Tour de Femme 2018 – Danmarks bedst servicerede motionscykelløb for kvinder
Deltagerliste Tour De Femme 2018
Tilmeldte i 2018: 789
Placering Fornavn Efternavn Postnr. By Holdnavn Startnummer Tid
  Ahn Louise  Larsen  3460  Birkerød  ..,-  0001 
  Berit  otte  9500  Hobro  2 søstre  0002 
  Dorit  Mathisen  9550  mariager  2 søstre  0003 
  Lene  Kræmer  6100  Haderslev  24/7 Fjelstrup  0004 
  Vibeke   Steenholdt  6100  Haderslev  24/7 Fjelstrup  0005 
  Ellen Bie  Jensen  8300  Odder  2B  0006 
  Sonny  Buhl  6700  Esbjerg  2B  0007 
  Bananpindsvinet  – cyklende superhelt  8541  Skødstrup  3fisk  0008 
  Major Vandkanin  – cyklende superhelt  8361  Hasselager  3fisk  0009 
  Anette  Berg  8300  Odder  AB on tour..  0010 
  Karen   Hove  8464  Galten  Afsted  0011 
  Birgit  Kristensen  8200  Aarhus N  agg  0012 
  Anna   Seeberg  8000  Aarhus C  Amiga  0013 
  Britt   Morville  8000  Aarhus   Amiga  0014 
  Marianne  Skov Krøtel  8210  Aarhus V  Amiga  0015 
  Amy  Møller  7500  Holstebro  Amy Møller  0016 
  Marianne  Andersen  8783  Hornsyld  Andersen  0017 
  Ane  Hovøre  4200  Slagelse  Ane  0018 
  Marianne Bernt Nielsen   Nielsen  8450  Hammel  Anne B D  0019 
  Anne  Bech  8230  Åbyhøj  Anne Bech  0020 
  Elizabeth  Høgh  9510  Arden  Ardens hyggehold  0021 
  Helle Qvist  Toft  9510  Arden  Ardens hyggehold  0022 
  Lis Elkjær   Pedersen   9510  Arden   Ardens hyggehold  0023 
  Lone  Bjerre  9510  Arden  Ardens hyggehold  0024 
  Pia Korgaard   Andersen   9510  Arden  Ardens hyggehold  0025 
  Aase Quist  christensen  9510  Arden  Ardens hyggehold  0026 
  Ann Charlott  Thisted Sørensen  8000  Aarhus C  Asfaltfræserne  0027 
  Charlotte   Storgaard  8000  Aarhus C  Asfaltfræserne  0028 
  Gitte   Holm Gravesen  8000  Aarhus C  Asfaltfræserne  0029 
  Karina  Toftgaard Matthiesen  8000  Aarhus C  Asfaltfræserne  0030 
  Kirsten   Dyrman  8000  Aarhus C  Asfaltfræserne  0031 
  Lene  CHRISTENSEN  6100  Haderslev  Asfaltfræserne  0032 
  Louise  Heller Øllegaard  8200  Aarhus N  Asfaltfræserne  0033 
  Marianne  Haugaard Aakjær  8200  Aarhus N  Asfaltfræserne  0034 
  Pia   Kjeldsen  8000  Aarhus C  Asfaltfræserne  0035 
  Tine  Lautrup  8200  Aarhus N  Asfaltfræserne  0036 
  Lone  Andersen  9500  Hobro  Au2parts  0037 
  Jonna  Balle-Petersen  9382  Tylstrup  Balle  0038 
  Annette  Wind  6780  Skærbæk  Ballum cykel motion  0039 
  Hanne  Nielsen  6261  Bredebro  Ballum Cyklemotion  0040 
  Rita  Brodersen  6261  Bredebro  Ballum Cyklemotion  0041 
  Birte Bundgård  Nielsen  8210  Aarhus V  BBN  0042 
  birthe Marie   høgedal  5690  Tommerup   bedstemor  0043 
  Anja Oxford  Christophersen  5250  Odense SV  Bellinge Bikerne   0044 
  Karina  Iwang-Hansen  5250  Odense SV  Bellinge Bikerne   0045 
  Pia   Olsen  5250  Odense SV  Bellinge Bikerne   0046 
  Helle  Vodsgaard  8660  Skanderborg  Biker Chicks   0047 
  Jeanet Bak  Bluhm-Hansen  8660  Skanderborg  Biker Chicks   0048 
  Birgitte  Eriksen  8800  Viborg  Birgittes-lyst  0049 
  Dorthe  Callesen  6430  Nordborg  Bjerg gederne fra Rødekro tri  0050 
  Pia  Thomsen  6230  Rødekro  Bjerg gederne fra Rødekro tri  0051 
  Anette  Pedersen  2680  Solrød Strand  Bjerggederne  0052 
  Birthe  Knudsen  2680  Solrød Strand  Bjerggederne  0053 
  Else  Ilsø  2680  Solrød Strand  Bjerggederne  0054 
  Kristina  Kronborg  5800  Nyborg  Bjerggederne  0055 
  Dorthe  Mathiesen  8000  Århus  BKI  0056 
  Dorrit  Knudsen  9381  Sulsted  BMC  0057 
  Tove  Borg  8355  Solbjerg  Borg  0058 
  Annemette  Kaiser  8220  Brabrand  Brabrand - 3  0059 
  Katrine  Thomsen  8220  Brabrand  Brabrand - 3  0060 
  Lise   Ruge  8220  Brabrand  Brabrand - 3  0061 
  Mette  Burgdorf  8320  Mårslet  BRUHN Grafisk  0062 
  annette  bennedsgaard  2700  brønshøj  brønshøj  0063 
  Birgit  Sørensen  8680  GlRye  BS  0064 
  Helene  Hansen  2200  København N  Bubbilicious  0065 
  Lise Schou  Christensen  8410  Rønde  Bubbilicious  0066 
  Dorte  Handberg  8210  Århus V  Bøcker bike  0067 
  Lene  Bøcker  8000  Aarhus  Bøckers Bike   0068 
  Hanne   Rye  8300  Odder  Cafeholdet Team Odder  0069 
  Anne-Margrethe  Olsson  8250  Egå  CafeTOURisterne  0070 
  Helle  Ilkjær  8660  Skanderborg  CafeTOURisterne  0071 
  Lea  Aabo  8700  Horsend  CafeTOURisterne  0072 
  Lissi  Madsen  8660  Skanderborg  CafeTOURisterne  0073 
  Rikke  Lyngby Andersen   8660  Skanderborg  CafeTOURisterne  0074 
  Susanne  Dudoret  8660  Skanderborg  CafeTOURisterne  0075 
  Tabita  Cramers  8732  Hovedgård  CafeTOURisterne  0076 
  Charlotte  Møller  9210  Aalborg SØ  Charl8  0077 
  Dorte  Jørgensen  8660  Skanderborg  Corridore  0078 
  Lise Jensen  Andersen  8200  Aarhus N  Corridore  0079 
  Maria  Skau Madsen  8000  Aarhus C  CozinessFit+  0080 
  Mette  Velling  7470  Karup  CozinessFit+  0081 
  Jette   Bergfriedt  8200  Aarhus N  Creme Fræserne  0082 
  Heidi  Young  8340  Malling  Cyclingfreak  0083 
  Brit  Sømose  8240  Risskov  Cyclingfreaks  0084 
  Brit  Sønose  8240  Risskov  Cyclingfreaks  0085 
  Bodil Marie  Jensen  8382  Hinnerup  Cyk’linderne  0086 
  Christina  Voigt  8471  Sabro  Cyk’linderne  0087 
  Dorthe  Lassen  8464  Galten  Cyk’linderne  0088 
  Helle Brandt  Andersen  8210  Aarhus V  Cyk’linderne  0089 
  Helle Sabroe  Bitsch  8270  Højbjerg  Cyk’linderne  0090 
  Julie  Kracht  8340  Maling  Cyk’linderne  0091 
  Karin  Kracht  8230  Aabyhøj  Cyk’linderne  0092 
  Malene Due  Andersen  8740  Brædstrup  Cyk’linderne  0093 
  Ruth  Birnbaum  8220  Brabrand  Cyk’linderne  0094 
  Ebba  Bech  8600  Silkeborg  cykel  0095 
  Helle  Brinch  2770  Kastrup  Cykelmyggene  0096 
