsund  Thor-fruerne   0561  Standard 
  Rikke Rask  Mikkelsen  9560  Hadsund  Thor-fruerne   0560  Standard 
  Ella   Kjær  9560  Hadsund   Thor-fruerne   0551  Standard 
  Helle  Nejsborg Larsen   9560  Hadsund  Thor-fruerne   0553  Standard 
  Dorthe  pedersen  9560  Hadsund  Thor-fruerne   0550  Standard 
  Inge-Lise Hvid  Christiansen  9560  Hadsund  Thor-fruerne   0554  Standard 
  Rikke Kragh   Jensen   9560  Hadsund   Thor-fruerne   0559  Standard 
  Anette  Ladefoged pedersen   9560  Hafsund  Thor-fruerne   0547  Standard 
  Dorrit  Andersen  9560  Hadsund  Thor-fruerne   0549  Standard 
  Laina  Ryttter  9560  Hadsund  Thor-fruerne   0557  Standard 
  Lone  Lindgaard  9560  Hadsund   Thor-fruerne   0558  Standard 
  Krista  Pedersen  9560  Hadsund  SIN & SPIN  0344  Standard 
  Birgitte  Jensen  9600  Aars  Birgitte  0031  Standard 
  Rie  Pagh  9600  Aars  Sporty Spice  0386  Standard 
  Lone  Mortensen  9620  Aalestrup  Team Aalestrup  0541  Standard 
  Louise Fruekilde  Nielsen  9620  Aalestrup  Team Aalestrup  0542  Standard 
  Inger M. Hauge  Christensen  9620  Aalestrup  Team Aalestrup  0540  Standard 
  Maren Holst   Storgaard  9620  Aalestrup  Sprinterne ;-)  0389  Standard 
  Britta  Holst  9620  Aalestrup  Sprinterne ;-)  0388  Standard 
  Natascha  Frandsen  9700  Brønderslev  Pippi  0315  Standard 
  Laila  Andersen  9700  Brønderslev  Ådalen  0638  Standard 
  Susanne   Damgaard   9800  Hjørring   Pippi  0316  Standard 
  CHARLOTTE  HANSEN  9800  HJØRRING  Team Anais  0439  Standard 
  Camilla  Friis  9800  HJØRRING  Team Anais  0438  Standard 
  Marianne  Kreutzfeldt  9830  Tårs  Pippi  0314  Standard 
  Kirsten  Laursen  9850  Hirtshals   Pippi  0313  Standard 
  Bettina   Jespersen  9850  Hirtshals   Pippi  0311  Standard 
  Eileen  Hansen  9900  Frederikshavn  Crossfit Frederikshavn  0042  Standard 
  Margun  Madsen  9900  Frederikshavn  Crossfit Frederikshavn  0043  Standard