  Rie   Bacher Kejser  2791  Dragør  Cykelmyggene  0097 
  Birte  Tromborg  9632  Møldrup  Cyklistforbundet Viborg  0098 
  Helle  Møller  8270  Højbjerg  De Flyvende Forstadsfruer  0099 
  Henriette Wrang  Thomsen  8000  Aarhus C  De Flyvende Forstadsfruer  0100 
  Joan  Villadsen  8270  Højbjerg  De Flyvende Forstadsfruer  0101 
  Lene  Hansen  8270  Højbjerg  De Flyvende Forstadsfruer  0102 
  Lene Møller  Holm  6950  Ringkøbing  De Flyvende Forstadsfruer  0103 
  Mette Marie  Weinrich  8270  Højbjerg  De Flyvende Forstadsfruer  0104 
  Charlotte  Pedersen  8600  Silkeborg  De Guule helikoptere  0105 
  Dorthe  Guul  8850  Bjerringbro  De Guule helikoptere  0106 
  Dorte  Vikkelsøe  6040  Egtved  De hurtige  0107 
  Gitte   Gade  6040  Egtved  De hurtige  0108 
  Inge Merethe   Sejer Andersen  6040  Egtved  De hurtige  0109 
  Pernille  Styrbæk  6040  Egtved  De hurtige  0110 
  Pia  Stürup  8660  Skanderborg  De oprindelige hindbærsnitter :-)  0111 
  Rikke  Hougaard  8680  Ry  De oprindelige hindbærsnitter :-)  0112 
  Stinne Richter  Berg  8680  Ry  De oprindelige hindbærsnitter :-)  0113 
  Anne  Visholm  8600  Silkeborg  De Røde Heste  0114 
  Annette  Krogh  7500  Holstebro  De Røde Heste  0115 
  Birte  Svendsen  7500  Holstebro  De Røde Heste  0116 
  Helga  Jørgensen  7500  Holstebro  De Røde Heste  0117 
  Inger  Hartvigsen  7500  holstebro  De Røde Heste  0118 
  Jane   Wenneberg  8660  Skanderborg  De seje søstre og Louise  0119 
  Louise  Lyngsø   8700  Horsens  De seje søstre og Louise  0120 
  Tove   Lindhøj  8700  Horsens  De seje søstre og Louise  0121 
  Hanne   Schou  8732  Hovedgård  De sejeste Q fra Hovedgaard  0122 
  Joan  Jørgensen  8732  Hovedgård  De sejeste Q fra Hovedgaard  0123 
  Lone  Sommer  8732  Hovedgård  De sejeste Q fra Hovedgaard  0124 
  Betina  Thomsen  4400  Kalundborg  De unge Rynker  0125 
  Helle Christine   Kildegård  4400  Kalundborg  De unge Rynker  0126 
  Dagmar  Pedersen  8680  Ry  Det flade dæk  0127 
  Hanne  Primdahl  8700  Horsens  Det flade dæk  0128 
  Hanne Thaagaard  Larsen  9210  Aalborg SØ  Det kan ikke blive værre end 2016  0129 
  Malene Kragh  Overvad  9560  Hadsund  Det kan ikke blive værre end 2016  0130 
  Dina  Mikkelsen  8270  Højbjerg  Dinamik  0131 
  Dorte Vitt  Bagner  8530  Hjortshøj  Dorte-TMC  0132 
  Sif  Drachmann Thomsen  9400  Nørresundby   Drachmann  0133 
  Grethe Roer  Pedersen  8500  Grenaa  Dragonkweens   0134 
  Britta  Kidmose  7442  Engesvang  EB Motion  0135 
  Randi Pagter  Andersen  7442  Engesvang  EB Motion  0136 
  Elin  Borngäber  8800  Viborg  E-born  0137 
  Birgit  Egesbæk  8260  Viby J  EG  0138 
  Conny  Jensen  8600  Silkeborg  elefant  0139 
  Birgit  Elleberg  8250  Egå  Elleberg  0140 
  Lone Elleberg  Justesen  8250  Egå  Elleberg  0141 
  Anette   Vosgerau  8361  Hasselager  Familien på tur  0142 
  Christina   Birch  8210  Aarhus V  Familien på tur  0143 
  Gitte   Birch  8210  Aarhus V  Familien på tur  0144 
  Heidi   Vosgerau  8660  Skanderborg  Familien på tur  0145 
  Ida Schmidt   Vosgerau  8660  Skanderborg  Familien på tur  0146 
  Marianne   Jensen  8300  Odder  Femme De Fatale  0147 
  Amanda Daugaard  Hansen  8000  Århus C  Femme Fatale   0148 
  Bente   Keller  7400  Herning  Femme Fatale   0149 
  Chanett   Christensen  7400  Herning  Femme Fatale   0150 
  Connie  Jensen   7400  Herning  Femme Fatale   0151 
  Helle Daugaard  Andersen  8400  Ebeltoft  Femme Fatale   0152 
  Henriette  Karlsson  7400  HERNING  Femme Fatale   0153 
  Jette  Hornstrup Nemeth  7400  Herning   Femme Fatale   0154 
  Jette  Kiilerich  7400  Herning  Femme Fatale   0155 
  Pernille Agermose  Karlsson  8544  Mørke  Femme Fatale   0156 
  Stine  Olesen  7400  Herning  Femme Fatale   0157 
  Alice  Jensen  8000  Århus  Flying A&R  0158 
  Randi  Nørgaard  8660  Skanderborg  Flying A&R  0159 
  Berit  Davidsen  8870  Langå  Fordi vi kan  0160 
  Marianne  Svendsen  8930  Randers nø  Fordi vi kan  0161 
  Tina Bülow  Johansen  8940  Randers SV  Fordi vi kan  0162 
  Anette  Hemmingsen  5471  Søndersø  Foxy Ladies  0163 
  Britta  Jul Madsen  5471  Søndetsø  Foxy Ladies  0164 
  Dorte  Julius Drengsgaard  5471  Søndersø  Foxy Ladies  0165 
  Gitte  Langgaard  5471  Søndersø  Foxy Ladies  0166 
  Jette  Nielsen  5471  Søndersø  Foxy Ladies  0167 
  Lisbeth  Korsgaard  5471  Søndersø  Foxy Ladies  0168 
  Sam   Reilly  5471  Søndersø  Foxy Ladies  0169 
  Tina  Ferk  5471  Søndersø  Foxy Ladies  0170 
  Merete  Lahn  8300  Odder  Frisør Merete Lahn  0171 
  Hrönn   Bliesmann  8200  Aarhus N  Fru Bliesmann  0172 
  Lene Ganzholm  Bøttern  7000  Fredericia  Fru Colnago  0173 
  Hanne  Damgaard  8000  Aarhus C  Fru Damse  0174 
  Jette  Schlüter Persson  2800  Kongens Lyngby  Fuld fart frem  0175 
  Kirsten  Ægidius  8270  Højbjerg  Fysioben  0176 
  Lisbet  Ginnerup  8500  Grenaa  GCC  0177 
  Nete  Budtz  8570  Trustrup  GCC  0178 
  Gitte  Tindbæk  8660  Skanderborg  Gitte & Katrine  0179 
  Katrine  Bødker  8210  Århus V  Gitte & Katrine  0180 
  Gitte  Jakobsen  8000  Aarhus C   Gitte Jakobsen  0181 
  Gitte  Møller  8000  Aarhus C  Gitte Møller  0182 
  birgitte  jensen  9600  aars  Gitte Møller.  0183 
  Anna-Marie   Møberg   7323  Give  Give Cykelklub Ladies only  0184 
  Birgitte  Damgaard  7323  Give  Give Cykelklub Ladies only  0185 
  Gitte   Dahl Lorentzen  7323  Give  Give Cykelklub Ladies only  0186 
  Hanne   Bork  7323  Give  Give Cykelklub Ladies only  0187 
  Hanne   Mortensen  7200  Grindsted  Give Cykelklub Ladies only  0188 
  Lone  Bockhoff  8722  Hedensted  Give Cykelklub Ladies only  0189 
  Ingvild  Bergstrøm  7323  Give  Give Cykelklub Ladies only  0190 
  Karin   Mikkelsen   7323  Give  Give Cykelklub Ladies only  0191 
  Kirsten  Johansen   7323  Give  Give Cykelklub Ladies only  0192 
  Mette   Petersen   7321  Gadbjerg  Give Cykelklub Ladies only  0193 
  Ninna A  Rasmussen  7323  Give  Give Cykelklub Ladies only  0194 
  Maja  Giver  8660  Skanderborg  Giver  0195 
  Lene  Glent-Madsen  5500  Middelfart  GM  0196 
  Marie  Glent-Madsen  8000  Aarhus C  GM  0197 
  Mariann Mors  Mikkelsen  8230  Åbyhøj  Go Mors  0198 
  Jette  Andersen  6854  Henne   GOF Vejle  0199 
  Linda Tove Larsen  Holm  6040  Egtved  GOF Vejle  0200 
  Lisbeth  Elvstrøm  7182  Bredsten  GOF Vejle  0201 
  Lone  Hansen  6040  Egtved  GOF Vejle  0202 
  Marianne  Lindbjerg  7100  Vejle  GOF Vejle  0203 
  Tine   Vilhelmsen  7100  Vejle  GOF Vejle  0204 
  Dorte  Steen  8270  Højbjerg  Green Escalator  0205 
  Margrete  Holmgaard  8000  Århus C  GRL PWR  0206 
  Dorte  Gad  1432  København K  Gryesten.dk  0207 
  susan  Arent  5000  Odense  Gryesten.dk  0208 
  Tina  Gryesten  5000  Odense C  Gryesten.dk  0209 
  Annette  Jeppesen  8920  Randers NV  HAMMER  0210 
  Heidi   Kejser  8300  Odder  Heidi  0211 
  helene  munch-madsen  8420  Knebel  Helene  0212 
  Helle  Kjærsgaard  8240  Risskov  Helle  0213 
  Henriette   Graversen  7000  Fredericia  Henriette Graversen  0214 
  Bodil  Kristensen  6690  Gørding  High5living  0215 
  Christina  Andreassen  6760  Ribe  High5living  0216 
  Linda   Josefsen  6740  Bramming  High5living  0217 
  Anne Marie Hindhede  Hindhede  8800  Viborg  Hindhede  0218 
  Vicki  Christensen  9500  Hobro  Hjælperytterne  0219 
  Helle  Mikkelsen  8382  Hinnerup   HOG  0220 
  pia mikol  burmeister  8382  Hinnerup  HOG CK  0221 
  Nancy   Veng Holm  8300  Odder  Holm  0222 
  Birgitte  Eriksen  7500  Holstebro  Holstebro-tøsen  0223 
  Anja  Rasmussen  4640  Faxe  Hot chicks  0224 
  Anne-Mette  Rasmussen  4640  Faxe  Hot chicks  0225 
  Christina  Thygesen  4681  Herfølge  Hot chicks  0226 
  Anette  Andersen  5260  Odense S  Hot mammas  0227 
  Simone   Fly  5260  Odense S  Hot mammas  0228 
  Anette Malling  Anette Malling  2765  Smørum  IgenIgen  0229 
  Tina  Stenhammer  2830  Virum  IgenIgen  0230 
  Ingrid   Bøye  8900  Randers C  Ingrid Bøye  0231 
  Anne Marie  Aebeloe  8362  Hørning  JammerQuinder  0232 
  Bodil   Abildgaard  8800  Viborg  JammerQuinder  0233 
  Lise   Drescher  8240  Risskov  JammerQuinder  0234 
  Lone  Toftgård  8240  Risskov  JammerQuinder  0235 
  Ulla  Jacobsen  8240  Risskov  JammerQuinder  0236 
  Janie   Petersen  8732  Hovedgård  JANKA  0237 
  Karen  Wolthers  8700  Horsens  JANKA  0238 
  Janne  Golczyk  8464  Skanderborg  JANNE  0239 
  jette  jessen  8382  hinnerup  jette  0240 
  Jette   Jansson  8900  Randers  Jette J  0241 
  Jette  Terkelsen  8382  Hinnerup  Jettemor  0242 
  Charlotte  Junge  8200  Aarhus N.  JUNGE  0243 
  Karina  Palmqvist  8200  Aarhus N.  JUNGE  0244 
  Karina  Dalgaard Jensen  8250  Egå  Kadaljen  0245 
  Anita  Olesen  9510  Arden  Kageformene  0246 
  Lis  Nielsen  9510  Arden  Kageformene  0247 
  Janne  Siig Olsen  8270  Højbjerg   Kagekir  0248 
  Miriam  Bjerrum   8000  Aarhus C  Kagekir  0249 
  Anne-Li  Korsgaard  8000  Aarhus  Kamstrup A/S  0250 
  Berit  Thomsen  8370  Hadsten  Kamstrup A/S  0251 
  Dorte  Jacobsen  8270  Højbjerg  Kamstrup A/S  0252 
  Eva   Sølling  8362  Hørning  Kamstrup A/S  0253 
  Hanne  Sihm  8355  Solbjerg  Kamstrup A/S  0254 
  Janne  Bloch Sørensen  8763  Rask Mølle  Kamstrup A/S  0255 
  Karina  Bøtker  8340  Malling  Kamstrup A/S  0256 
  Kristine  Bertelsen  8000  Aarhus C  Kamstrup A/S  0257 
  Line  Udengaard  8520  Lystrup  Kamstrup A/S  0258 
  Margrethe   Holub  8320  Mårslet  Kamstrup A/S  0259 
  Mette  Jessen  1610  København V  Kamstrup A/S  0260 
  Pia   Holst  8240  Risskov  Kamstrup A/S  0261 
  Rikke  Hansen  8000  Aarhus C  Kamstrup A/S  0262 
  Rikke  Mikkelsen  8600  Silkeborg  Kamstrup A/S  0263 
  Rikke  Schultz-Lebahn  8200  Aarhus N  Kamstrup A/S  0264 
  Sandra  Petersen  8320  Mårslet  Kamstrup A/S  0265 
  Sara Stürup  Willer  8220  Brabrand  Kamstrup A/S  0266 
  Tina hagemann  Amdisen  8600  Skanderborg  Kamstrup A/S  0267 
  Karen Norlyk  Hjort  6200  Åbenrå  KAN  0268 
  Aase Norlyk  Madsen  8660  Skanderborg  KAN  0269 
  karin  Thøgersen  8382  Hinnerup  Karin Thøgersen   0270 
  Mariane  Jensen  6000  Kolding  karl  0271 
  AnnBett  Kirkebæk  8520  Lystrup  Kirkebæk  0272 
  Astrid Holm  Jensen  8260  Viby J  KLAMK  0273 
  Katrine  Zahll  8230  Åbyhøj  KLAMK  0274 
  Kirstine Ottobrøker  Olesen   8381  Tilst  KLAMK  0275 
  Line Hardorf  Hansen  8464  Galten   KLAMK  0276 
  Malene Snedker  Adamsen  5000  Odense C  KLAMK  0277 
  Anette  Damgaard  8000  Århus C  Klippestuen  0278 
  Bente   Bjerregaard  8240  Risskov  Klippestuen  0279 
  Mette  Amdal  8660  Skanderborg  Klippestuen  0280 
  Lone  Johansen  6950  Ringkøbing  Kloster CC  0281 
  Dorit  Hansen  6950  Ringkøbing  kloster kæk  0282 
  Nina  Mortensen  6950  Ringkøbing  kloster kæk  0283 
  Berit  Brose  6400  Sønderborg  Kløver pedal  0284 
  Jette  Andersen  6200  Aabenraa  Kløver pedal  0285 
  Kirsten  Danielsen  6400  Sønderborg  Kløver pedal  0286 
  Marianne Fog  Nissen  6400  Sønderborg  Kløver pedal  0287 
  Anette Bloch  Sandgaard  8340  Malling  Knoldeflod IF  0288 
  Anne Grethe  Bloch  6800  Varde  Knoldeflod IF  0289 
  Katrine Bjørnshave  Bomholt  8000  Aarhus C  Knoldeflod IF  0290 
  Kristina  Aaskjær Olesen  7100  Vejle  Knoldeflod IF  0291 
  Trine  Sandgaard  6700  Esbjerg  Knoldeflod IF  0292 
  Hanne  Juhl  6100  Haderslev   Knud Skovvej   0293 
  Anni Veje  Henriksen  8240  Risskov  Kollegerne 2018  0294 
  Pernille Kiss  Hansen  8000  Aarhus  Kollegerne 2018  0295 
  Lone  Rømer  8660  Skanderborg  Konebåden  0296 
  Trine  Hundevadt  8000  Aarhus  Konebåden  0297 
  Annie  Kristiansen  8270  Højbjerg  K-OPI-S  0298 
  Lisa Witt  Jensen  8270  Højbjerg  K-OPI-S  0299 
  Mette Lyngby  Andersen  8560  Kolind  Kærby motionsklub  0300 
  Lene Chetan  Jensen  8000  Århus  kærlighed til mig  0301 
  Charlotte   Ahrenkiel  6000  Kolding  Labre Laver  0302 
  Dorthe  Holm-Nielsen  6000  Kolding  Labre Laver  0303 
  Marie  Riis   6000  Kolding  Labre Laver  0304 
  Mette Jo  Ipsen  6000  Kolding  Labre Laver  0305 
  Lene  Fischer  8270  Højbjerg  LEMA  0306 
  mai  gisselmann  8361  hasselager  LEMA  0307 
  Rikke  Østergaard   9500  Hobro  Lerbakkevej  0308 
  Susanne  Nielsen  9500  Hobro  Lerbakkevej  0309 
  Bodil  Ludvigsen  8300  Odder  Les femmes  0310 
  Dorthe  Mørup  8400  Ebeltoft  Les femmes  0311 
  Helle  Lynggaard  8400  Ebeltoft  Les femmes  0312 
  Anette  Nørskov  8270  Højbjerg  Les femmes fatales  0313 
  Karin  Christensen  8270  Højbjerg  Les femmes fatales  0314 
  Lone  Lundgaard  8320  Mårslet  Les femmes fatales  0315 
  Solvej  Jespersen  8000  Aarhus C  Les femmes fatales  0316 
  Lone  Holck  8520  Lystrup  Lillely  0317 
  Lillian  Krog  7800  Skive  Lillian  0318 
  Anni  Villefrance  8230  Åbyhøj  LINDBERG Aktiv  0319 
  Anna-lise  Mortensen  8260  Viby j  Lise  0320 
  Bente   Jensen  4173  Fjenneslev  Livsnyderne  0321 
  Karina  Baagøe  6000  Kolding  Livsnyderne  0322 
  Else Fuglsang  Brouer  8732  Hovedgård  L-L-L-E-P  0323 
  Lene   Glyngøe  8700  Horsens  L-L-L-E-P  0324 
  Lone  Knakkergaard  8700  Horsens  L-L-L-E-P  0325 
  Pia  Palm  8362  Hørning  L-L-L-E-P  0326 
  Birthe Højby  Hallund  8800  Viborg  Lonely Rider  0327 
  Lotte Quist   Glinvad   9510  Arden   Lottesolo   0328 
  Louise   Pedersen  9900  Frederikshavn  LP Spedition  0329 
  Mette  Vilmar   9900  Frederikshavn  LP Spedition  0330 
  Maria  Jørgensen  8860  Ulstrup  M&M  0331 
  Ritha  Jørgensen  8860  Ulstrup  M&M  0332 
  Laila  Harbo  8530  Hjortshøj  Madone  0333 
  Anne   Olesen  8963  Auning  Mads  0334 
  Bitten  Pedersen  8963  Auning  Mads  0335 
  Helle Krogh  Rygaard  8963  Auning  Mads  0336 
  Trine Nørgaard  Nielsen  8963  Auning  Mads  0337 
  Lis  Hansen  9600  Aars  Maja og Lis  0338 
  Malene  Madsen  8270  Højbjerg  MaleneWM  0339 
  Anne Katrine   Holst  8680  Ry  Malerchicks  0340 
  Charlotte  Rask  8600  Silkeborg  Malerchicks  0341 
  Stine   Bigum  8000  Aarhus  Malerchicks  0342 
  Marianne  Mariegaard  8600  Silkeborg  Marimus  0343 
  Marina Bakmand   Jensen  8420  Knebel  Marina  0344 
  Annelise  Poulsen  8270  Højbjerg  marselis  0345 
  Bente  Haislund  7500  Holstebro  Mejdal cykel club  0346 
  Sigrid  Antonsen  7500  Holstebro  Mejrup Cykel Club  0347 
  Vibeke Holmann  Opstrup  7500  Holstebro  Mejrup Cykel Club  0348 
  Anette  Stubberup  7500  Holstebro  Mejrup Cykelklub  0349 
  Charlotte Marie  Melchior  8270  Højbjerg  Melchior  0350 
  Bente  Menholt  8464  Galten  Menholt  0351 
  Mette  Jeppesen  8800  viborg  METJEP  0352 
  Marianne  Madsen  8000  Aarhus c  MMadsen  0353 
  Lillian  Pedersen  7361  Ejstrupholm  MOR  0354 
  Hanne   Gravesen  6920  Videbæk  MORE HILLS LESS CURVES  0355 
  Maibritt  Sander  6933  Kibæk  MORE HILLS LESS CURVES  0356 
  Mette Lene  Christensen  8382  Hinnerup  Mosepigerne  0357 
  Fannie  Wang  8732  Hovedgård  MS svejseteknik  0358 
  Betina  Jensen  8700  Horsens  MTB Horsens  0359 
  Sus  Hansen  8700  Horsens  MTB-Horsens  0360 
  Anne-Mette  Andersen  8660  Skanderborg  MTM Motion - Byggeri  0361 
  Eirin  Selsvold  1389  Heggedal  Månedamene  0362 
  Nina  Ejs  8250  Egå  Nina Ejs  0363 
  Anne Ø  Nilsen  3292  Stavern  NO-DK  0364 
  Kirsten  flou  9310  Vodskov  NO-DK  0365 
  Anna  Lenskjold  8000  Aarhus C  None  0366 
  Thilde   Riis   5800  Nyborg   Nyborg sprutten   0367 
  Hanne  Jepsen  6990  ulfborg  Old Rynks  0368 
  Grete  Kastbjerg  8830  Tjele  Oldrynks  0369 
  Anne-mette  Guss  6500  Vojens  One way  0370 
  Marit  Nielsen  8240  Risskov  Optimist Pigerne  0371 
  Betina  Hansen  8362  Hørning  Os selv  0372 
  Dorte  Christensen  8362  Hørning  Os selv  0373 
  Pia Birgitte   Jakobsen  7470  Karup  P&T  0374 
  Tove  Gregersen  8680  Ry  P&T  0375 
  Rikke  Rørmose  6823  Ansager  Papugatøserne  0376 
  Susanne klit  Sørensen  8320  Mårslet  Pedalerne  0377 
  Ulla   Kudahl  8320  Mårslet  Pedalerne  0378 
  Bente  Levesen  7080  Børkop  Pedalhønsene  0379 
  Birgitte Dyrbye  Jensen  7080  Børkop  Pedalhønsene  0380 
  Bente Lynge  Serritslev  7470  Karup J.  Pedaltramperne  0381 
  Karin  Jespersen  7470  Karup J.  Pedaltramperne  0382 
  Pia  Jensen  8382  Hinnerup  Pia Pedal  0383 
  Birgitte   Barrutia   8541  Skødstrup  Pilepigerne   0384 
  Jeanette   Holder  2300  Kbh   Pink Ladies  0385 
  Tina  Skriver   2300  Kbh  Pink Ladies  0386 
  Tine  Lund  2300  Kbh  Pink Ladies  0387 
  Trine   Larsen   2300  Kbh S   Pink Ladies  0388 
  bettina  jespersen  9850  hirtshals  Pippi  0389 
  Gitte  Vestby  9500  Hobro  Pippi  0390 
  Kirsten  Laursen  9850  Hirtshals  Pippi  0391 
  Marianne  Kreutzfeldt   9830  Tårs  Pippi  0392 
  Susanne F  Damgaard  9800  Hjørring  Pippi  0393 
  Camilla Christine  Pedersen  8000  Aarhus C  Power Sisters  0394 
  Maria Louise Ry  Jørgensen  8210  Aarhus V.  Power Sisters  0395 
  Anja  Haugaard  8920  Randers NV  Power4you  0396 
  Birgit  Fiil  8940  Randers SV  Power4you  0397 
  Lene  Hansen  8900  Randers  Power4you  0398 
  Louise   Lorentzen  2650  Hvidovre  Power4you  0399 
  Anna Blach  Mogensen  8920  Randers NV  Randers Cykelmotion  0400 
  Birgit Klank  Christensen  8920  Randers NV  Randers Cykelmotion  0401 
  Elsebeth  Andersen  8920  Randers NV  Randers Cykelmotion  0402 
  Gitte  Dahl  8920  Randers NV  Randers Cykelmotion  0403 
  Gitte   Pedersen  8920  Randers NV  Randers Cykelmotion  0404 
  Ina   Nielsen  8920  Randers NV  Randers Cykelmotion  0405 
  Julie   Hedensted  8920  Randers NV  Randers Cykelmotion  0406 
  Regitze Floor  Vittrup  8920  Randers NV  Randers Cykelmotion  0407 
  Lone   Moeslund Larsen  8920  Randers  Randers Freja Triathlon  0408 
  Hanne  Andersen  8500  Grenaa  Riks og Mutti  0409 
  Rikke  Andersen  2200  København N  Riks og Mutti  0410 
  Sofie  Rousing  8220  Brabrand  Rousing  0411 
  Dorte Holm  Hansen  6100  Haderslev  Route66  0412 
  Hanne  Bang Bligaard  8450  Hammel  Route66  0413 
  Conni Agnethe  Rugaard  8520  Lystrup  Rusen  0414 
  Jytte  Pedersen  8240  Risskov  Rusen  0415 
  Marianne  Madsen  8530  Hjortshøj  Rusen  0416 
  Ruth  Fibiger  8530  Hjortshøj  Rusen  0417 
  Gitte   Vestergaard Krogh  8382  Hinnerup  Salte sild  0418 
  Kristina   Niss Laursen  8382  Hinnerup  Salte sild  0419 
  Lene Birgitte   Holst Sørensen  8382  Hinnerup  Salte sild  0420 
  Lise  Kaa  8382  Hinnerup  Salte sild  0421 
  Lone   Bülow Friis  8382  Hinnerup  Salte sild  0422 
  Lone   Moldt  8382  Hinnerup  Salte sild  0423 
  Maiken   Trøjborg Jensen  8382  Hinnerup  Salte sild  0424 
  Marianne   Bang Østergaard  8382  Hinnerup  Salte sild  0425 
  Marianne   Fisker  8382  Hinnerup  Salte sild  0426 
  Marianne  Serritslev  8382  Hinnerup  Salte sild  0427 
  Pia   Jørgensen  8382  Hinnerup  Salte sild  0428 
  Emilie Frederikke Kirkegaard  Mikkelsen  8362  Hørning  Seje cykelsild  0429 
  Jette  Kirkegaard  8362  Hørning  Seje cykelsild  0430 
  Elinor   Wadsager  8240  Risskov  seje tøser  0431 
  Karina  Bjørn  8530  Hjortshøj  seje tøser  0432 
  Jane  Larsen  8600  Silkeborg  Sejetøser  0433 
  Anita  Jæger  8600  Silkeborg  Sejs Tøserne  0434 
  charlotte  Højbjerre  8600  silkeborg  Sejs Tøserne  0435 
  Lise  Terkildsen  8600  Silkeborg  Sejs Tøserne  0436 
  Mariane  Fenger  8600  Silkeborg  Sejs Tøserne  0437 
  Stine  Fenger  8600  Silkeborg  Sejs Tøserne  0438 
  Christina  Kristensen  9500  Hobro  SIN & SPIN  0439 
  Krista  Pedersen   9560  Hadsund  SIN & SPIN  0440 
  Lise  Bülow  9632  Møldrup  SIN & SPIN  0441 
  Margit  Halkjær kristensen  8981  Spentrup  SIN & SPIN  0442 
  Ulla  Halkjær  9500  Hobro  SIN & SPIN  0443 
  Eva  Holm  8660  Skanderborg  Skanderborg  0444 
  Annette   Kirkegaard  7100  Vejle  Skibet Chicks  0445 
  Charlotte  Dupont  7100  Vejle  Skibet Chicks  0446 
  Claudine  Mørk  7100  Vejle  Skibet Chicks  0447 
  Gunhild Brinch  Lihn  7100  Vejle  Skibet Chicks  0448 
  Kari  Overhalden  7100  Vejle  Skibet Chicks  0449 
  Maybritt  Dyring  7100  Vejle  Skibet Chicks  0450 
  Tina   Søgaard  7100  Vejle  Skibet Chicks  0451 
  Inge  Skovsen  8930  Randers NØ  Skovsen  0452 
  anne marie smitt  smitt  5230  odense m  Smitti  0453 
  Johanna  Schmidt  5000  Odense  Smitties  0454 
  Maria  Solhøj  8000  Århus C  Solhøj  0455 
  Sonja  Larsen  8270  Højbjerg  Sonja  0456 
  Annette Hyldgaard  Kristensen  9620  Aalestrup  Sprinterne ;-)   0457 
  Birgitte  Nielsen  8400  Ebeltoft  Sprinterne ;-)   0458 
  Britta   Holst  9620  Aalestrup  Sprinterne ;-)   0459 
  Signe Hyldgaard  Hansen  8200  Aarhus N  Sprinterne ;-)   0460 
  Camille Kjær  Mikkelsen  8260  Viby J  Stavtrup Girls  0461 
  Gitte  Nørsøller  8260  Viby J  Stavtrup Girls  0462 
  Gitte  Vange  8260  Viby J  Stavtrup Girls  0463 
  Heidi Clausen  Jessen  8260  Viby J  Stavtrup Girls  0464 
  Stine  Aarenstrup  6240  Løgumkloster  Steine og T.M.  0465 
  Trine Marie   Sengenbjerg  5210  Odense nv  Steine og T.M.  0466 
  Cykelbørsten  – cyklende superhelt  8000  Aarhus C  StoneBros.dk  0467 
  Annette  Schouboe  8270  Højbjerg  Strålerne  0468 
  Bodil  Birk  8381  Tilst  Strålerne  0469 
  Dorte  Stribolt  8260  Viby J  Strålerne  0470 
  Dorthe  Ehlers  8240  Risskov  Strålerne  0471 
  Margit Holst  Andersen  8260  Viby J  Strålerne  0472 
  Marie   Andersen  8382  Hinnerup  Strålerne  0473 
  Helle   hjermind  8260  Viby J  Superpuster  0474 
  Susanne B.   Jensen  5210  Odense nv  SUS  0475 
  Britta  Larsen  7330  Brande  Søstrene K - VARO  0476 
  Grethe  Kristensen  7100  vejle  Søstrene K - VARO  0477 
  Inge M  Andersen  5000  Odense  Søstrene K - VARO  0478 
  Karen M.  Riis  7173  Vonge  Søstrene K - VARO  0479 
  Ruth Kristensen  Allan  6200  Aabenraa  Søstrene K - VARO  0480 
  inge  faaborg  8660  skanderborg  Sådan  0481 
  Marianne  Brandt  8660  Skanderborg   Sådan  0482 
  Lisbeth Digebjerg   Holgersson  6000  Kolding  Tandlægehuset Holgersson  0483 
  Bente  Staub  6100  Haderslev  Tapas And  0484 
  Kristine  Hornum  8355  Solbjerg  Tapas And  0485 
  Lene  Staub  8355  Solbjerg  Tapas And  0486 
  Nadja  Jonassen  8355  Solbjerg  Tapas And  0487 
  Lone  Pedersen  9610  Nørager  TDT Himmerland  0488 
  Pia   Thaagaard  9500  Hobro  TDT Himmerland 2018  0489 
  Else-Lone  Jørgensen  8400  Ebeltoft  Team 60 /-   0490 
  Ingelise  Ravn  8400  Ebeltoft  Team 60 /-   0491 
  Mariann  Høeg  8450  Hammel  Team Albatros  0492 
  Rikke Louise  Pedersen  8450  Hammel  Team Albatros  0493 
  Anne Marie   Jensen  7100  Vejle  Team AMB on Tour  0494 
  Birgit   Jensen  7100  Vejle  Team AMB on Tour  0495 
  Anette  Tybirk  8382  Hinnerup  Team A-skålene  0496 
  Hanne  Henriksen  8382  Hinnerup  Team A-skålene  0497 
  Jeanette  Simonsen  8382  Hinnerup  Team A-skålene  0498 
  Lene  Noes  8382  Hinnerup  Team A-skålene  0499 
  Lone  Kjær  8382  Hinnerup  Team A-skålene  0500 
  Bente  Callesen  6800  Varde  Team BIBB  0501 
  Birgitte   Qvist  7200  Grindsted  Team BIBB  0502 
  Ingrid   Andersen  6000  Kolding  Team BIBB  0503 
  Birte Flethøj  Ege  8300  Odder  Team Birdie  0504 
  Mariann   Hansen  8000  Århus C  Team Birdie  0505 
  Bettina   Brown  8200  Aarhus N  Team Brown  0506 
  Diana Brund  Christensen  7900  Nykøbing M  Team Brund  0507 
  Sofie Brund  Christensen  7900  Nykøbing M  Team Brund  0508 
  Anette  Laustsen  8600  Silkeborg  Team Dansk Halbyggeri  0509 
  Lisbeth  Thusholt  7500  Holstebro  Team Darlings  0510 
  Marian  Lauridsen  8870  Langå  Team Darlings  0511 
  Christina  Schnoor  8450  Hammel  Team EC  0512 
  Elsebeth   Lykkegaard  9300  Sæby  Team EC  0513 
  Rikke Barnholdt  Hansen  3670  Veksø  Team Ellen Apple  0514 
  Emilie  Brandt  6760  Ribe  Team Emilie  0515 
  Erna  Møller  6760  Ribe  Team Emilie  0516 
  Sara  Brandt  6760  Ribe  Team Emilie  0517 
  Heidi  Tobiasen  8520  Lystrup  Team FCC Ladies  0518 
  Rikke  Sørensen  8462  Harlev J  Team FCC Ladies  0519 
  Heidi  Sørensen  7680  Thyborøn  Team FMC Cheminova  0520 
  Ulla  Raundahl  7620  Lemvig  Team FMC Cheminova  0521 
  Annette  Hansen  7171  Uldum  Team Girls of Horsens  0522 
  Cathrine Stistrup   Sørensen  8700  Horsens  Team Girls of Horsens  0523 
  Charoline Agnes Dickte  Nielsen  8700  Horsens  Team Girls of Horsens  0524 
  Gitte  Frøkjær  8700  Horsens  Team Girls of Horsens  0525 
  Helle  Sørensen  8700  Horsens  Team Girls of Horsens  0526 
  Karin  Henriksen  8700  Horsens  Team Girls of Horsens  0527 
  Lone   Schultz  8700  Horsens  Team Girls of Horsens  0528 
  Marianne  Ulvskov  8700  Horsens  Team Girls of Horsens  0529 
  Mette  Lund  8700  Horsens  Team Girls of Horsens  0530 
  Winnie  Landrok  8700  Horsens  Team Girls of Horsens  0531 
  Charlotte Faurholt  Hornslet  8543  Hornslet  Team Grupetto  0532 
  Mia   Badstie  8543  Hornslet  Team Grupetto  0533 
  Birthe   Christensen  6710  Esbjerg V  TEAM Hindbærsnitte  0534 
  Dana  Lentz Olesen  6710  Esbjerg V  TEAM Hindbærsnitte  0535 
  Marie  Højgaard  6710  Esbjerg V  TEAM Hindbærsnitte  0536 
  Tanja Guldager  Aggerholm  6710  Esbjerg V  TEAM Hindbærsnitte  0537 
  Gerda   Svendsen   8543  Hornslet  Team Hornslet  0538 
  Hanne Drud  Nielsen  8543  Hornslet  Team Hornslet  0539 
  Mathilde Fjord  Svendsen  8200  Århus N  Team Hornslet  0540 
  Anita   Møller  8781  Stenderup  Team Hornsyld   0541 
  Mette  Houmann  9200  Aalborg SV  TEAM HOUMANN  0542 
  Rikke  Houmann  9240  Nibe  TEAM HOUMANN  0543 
  Ditte  Olesen  8660  Skanderborg  Team Isabella  0544 
  Helle  Lund  6000  Kolding  Team Isabella  0545 
  Anne  Foged Christensen  8464  Galten  Team JAM  0546 
  Jane  Pedersen  8464  Galten  Team JAM  0547 
  Mette  Feld-Jakobsen  8680  Ry  Team JAM  0548 
  Lisbeth   Petersen  4440  Mørkøv  Team JK  0549 
  Bente  Brask  7500  Holstebro  Team Johansen grafisk  0550 
  Grete  Nielsen  7500  Holstebro  Team Johansen grafisk  0551 
  Lone   Dyrberg Lind  7500  Holstebro  Team Johansen grafisk  0552 
  Allis  Bjernemose Mortensen  8355  Solbjerg  Team Ladybike  0553 
  Jytte  Stougaard  8660  Skanderborg  Team Ladybike  0554 
  Ulla   Reintoft Henriksen  8000  Aarhus C  Team Ladybike  0555 
  Eva  Johnsen  5200  Odense V  Team Lamseben  0556 
  Lone  Jensen  8660  Skanderborg  Team Lamseben  0557 
  Lena Gam  Petersen  8541  Skødstrup  Team Lein  0558 
  Lene  Jakobsen  8000  Århus c  Team Lene  0559 
  Lone   Madsen  8260  Viby J  Team Lone  0560 
  Annemette  Schmidt  8920  Randers NV  Team Mademoiselle   0561 
  Tine Rothaus  Faartoft  7430  Ikast  Team Mademoiselle   0562 
  Line  Pedersen  9620  Aalestrup  Team mor & datter  0563 
  Mona  Pedersen  9620  Aalestrup  Team mor & datter  0564 
  Astrid  Ejlersen  7500  Holstebro  Team moster  0565 
  Jette  Sørensen  7500  Holstebro  Team moster  0566 
  Ditte   Maagaard  8800  Viborg  Team NoReturn  0567 
  Helle  Dirks  8800  Viborg  Team NoReturn  0568 
  Lena Schmidt  Andersen  8800  Viborg  Team NoReturn  0569 
  Frida  Dal  8830  Tjele  Team nurse  0570 
  Grethe  Sørensen  8920  Randers  Team nurse  0571 
  Mette  Frandsen  8981  Spentrup  Team nurse  0572 
  Helle   Sørensen  8300  Odder  Team Odder  0573 
  Pia  Mayoh  8300  Odder  Team Odder hold 4  0574 
  Thea  Bech-Petersen  8000  Aarhus C  Team retro  0575 
  Kathrine   Jongberg  8560  Kolind  Team Rosé  0576 
  Maja  Zacher Sørensen  9000  Aalborg  Team Rosé  0577 
  Nina  Zacher Sørensen  9000  Aalborg  Team Rosé  0578 
  Tove  Zacher Sørensen  8410  Rønde  Team Rosé  0579 
  Hanne  Strunge   8585  Glesborg  Team Sidevind  0580 
  Kirsten  Gylling  8444  Balle  Team Sidevind  0581 
  Lilli  Skjødt  8500  Grenaa  Team Sidevind  0582 
  Marianne  Kristensen  8500  Grenaa  Team Sidevind  0583 
  Pernille  Klose  8500  Grenaa  Team Sidevind  0584 
  Heidi  Oddershede  7700  Thisted  Team Simba  0585 
  Heidi Toft  Andersen  8600  Silkeborg  Team Simba  0586 
  Helle høj   Knudsen  8653  Them  Team Simba  0587 
  Lene  Rohde  8653  Them  Team Simba  0588 
  Selma  Bahtic  8600  Silkeborg  Team Simba  0589 
  Britta   Mortensen  9620  Aalestrup  Team Simested  0590 
  Inger Margrethe  Hauge  9620  Aalestrup  Team Simested  0591 
  Lene  Gruhn  9620  Aalestrup  Team Simested  0592 
  Lone  Laursen  9620  Aalestrup  Team Simested  0593 
  Lone  Mortensen  9620  Aalestrup  Team Simested  0594 
  Louise  Fruekilde Nielsen  9620  Aalestrup  Team Simested  0595 
  Mette  Nielsen  9530  Støvring  Team Simested  0596 
  Susanne  jensen  9620  ålestrup  Team Simested  0597 
  Tina Søndergaard  Højbjerg  9620  Aalestrup  Team Simested  0598 
  Christina  Stenbye  7470  Karup  Team Stenbye  0599 
  Hanne  Stenbye  7470  Karup  Team Stenbye  0600 
  Jytte   Madsen  8400  Ebeltoft  Team Svigermor  0601 
  Helle   Miltersen  8382  Hinnerup  TEAM SØFTEN  0602 
  Solveig Rye  Jacobsen  8382  Hinnerup  TEAM SØFTEN  0603 
  Dorte  Mortensen  8700  Horsens  Team Søvind  0604 
  Charlotte  Baungaard  8700  Horsens  Team søvind 1  0605 
  Tonnie  Holm Nygaard  8660  Skanderborg  team T  0606 
  Maja   Nielsen  9500  Hobro   Team Taverna   0607 
  Anita  Olesen Kyed  8700  Horsens  Team Tena  0608 
  Sine  Dahl Pedersen  8700  Horsens  Team Tena  0609 
  Helle  Andersen  8520  Lystrup  Team Torp  0610 
  karina   torp  8544  Mørke  Team Torp  0611 
  Gitte  Astrup  8850  Bjerringbro  Team Tuderne  0612 
  Lene  Brogård  8850  Bjerringbro  Team Tuderne  0613 
  Stine Lykke  Lundmann  8800  Viborg  Team Tuderne  0614 
  Anja  Fischer Larsen  5464  Fredericia  Team Tung I Bagen  0615 
  Dorte Ravnsmed  Christensen  7000  Fredericia  Team Tung I Bagen  0616 
  Karin  Kærgaard  5464  Brenderup   Team Tung I Bagen  0617 
  Laila  Eriksen  5330  Munkebo  Team Tung I Bagen  0618 
  Jeanne  Nissen  8362  Hørning  Team Unicorn  0619 
  Marie   Thesbjerg  8680  Ry  Team Unicorn  0620 
  Marlene  Ahlgreen  8300  Hou  Team Unicorn  0621 
  Malene  Gundesen  6760  Ribe  Team Vadehavet  0622 
  Marianne  Mortensen  6760  Ribe  Team Vadehavet  0623 
  Mariann Vang  Christensen  8250  Egå  Team Vang  0624 
  Gitte  Vangsøe  5500  Middelfart  Team Vangsøe  0625 
  Rie  Vangsøe  8660  Skanderborg  Team Vangsøe  0626 
  Berit   Larsen  8320  Mårslet  Team Venus  0627 
  Dorte   Overgaard   8260  Viby J  Team Venus  0628 
  Lisbeth   Brøndum  8000  Århus C  Team Venus  0629 
  Tina   Brochdorff Clausen Hougaard  8270  Højbjerg  Team Venus  0630 
  Pernille  Højgaard-Hansen  8800  Viborg  Team VGHF  0631 
  Jeanette   Campbell  8800  Viborg  Team Viborg sild  0632 
  karina   gardsdal  9600  Aars  Team Viborg sild  0633 
  Lene   Mikkelsen  8800  Viborg  Team Viborg sild  0634 
  Marianne  Larsen  8800  Viborg  Team Viborg sild  0635 
  Marianne Nørgaard   Sørensen  8800  Viborg  Team Viborg sild  0636 
  Anne Marie  Vilhelmsen  8000  Århus C  Team Vilhelmsen  0637 
  Jane V.A.O.  Vilhelmsen  8400  Ebeltoft  Team Vilhelmsen  0638 
  Betina   Vium Andersson   8700  Horsens  Team Vium/Malmros  0639 
  Mette  Malmros  8300  Odder  Team Vium/Malmros  0640 
  Grethe  Olesen  8270  Højbjerg  Team Voksentøserne  0641 
  Lillian  Simonsen  8270  Højbjerg  Team Voksentøserne  0642 
  Christine Holst  Zwergius  8361  Hasselager  Team Zwergius  0643 
  Kirsten   Zwergius  4270  Høng  Team Zwergius  0644 
  Anne Bilø  Hansen  8000  Aarhus C  TEAM AARHUS SYDBANK  0645 
  Anne Damgaard  Asmussen  8330  Beder  TEAM AARHUS SYDBANK  0646 
  Laura  Poulsen  8000  Aarhus  TEAM AARHUS SYDBANK  0647 
  Lisbeth  Schjødt Rasmussen  8240  Risskov  TEAM AARHUS SYDBANK  0648 
  Marianne  Holmark  8250  Egå  TEAM AARHUS SYDBANK  0649 
  nina  schriver  8270  Højbjerg  TEAM AARHUS SYDBANK  0650 
  Rikke  Stenholt  8000  Aarhus  TEAM AARHUS SYDBANK  0651 
  Linda  Veggebro  8732  Hovedgård  TeamEye  0652 
  Naja  Kristensen  8543  Hornslet  TeamEye  0653 
  Bodil  Sørensen  8320  Mårslet  TeamPower   0654 
  Desiree  Laursen  8270  Højbjerg  TeamPower   0655 
  Anja Faurschou  Hastrup  8541  Skødstrup  The Dam & Co. Ladies  0656 
  Dina  Laugesen  8000  Aarhus C  The Dam & Co. Ladies  0657 
  Katrine Linnerup  Kristensen  8250  Egå  The Dam & Co. Ladies  0658 
  Maja  Djozic  8000  Aarhus C  The Dam & Co. Ladies  0659 
  Anne Lene  Hamannn  3540  Lynge  The darlings  0660 
  Gitte  Mogensen  8260  Viby J  The darlings  0661 
  Helle   Darling  8260  Viby J  The darlings  0662 
  Jeanette  Sørensen  8260  Viby J  The darlings  0663 
  Emma Albrecht   Christensen   9500  Hobro   The pink   0664 
  Linda Kirkeby  Lauridsen  8930  Randers NØ  Therese  0665 
  Else  Stykkel  6800  Varde  TheSix  0666 
  Helle  Hansen  6800  Varde  TheSix  0667 
  Janne  Dalmann  5000  Odense  TheSix  0668 
  Jonna  Kvist  6818  Årre  TheSix  0669 
  Tilde  Dalmann  9000  Ålborg  TheSix  0670 
  eva lydia  lind  8722  hedensted  thilde og mormor  0671 
  mathilde kragsborg  lind  7130  juelsminde  thilde og mormor  0672 
  Bente Thing  Holm  8464  Galten  Thing  0673 
  Ritta  Thomadsen  8870  Langå  Thomadsen  0674 
  Inge  Thomsen  8000  Aarhus C  Thomsen  0675 
  Bente  Sand  9560  Hadsund  ThorFruerne   0676 
  Betina  Holst  9560  Hadsund  ThorFruerne   0677 
  Inge-Lise Hvid  Christiansen  9560  Hadsund  ThorFruerne   0678 
  Laila  Søndergaard  9280  Storvorde  ThorFruerne   0679 
  Marion   Kronbo  9560  Hadsund   ThorFruerne   0680 
  Pia Overby  Gade  9560  Haddund  ThorFruerne   0681 
  Rikke Kragh   Jensen  9560  Hadsund  ThorFruerne   0682 
  Titi  Busk  9560  Hadsund  ThorFruerne   0683 
  Anne Mette  Tordrup Andersen  9000  Aalborg  Thorup  0684 
  Tina  Høll  7000  Fredericia  TH-Regnskab  0685 
  Tina Skaarup  Olesen  8230  Åbyhøj  Tina  0686 
  Astrid  Krog  8382  Hinnerup  Tittierne  0687 
  Gitte   Lindgren  4200  Slagelse  Tittierne  0688 
  Aase  Hjaltason  8600  Silkeborg  Tittierne  0689 
  Hanne  Bendixen  8380  Trige  TMC  0690 
  Britta Ustrup  Mogensen  8530  Hjortshøj  TMC Todbjerg Mejlby Cykelklub  0691 
  Mette  Hvid Juul pedersen  8530  Hjortshøj  Tmif   0692 
  Nanna  Dahl  8310  Tranbjerg J  Toke  0693 
  Bettina  Timm  8370  Hadsten  Tour de B Nurser  0694 
  Camilla   Boel Laursen  8541  Skødstrup  Tour de B Nurser  0695 
  Charlotte  Frandsen   8370  Hadsten  Tour de B Nurser  0696 
  Jette  Kjeldsen  8464  Galten  Tour de B Nurser  0697 
  Katrine  Mortensen  8541  Skødstrup  Tour de B Nurser  0698 
  Elisabeth Bomholt  Østergaard   8240  Risskov  Tour de Taxa Explore  0699 
  Mette   Lassen  8450  Hammel  trftøserne  0700 
  Anne   Ditlev  8370  Hadsten  TRF-tøserne  0701 
  Lis  Klysner  8585  Fjelleru  TRF-tøserne  0702 
  Lone   Glarbo   8382  Hinnerup  TRF-tøserne  0703 
  Pia  Laursen  8450  Hammel  TRF-tøserne  0704 
  Trine  Kofoed  8900  Randers  Trine Kofoed  0705 
  Brith  Juul  8920  Randers NV  Trio KMD  0706 
  Yvonne  Jensen  8930  Randers  Trio KMD  0707 
  Anita  Jacobsen  8250  Egå  Tryg Anita  0708 
  Majbrith  Mikkelsen  7400  Herning  TTH  0709 
  Birthe  Tønder Larsen  8220  Brabrand  Tønder-Meijer  0710 
  Trudy  Meijer  8330  Beder  Tønder-Meijer  0711 
  Kersti   Brauner  8600  Silkeborg  tøser  0712 
  Linda   Thygesen  5350  Rynkeby  Tøserne fra Ladby Cykelklub  0713 
  Tina  Sørensen  5350  Rynkeby  Tøserne fra Ladby Cykelklub  0714 
  Ulla  Nygaard  8000  Århus C  ULLA  0715 
  Camilla Helene   Nielsen  9000  Aalborg  Ulla Krogh Zoneterapi  0716 
  Helle  Mosbæk  9700  Brønderslev  Ulla Krogh Zoneterapi  0717 
  Mette  Eriksen  9000  Aalborg  Ulla Krogh Zoneterapi  0718 
  Ulla   Krogh  9000  Aalborg  Ulla Krogh Zoneterapi  0719 
  Ulla  Mortensen  8230  Åbyhøj  Ulla Mortensen  0720 
  Jytte Nissen Lund   Kruse   6760  Ribe  V.v.  0721 
  Christina  Vadstrup Petersen  8543  Hornslet  Vadstrup_Petersen  0722 
  Heidi  Gregersen  9260  Gistrup  VCM Chicks  0723 
  Anette  Hundebøll Bjerregaard  7100  Vejle  Vejle Cykel Motion  0724 
  Karin  Raahauge Madsen  7100  Vejle  Vejle Cykel Motion  0725 
  Marianne   Rask  7100  Vejle  Vejle Cykel Motion  0726 
  Mette  Rasmussen  7100  Vejle  Vejle Cykel Motion  0727 
  Mette Steenkjær   Lund  7100  Vejle  Vejle Cykel Motion  0728 
  Susanne Elida  Jensen  7120  Vejle Ø  Vejle Cykel Motion  0729 
  Majbritt  Jensen  8464  Galten  Ventilen  0730 
  Marianne  Mariegaard  8600  Silkeborg  Ventilen  0731 
  Helle  Skødt  7500  Holstebro  Vesterhavsbrus  0732 
  kirsten  rathjken  6990  ulfborg  Vesterhavsbrus  0733 
  Ulla Saaby  Steffensen  7830  Vinderup  Vesterhavsbrus  0734 
  Lene  Søndergaard  8450  Hammel  Vi ka’ godt!  0735 
  Conny  Thomsen  8700  horsens  Vi Kan  0736 
  kirsten  børgesen  8732  hovedgård  Vi Kan  0737 
  Anne Marie  Pedersen  9550  Mariager  VI TO  0738 
  Jette Marie  Kjær  9550  9550  VI TO  0739 
  Dorthe  Goul  8800  Viborg  Viborgs seje cykel kvinder  0740 
  jette  solberg  8800  Viborg  Viborgs seje cykel kvinder  0741 
  Lone  Friborg  8800  Viborg  Viborgs seje cykel kvinder  0742 
  Gerda Brøchner  Jørgensen  8220  Brabrand  Vinklubben  0743 
  Marianne  Renberg  8240  Risskov  Vinklubben  0744 
  Merete  Clausen  8230  Åbyhøj  Vinklubben  0745 
  Annette  Petersen  6051  Almind   We Can Do It   0746 
  Birgitte  Svenningsen  6000  Kolding  We Can Do It   0747 
  Charlotte  Bruun  6000  Kolding  We Can Do It   0748 
  Helle   Christensen   7000  Fredericia   We Can Do It   0749 
  Helle  Laursen  6000  Kolding  We Can Do It   0750 
  Joan  Olesen  6640  Lunderskov  We Can Do It   0751 
  Kirsten Balsen  Boisen  6070  Christiansfeld  We Can Do It   0752 
  Kirstine  Svenningsen  6000  Kolding  We Can Do It   0753 
  Lene  Krogh   6000  Kolding  We Can Do It   0754 
  Lene Skolander  Fischlein  6040  Egtved  We Can Do It   0755 
  Linda   Rubinke   6000  Kolding   We Can Do It   0756 
  Lis  Bramsen  6064  Jordrup   We Can Do It   0757 
  Malene Holmegaard  Nystrup  6000  Kolding  We Can Do It   0758 
  Susanne  Jensen  6580  Vamdrup  We Can Do It   0759 
  Susanne   Weldingh  8543  Hornslet  Weldingh/Boie  0760 
  Trille  Boie  8400  Ebeltoft   Weldingh/Boie  0761 
  Helle  Erenbjerg  8000  Aarhus C  What if Woman Ruled the World  0762 
  Karen Louise  Christensen  8200  Aarhus N  What if Woman Ruled the World  0763 
  Line  Line Gry Kongsted Berthelsen  8000  aarhus c  What if Woman Ruled the World  0764 
  Lone Hedegaard   Kristensen   8320  Årslev   What if Woman Ruled the World  0765 
  Pia  Buchardt  8600  Silkeborg  What if Woman Ruled the World  0766 
  Sanne  Ravn  8660  Skanderborg  What if Woman Ruled the World  0767 
  Ulla  Agerskov  2860  Søborg  What if Woman Ruled the World  0768 
  Ulla  Lund  8660  Skanderborg  What if Woman Ruled the World  0769 
  Herdis Lange  Sørensen  5491  Blommenslyst  Wien  0770 
  Jytte  Rasmussen  5000  Odense C  Wien  0771 
  Marianne  Smith  5400  Bogense  Wien  0772 
  Mette Elmelund  Svensson  8362  Hørning  Wien  0773 
  Sigrun  Smith  8000  Aarhus   Wien  0774 
  Tina Barnholdt  Larsen  4100  Ringsted  www.muskelmassoer.dk  0775 
  Lisbeth  Zacher poulsen  8600  Silkeborg  Zacher  0776 
  Birgit  Madsen  7130  Juelsminde  zone  0777 
  Anna  Kolmos  6392  Bolderslev  Æ Cykelgniste  0778 
  Charlotte  Petersen  6200  Aabenraa  Æ Cykelgniste  0779 
  Birgit  jessen  6360  tinglev  Æ cykelgniste.  0780 
  Christa   Meilandt  6392  Bolderslev  Æ cykelgniste.  0781 
  Dorte  Caspersen  6200  Aabenraa  Æ cykelgniste.  0782 
  Hanna  Meilandt  8000  Århus C  Æ cykelgniste.  0783 
  Henriette  Henriksen  6360  Tinglev  Æ cykelgniste.  0784 
  Lone  Kristensen  6392  Bolderslev  Æ cykelgniste.  0785 
  Mette Ulrik   Nielsen  6392  Bolderslev  Æ cykelgniste.  0786 
  Tove Dinesen  Jørgensen  6392  Bolderslev  Æ cykelgniste.  0787 
  Diana  Øster Pedersen  8410  Rønde  Øster  0788 
  Lone  Øster  8410  Rønde  Øster  0789